Małgorzata i Paweł z "Rolnik szuka żony" Małgosia i Paweł z „Rolnika" Torcik bezowy Małgorzaty z "Rolnik szuka żony 4" Torcik bezowy Małgorzaty z "Rolnik szuka żony 4" Torcik bezowy Małgorzaty z "Rolnik szuka żony 4"
Małgorzata i Paweł z "Rolnik szuka żony"
Materiały prasowe
1/5
Małgorzata i Paweł z "Rolnik szuka żony"
Materiały prasowe

 

Miłość kwitnie! Małgorzata i Paweł z czwartej edycji hitowego show Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony" to zdecydowanie jedna z najsympatyczniejszych par, które udało się skojarzyć dzięki programowi. Małgosia od razu wpadła w oko Pawłowi, lecz mężczyzna musiał powalczyć o serce rolniczki z dwoma innymi kandydatami. Udało się! Ostatecznie Małgosia wybrała Pawła i to z nim postanowiła stworzyć związek. Kilka miesięcy po zakończeniu programu, Paweł zamieszkał na wsi ze swoją wybranką i... wszystko wskazuje na to, że jest rozpieszczany przez ukochaną! 

 

Zobacz też: Małgorzata z "Rolnika" weźmie udział w kolejnym show TVP? Fani zachęcają i... przestrzegają Pawła

 

To, jak Małgosia dogadza Pawłowi zrobiło na nas ogromne wrażenie! Zobaczcie na następnej stronie!

 

Polecamy: Rolniczka Małgorzata wydała oświadczenie! Napisała, co łączy ją z Pawłem oraz... zdradziła sekret ich podobieństwa

2/5
Małgosia i Paweł z „Rolnika"
Mat. prasowe

Małgorzata z czwartej edycji "Rolnika" zasłynęła nie tylko wysmakowanymi stylizacjami, zgodnymi z najnowszymi trendami mody, oraz swoim zamiłowaniem do życia na wsi, ale również niezwykłym talentem kulinarnym. Małgosia nie ukrywała, że uwielbia gotować i piec. W czasie trwania programu raczyła kandydatów pysznościami swojego autorstwa. Rolniczka chętnie dzieli się pomysłami na dania również na swoim profilu na Instagramie. Właśnie pokazała kolejne kulinarne cudo, które z pewnością zachwyciło Pawła.

 

Zobacz też: Małgorzata i Paweł pokazali zdjęcia z wesela! Koronkowa suknia Małgosi zapiera dech w piersiach!

 

Torcik bezowy Małgorzaty z
Instagram/Rolnik w szpilkach

3/5
Torcik bezowy Małgorzaty z "Rolnik szuka żony 4"
Instagram/Rolnik w szpilkach

Małgorzata pokazała, jak przygotowuje torcik bezowy. Warto zaznaczyć, że pieczenie bezy nie jest łatwe, a Małgosi wyszło perfekcyjnie! To najlepszy dowód na to, Małgosia jest królową kulinariów. Nie bez powodu jakiś czas temu fani zachęcali ją, by wzięła udział w programie "Bake Off - Ale ciacho!".

 

Zobacz też: Który tort ma najmniej kalorii: czekoladowy, śmietankowy, czy z owocami?

4/5
Torcik bezowy Małgorzaty z "Rolnik szuka żony 4"
Instagram/Rolnik w szpilkach

Beza została ozdobiona owocami: kiwi, pomarańczami, borówkami i truskawkami. Efekt końcowy na następnej stronie!

 

Zobacz: Wege jest wciąż modne! Oto TOP 5 trendów wegańskich w 2018 roku

5/5
Torcik bezowy Małgorzaty z "Rolnik szuka żony 4"
Instagram/Rolnik w szpilkach

Brawo! Torcik bezowy Małgosi wygląda smakowicie. Paweł to prawdziwy szczęściarz! Jesteśmy przekonani, że prosił o dokładkę. ;)

Więcej na temat Rolnik szuka żony