Maciek i Oliwia z Love Island
Instagram

Maciek z "Love Island" nie odpuszcza Oliwii. Znów obraził ją publicznie!

Maciek i Oliwia z Love Island
Instagram

Maciek Szewczyk postanowił o sobie przypomnieć. Finalista "Love Island" opublikował na Instagramie zdjęcia, na których pozuje z koleżanką z programu, Adą Śledź. Maciek w opisie zasugerował, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Internauci momentalnie zasypali go pytaniami o tę relację. Przy okazji przypomnieli także jego związek z Oliwią. 

Jak zareagował na te pytania Maciek? Mężczyzna postanowił... obrazić Oliwię! Zobaczcie, co napisał na Instagramie!

Maciek z "Love Island" znowu obraża Oliwię

Ostatnia Ada Śledź świętowała swoje urodziny. Na jej imprezie pojawił się między innymi Maciej Szewczyk. Celebryta postanowił wykorzystać tę okazję i opublikował na Instagramie zdjęcia oraz wpis, które miały sugerować, że tych dwoje łączy bliska zażyłość. 

I tak wszyscy wiedzą 🤷‍♂️ Wszystkiego najlepszego Księżniczko - napisał Szewczyk.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź internautów. Fani od razu zasypali Maćka pytaniami o to, czy jest z Adą. Niektórzy wprost napisali, że Oliwka była dla niego lepszą wybranką. Maciek zareagował na te wpisy w dość impulsywny sposób. Przy okazji po raz kolejny obraził byłą ukochaną...

- Maciek Maciek, miałeś śliczną i fajną kobietę, to schrzaniłeś, teraz na zagubionego mi wyglądasz i nie o Oliwi tu piszę, Legnica mała. Mądrych wyborów życzę i powodzonka - napisała jedna z internautek. 

- Ja? Ja nie miałem sponsorki - odpowiedział jej Maciek

Przypomnijmy, że Maciek i Oliwia zakończyli swój związek w atmosferze skandalu. Mężczyzna zarzucił ukochanej, że w Londynie miała swojego sponsora. Maciek opublikował w internecie sms-y, które miały być na to dowodem. Z kolei Oliwia zaprzeczyła tym doniesieniom. Zaznaczyła również, że całą sprawą zajął się już jej prawnik.

Jak myślicie, czy dziewczyna zareaguje na zaczepki byłego chłopaka?

Oliwia i Maciek z Love Island
Instagram

Maciek opublikował zdjęcia, które mają sugerować, że jest w związku z Adą

Maciek i Ada z "Love Island" są parą?
Instagram

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08