Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek, Radosław Majdan z dziećmi Małgorzata Rozenek z rodziną na Seszelach Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Instagram
1/9
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Instagram

Małgorzata Rozenek i jej mąż Radosław Majdan wspólnie wychowują dzieci prezenterki z jej poprzedniego małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem. Niedawno gwiazda zdecydowała się na upublicznienie wizerunku swoich synów - Stasia i Tadzia.  Fani Małgosi są zachwyceni chłopcami!

 

Gwiazda nie tylko spełnia się w życiu zawodowym, ale również wszystko układa się znakomicie w jej życiu prywatnym. A wszystko dzięki jej uczynnemu mężowi. Radek jest mocno zaangażowany w wychowywanie Stasia i Tadzia.

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali śliczne rodzinne zdjęcie z synami. Jak spędzili 11 listopada? ZDJĘCIA

 

W czasie występu w "Dzień dobry TVN" małżonkowie opowiedzieli o tym, jak dzielą się obowiązkami przy dzieciach. Zdradzili również, do kogo zwracają się chłopcy, gdy... coś przeskrobią!

 

Polecamy: Jak powinien odżywiać się przedszkolak?

2/9
Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek, Radosław Majdan z dziećmi

Kto wozi chłopców do szkoły?

Małgosia ma problem z rannym wstawaniem. Zapracowana jest. Ja mogę. A że moje obowiązki są akurat w godzinach rannych, więc spokojnie po drodze do swoich zobowiązań, ja mogę zawieźć po drodze chłopców do szkoły. Tak się już u nas utarło. Małgosia robi wiele innych rzeczy.

3/9
Małgorzata Rozenek z rodziną na Seszelach
Instagram

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdradzili również, że ich niedawna wyprawa na Seszele z chłopcami wcale nie była podróżą poślubną. Ta dopiero przed nimi! Planują wybrać się do Azji. Również i tym razem będą towarzyszyć im Staś i Tadzio.

4/9
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan

Co za rodzinka! Aż miło na nich popatrzeć!

5/9
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

A do kogo zgłaszają się chłopcy, kiedy coś przeskrobią?

Jeśli chodzi o nasz dom, to ja jestem zdecydowanie ta zła. Ta, która wymaga. Jeżeli coś chcą załatwić albo coś chcą uzyskać, to faktycznie Radosław jest tym numerem jeden - zdradziła Małgorzata Rozenek w DDTVN.

Ja jestem mistrzem zen - dodał Radosław Majdan.

6/9
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan

Myślicie, że w tym wesołym gronie wkrótce pojawi się kolejny członek rodziny? ;)

7/9
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
8/9
Małgorzata Rozenek z dziećmi w SPA
Paparazzi
9/9
Małgorzata Rozenek w białych spodenkach