Łukasz z Martą Manowską na planie programu Rolnik szuka żony
Facebook

Po rozstaniu z Agatą Łukasz opublikował zdjęcie z inną gwiazdą programu "Rolnik szuka żony"!

Łukasz z Martą Manowską na planie programu Rolnik szuka żony
Facebook

Od kilku dni chyba wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony" zastanawiają się, dlaczego Agata i Łukasz podjęli decyzję o rozstaniu. Rolnik poznał Agatę na planie piątej edycji hitowego show TVP i od samego początku mówił przed kamerami, że to właśnie ona jest kobietą jego marzeń. W jednym z ostatnich odcinków widzowie byli nawet świadkami zaręczyn pary! Zakochani snuli plany na wspólną przyszłość, ale ostatnio okazało się, że ich związek, niestety, nie przetrwał próby czasu... 

Jak Łukasz radzi sobie po rozstaniu?

Łukasz pokazał zdjęcie z gwiazdą "Rolnika"

Ostatnio Łukasz coraz częściej pojawia się na Instagramie, gdzie publikuje coraz więcej zdjęć. Ostatnio pochwalił się, że schudł ponad 10 kilogramów, później zdradził, że wybrał się nad morze, żeby zapomnieć o smutkach.

Teraz rolnik pokazał nowe zdjęcie, które wzbudziło sporo emocji wśród internautów! Okazuje się bowiem, że Łukasz odwiedził inną gwiazdę piątej edycji programu "Rolnik szuka żony", czyli Grześka! Jak na ich wspólne zdjęcie zareagowali fani?

Ale miłooooo💞👌
Fajne chłopaki 🤗🤗
Najfajniejsi Panowie z rolnik szuka żony. Pozdrawiam😊- komentowali internauci. 

Zobaczcie zdjęcie Łukasza i Grześka! Wiedzieliście, że panowie zaprzyjaźnili się na planie piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Fanom show przypominamy, że zaledwie kilka tygodni temu Grzesiek przyznał, że rozstał się z Dorotką, która ponoć nie chciała przeprowadzić się do rolnika. 

Łukasz odwiedził Grześka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rolnicy 😁 🐮 🚜

Post udostępniony przez Łukasz Sędrowski (@sedrowskilukasz)

 Ostatnio okazało się, że Łukasz rozstał się z Agatą.

Łukasz na planie 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51