Mat. prasowe
TV-Show

Grzesiek i Dorotka nie są już razem! Rolnik zdradził kulisy ich rozstania

Grzesiek i Dorotka nie są już razem! Rolnik zdradził kulisy ich rozstania

To wielki cios dla widzów "Rolnik szuka żony"! Grzegorz ogłosił w "Pytaniu na śniadanie", że nie jest już z Dorotką. Ta para od początku wzbudzała w widzach sporą sympatię. Fani show TVP uważali, że Grzesiek i Dorotka wyjątkowo do siebie pasują. Oni również wydawali się być bardzo szczęśliwi. Co więc wydarzyło się między tą dwójką, że zdecydowali się na rozstanie?

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

"Rolnik szuka żony": Dorota i Grzesiek nie są już razem

Grzesiek gościł w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiadał o związkach na odległościach. Rolnik i jego ukochana nie zdecydowali się bowiem zamieszkać razem. Jeszcze w programie Dorotka mówiła, że jest to niemożliwe, ponieważ jest ona osobą bardzo religijną i chce przestrzegać przykazań. Grzesiek sceptycznie podchodził do jej poglądów. Mimo wszystko zdecydował się rozwijać tę znajomość. Teraz już wiadomo, że związek nie przetrwał próby czasu.

Grzesiek zdradził, że rozstał się z Dorotką na początku 2019 roku. Dlaczego zdecydował się na tak radykalny krok? Okazuje się, że związek na odległość nie do końca go zadowalał. 

- Od początku zaznaczałem w moich wizytówkach, że potrzebuję kobiety, która będzie mogła wprowadzić się do mojego domu, ponieważ gospodarstwo jest dla mnie bardzo ważne. Nigdy tego nie ukrywałem - stwierdził Grzegorz. 

Rolnik zasugerował jednak, że to nie jedyny powód, dla którego rozstał się z Dorotką. Grzesiek nie chciał zdradzić nic więcej. Czy między nimi wydarzyło się coś złego?

Grzesiek znowu jest singlem

Mat. prasowe

Pasowali do siebie?

Mat. prasowe

Zobacz także: Marta Manowska odsłania kulisy "Sanatorium miłości" i zdradza, czy pojawi się w kolejnej edycji "Rolnik szuka żony"

Marek Rolnik szuka żony nie pojawił się w zapowiedzi odcinka
Mat. prasowe
TV-Show
Dlaczego Marek nie pojawił się na nagraniu świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"?! Zobacz, co zdradziła Marta Manowska!
Dlaczego Marek nie pojawił się na nagraniu świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"?! Zobacz, co zdradziła Marta Manowska!

  W grudniu TVP pokazało finał 5. edycji " Rolnik szuka żony " oraz świąteczny odcinek , na nagraniu którego pojawili się uczestnicy ostatniej edycji, ale również pary z poprzednich edycji. Dowiedzieliśmy się, że Kasia i Piotrek z 4. edycji zostali rodzicami, zobaczyliśmy relacje ze ślubu Małgosi i Pawła oraz Mikołaja i Marty. Na nagraniu pojawili się też - Łukasz, Grzegorz, Krzysztof i Jan, którzy brali udział w ostatniej edycji. Na nagraniu zabrakło Marka. Produkcja nie wyjaśniła, dlaczego rolnik nie pojawił się na nagraniu. On sam również milczał. W komentarzach na profilu programu "Rolnik szuka żony" pojawiły się opinie, że Marek źle zniósł finałowy odcinek, podczas którego panowała napięta atmosfera między nim a Olą, więc może nie chciał, żeby sytuacja powtórzyła się w świątecznym odcinku. Dlaczego Marka nie było na nagraniu? Zobacz, co zdradziła Marta Manowska w rozmowie z Party.pl. Polecamy: Zbigniewowi z "Rolnik szuka żony" groziła kolejna amputacja! Co więcej wiemy?   Marka zabrakło na nagraniu świątecznego odcinka

Łukasz z Martą Manowską na planie programu Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show
Po rozstaniu z Agatą Łukasz opublikował zdjęcie z inną gwiazdą programu "Rolnik szuka żony"!
Po rozstaniu z Agatą Łukasz opublikował zdjęcie z inną gwiazdą programu "Rolnik szuka żony"!

Od kilku dni chyba wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony" zastanawiają się, dlaczego Agata i Łukasz podjęli decyzję o rozstaniu. Rolnik poznał Agatę na planie piątej edycji hitowego show TVP i od samego początku mówił przed kamerami, że to właśnie ona jest kobietą jego marzeń. W jednym z ostatnich odcinków widzowie byli nawet świadkami zaręczyn pary! Zakochani snuli plany na wspólną przyszłość, ale ostatnio okazało się, że ich związek, niestety, nie przetrwał próby czasu...  Jak Łukasz radzi sobie po rozstaniu? Łukasz pokazał zdjęcie z gwiazdą "Rolnika" Ostatnio Łukasz coraz częściej pojawia się na Instagramie, gdzie publikuje coraz więcej zdjęć. Ostatnio pochwalił się, że schudł ponad 10 kilogramów, później zdradził, że wybrał się nad morze, żeby zapomnieć o smutkach. Teraz rolnik pokazał nowe zdjęcie, które wzbudziło sporo emocji wśród internautów! Okazuje się bowiem, że Łukasz odwiedził inną gwiazdę piątej edycji programu "Rolnik szuka żony", czyli Grześka! Jak na ich wspólne zdjęcie zareagowali fani? Ale miłooooo💞👌 Fajne chłopaki 🤗🤗 Najfajniejsi Panowie z rolnik szuka żony. Pozdrawiam😊- komentowali internauci.  Zobaczcie zdjęcie Łukasza i Grześka! Wiedzieliście, że panowie zaprzyjaźnili się na planie piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Fanom show przypominamy, że zaledwie kilka tygodni temu Grzesiek przyznał, że rozstał się z Dorotką, która ponoć nie chciała przeprowadzić się do rolnika.  Łukasz odwiedził Grześka.          Wyświetl ten post na Instagramie.              ...

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" w sukience Mosquito za 190 zł
Instagram
Newsy
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zdradziła, że jej macierzyństwo wcale nie jest idealne. Co powiedziała w "Pytaniu na śniadanie"?
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zdradziła, że jej macierzyństwo wcale nie jest idealne. Co powiedziała w "Pytaniu na śniadanie"?

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie" i opowiedziała, jak zmieniło się jej życie po narodzinach dziecka. Była uczestniczka hitu o poszukujących miłości rolnikach zdradziła, jak wygląda jej codzienność od kiedy po raz pierwszy została mamą. Czy przyjście na świat dzieci wywołało u mniej prawdziwą rewolucję? Sprawdźcie, co powiedziała Ania Bardowska! Ania Bardowska szczerze o macierzyństwie Ania Bardowska wzięła udział w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" i była kandydatką Grześka. Jak już wiemy, to właśnie Ania skradła serce rolnika, który zdecydował, że chce z nią spędzić swoje życie. Kilka miesięcy po finale zakochani powiedzieli sobie sakramentalne tak, a pod koniec 2016 roku na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, syn Jaś. Blisko trzy lata później Ania Bardowska urodziła drugie dziecko, córeczkę Liwię.  Teraz Ania Bardowska w programie "Pytanie na śniadanie" zdradziła, jak zmieniło się jej życie kiedy po raz drugi została mamą.  Na samym początku życie przewraca się do góry nogami. Jest ogrom miłości, ale nie ma co ukrywać, że trzeba - przy dwójce przede wszystkim - zakasać rękawy i po prostu ogarnąć towarzystwo, dom, siebie, na wszystko znaleźć czas. Więc jeżeli ktoś się mnie pyta co się u mnie zmieniło to na pewno to- gospodarowanie czasu. Nie chciałam rezygnować z niczego więc to wymaga dobrego planu i faktycznie udaje nam się wspólne wiele rzeczy robić - zdradziła Ania Bardowska. Pomagam mężowi w prowadzeniu gospodarstwa, chociaż nie ukrywam, że ja zajmuję się bardziej pracą biurową więc mąż jest tutaj od ciężkich zadań a ja przede wszystkim: biuro, dzieci, dom w międzyczasie po urodzeniu drugiego dziecka wydałam swoją pierwszą książeczkę, oprócz tego z mężem prowadzimy...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner