Małgorzata Rozenek zostanie bez pracy?
ONS

Czy będzie druga edycja "Piekielnego hotelu"? TVN komentuje

Małgorzata Rozenek zostanie bez pracy?
ONS

Program "Piekielny hotel" prowadzony przez Małgorzatę Rozenek od samego początku wzbudzał mieszane uczucia. Pomysł przeprowadzania zmian i rewolucji w hotelach przez niedoświadczoną prowadzącą skomentował wówczas prezes Polskiej Izby Hotelarstwa. Mariusz Malicki uznał, że nie jest pewny czy tworzenie programu na siłę pomoże hotelarzom. Zobacz: Nowy program Rozenek w ogniu krytyki Polskiej Izby Hotelarstwa: Może zaszkodzić branży

Okazuje się jednak, że wciąż nie wiadomo czy powstanie kolejna edycja "Piekielnego hotelu". Losy Małgorzaty Rozenek w telewizyjnym programie stoją więc pod znakiem zapytania.  Jak donoszą wirtualnemedia.pl władze stacji TVN nie podjęły jeszcze decyzji o kontynuacji show.


- Na razie trwa produkcja pierwszej serii i jesteśmy w połowie emisji, dopiero za parę tygodni będziemy podejmować decyzje, co dalej z "Piekielnym hotelem"- zdradził zastępca dyrektora programowego Grupy TVN, Bogdan Czaja.


Czaja zapewnił jednak, że jeśli druga edycja programu zostanie zrealizowana to z pewnością jego prowadzącą zostanie Małgorzata Rozenek.

Oglądacie program "Piekielny hotel"?

Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Rozenek zazdrosna o Dodę?

Zjawiskowa Rozenek na planie Piekielnego hotelu:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03