Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Maffashion w Tańcu z Gwiazdami?!
TV-Show

Maffashion też dostała propozycję udziału w Tańcu z Gwiazdami! Jaką decyzję podjęła?

Maffashion też dostała propozycję udziału w Tańcu z Gwiazdami! Jaką decyzję podjęła?

Maffashion otrzymała propozycję udziału w programie "Taniec z Gwiazdami", kiedy był on jeszcze nadawany w TVN (czyli około 5 lat temu). Blogerka modowa, w programie "20m2 Łukasza" zdradziła, dlaczego odmówiła.

 

Maffashion ocenia występ Littlemonster w "Tańcu z gwiazdami"! Czy sama weźmie udział w kolejnej edycji? Propozycja padła!

Maffashion nie wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

W 2011 roku Maffashion była początkującą blogerką, która nie miała jeszcze tylu fanów. Udział w programie nie był jej jednak wówczas potrzebny. Nie chciała odkładać swoich innych działań, a do tego pewnie zmusiłby ją udział w TzG.

Do "Tańca z gwiazdami" nie idzie się po zarobek, tylko żeby o sobie przypomnieć. Dostałam propozycję udziału już w TVN-ie, nie poszłam. Wiemy, co się dzieje w trakcie trwania programu i po. Jest twoje pięć minut, wtedy ludzie szaleją, wykorzystują ten moment. Musiałabym się odciąć - mówiła Maffashion w programie "20m2 Łukasza".

W nowej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" pojawią się m.in. Mariola Bojarska Ferenc, Adam Zdrójkowski, Olga Kalicka, Ewa Błachnio, Urszula Dębska. Może Polsat skusi blogerkę do udziału?

 

Zobacz: Marika zła na Maffashion za opublikowanie zdjęć z jej ślubu? "To była prywatna, rodzinna sytuacja"

 

Maffashion nie zatańczy w Tańcu z Gwiazdami.

Maffashion
ONS

 

Maffashion lubi tańczyć! Może kiedyś zgodzi się na udział w TzG?

Maffashion z kolorowymi warkoczykami

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Łukasz Jakóbiak podjął decyzję w sprawie udziału w TzG
ons
Newsy
Wiemy, czy Łukasz Jakóbiak weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami"!
Mamy komentarz YouTubera

Na liście gwiazd nowej edycji “Tańca z gwiazdami” znaleźli się już Sławek Uniatowski i Cleo. Od kilku dni mówi się też dużo o udziale w show Łukasza Jakóbiaka . Twórca programu 20m2 na swoim Facebooku napisał: “Drodzy, otrzymałem od telewizji Polsat propozycję udziału w najnowszej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Podjąłem już decyzję. Jak sądzicie, będę tańczył czy zrezygnuję?”, napisał Łukasz. Czy Łukasz wystąpi w “Tańcu z gwiazdami”? Tylko nam zdradził, jaką podjął decyzję. "Uwielbiam tańczyć, ale odmówiłem udziału w “Tańcu z gwiazdami”. Jednym z powodow jest to, że od września mam zaplanowanych 30 wykladów motywacyjnych i nie pogodzę tego z treningami do “Tańca z gwiazdami”, powiedział nam Łukasz. Łukasz byłby pierwszym internetowym twórcą w “ Tańcu z gwiazdami ”. Może zatem producenci zgłoszą się do Sylwestra Wardęgi albo chłopaków z Make Life Harder?  

Monika Kuszyńska wystąpi w Tańcu z Gwiazdami? Namawia ją Iwona Pavlović
TV-Show
Monika Kuszyńska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Do udziału w show namawia ją Iwona Pavlović!
Monika Kuszyńska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Do udziału w show namawia ją Iwona Pavlović!

Monika Kuszyńska wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Okazuje się, że do udziału w tanecznym show Polsatu namawia ją sama Iwona Pavlović, która w jednym z ostatnich odcinków programu przyznała, że chciałaby zobaczyć piosenkarkę w tańcu. Czy Monika Kuszyńska, która od kilku lat porusza się na wózku inwalidzkim a ostatnio została mamą, zdecyduje się na udział w TzG? Zobacz także:  Monika Kuszyńska zrezygnowała z operacji, dzięki której mogłaby chodzić! Co się stało? Monika Kuszyńska w Tańcu z Gwiazdami? O tym, że Monika Kuszyńska chciałaby wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami" dowiedzieliśmy się już w 2015 roku, kiedy to piosenkarka w jednym z wywiadów przyznała, że nie wyklucza swojego udziału w show, jeżeli dostałaby taką propozycję.  Jasne, przecież ludzie to robią, chociaż nie sądzę, żeby ktoś wpadł na taki pomysł. Czasem śmieję się, że teraz muszę już tylko iść do "Tańca z gwiazdami". Kiedyś się śmiałam, że teraz to już tylko na Eurowizję. I się spełniło. Gdy jeszcze chodziłam, wstydziłam się tańczyć i robiłam to na siedząco, więc mam w tym praktykę! - przyznała wówczas w rozmowie z Super Expressem. Iwona Pavlović jest zachwycona pomysłem, aby Monika Kuszyńska wystąpiła w TzG. Jurorka w jednym z ostatnich odcinków zachęcała artystkę do wzięcia udziału w programie.  Znamy zasady oceniania takich par. Chciałabym, żeby Polska była na to gotowa, żebyśmy wszyscy byli tolerancyjni. Moniko, zapraszamy cię, jesteś cudowną osobą! - mówi Iwona w rozmowie z plejada.pl. Chcielibyście zobaczyć Monikę Kuszyńską w programie "Taniec z Gwiazdami"? Zobacz także:  TYLKO U NAS! Monika Kuszyńska wraca na scenę po porodzie! Kto zajmie się jej synem Jeremiaszem? Monika Kuszyńska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlović namawia gwiazdę do udziału w show....

Michał Wiśniewski w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS
Newsy
Wiśniewski odmówił udziału w "TzG": Nie będę robił z siebie pośmiewiska
Nie przekonało go ogromne honorarium

14. edycja "Tańca z Gwiazdami" wywołuje cały czas sporo emocji. Gwiazdy, które nie brały jeszcze udziału w telewizyjnym show, przy każdej okazji podpytywane są o to, czy dostały już propozycję występu na parkiecie. Zobacz: Gwiazdy odmawiają udziału w nowym TzG Michał Wiśniewski w talk show "20m2 Łukasza" wyznał, że producenci programu namawiają go od samego początku, aby zgodził się walczyć o kryształową kulę. Jednak artysta za każdym razem definitywnie odmawiał. - Nie wystąpię! Nie będę robił z siebie pośmiewiska, taniec mnie nie kręci, absolutnie nie. Dostałem z 12, 13 propozycji, za każdym razem odmowa, była kasa do zarobienia. Takie zachowanie wokalisty może trochę dziwić. Jak wiadomo Michał w przeszłości zmagał się ze sporymi długami, a z niektórych nie wyszedł jeszcze do tej pory. Zobacz: Wiśniewski roztrwonił fortunę. Ta kwota zwala z nóg   - No to się jakoś tak reguluje, ja osobom prywatnym nic nie wiszę, żeby była jasność. Urząd Skarbowy, ale on to sobie ściąga, ściąga jak może. Teraz to jest w jednym, ale kiedyś było w paru - powiedział Wiśniewski w "20m2 Łukasza". Chcielibyście zobaczyć Michała w tanecznym show? Ostatnia metamorfoza artysty sprawiła, że z pewnością wzbudzałby ogromne zainteresowanie i być może byłby faworytem do zwycięstwa, gdyby tylko wystąpił na parkiecie. Wiśniewski po metamorfozie na spotkaniu z fanami:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner