Łukasz Bajorek z programu "Love Island. Wyspa miłości"
Instagram
TYLKO U NAS!

Łukasz z "Love Island" opowiedział nam o swojej nowej miłości. Jego wybranka jest bardzo dobrze znana widzom!

Łukasz Bajorek z programu "Love Island. Wyspa miłości"
Instagram

Łukasz Bajorek to uczestnik "Love Island. Wyspa miłości", który musiał opuścić program, ponieważ tego chcieli widzowie głosujący w specjalnej aplikacji. Chłopakowi nie udało się znaleźć odpowiedniej kandydatki w show Polsatu. Okazuje się jednak, że miłość czekała na niego w Polsce. Co więcej, Łukasz związał się z dziewczyną, którą fani "Love Island" z pewnością bardzo dobrze kojarzą. Zapytaliśmy go o jego nowy związek. Z kim się związał? Zobaczcie poniżej!

Łukasz i Alex z programu "Love Island" są parą!

Łukasz Bajorek w przeszłości brał udział między innymi w castingach do brytyjskiej edycji "Top Model". Teraz mogliśmy go oglądać w "Love Island". Łukasz próbował tam stworzyć związek z Mariettą. Jednak dziewczyna nie była nim zainteresowana. Jak już wspomnieliśmy, model odpadł z show Polsatu pod koniec września, ponieważ zdecydowali o tym widzowie. Razem z nim z programu odeszła również Aga.

Okazuje się, że po powrocie do Polski między nimi narodziła się przyjaźń. Aga i Łukasz odezwali się także do pozostałych uczestników "Love Island", którzy musieli pożegnać się z programem. Wśród nich znalazła się również Alex Morzyńska, która nie zagrzała zbyt długo miejsca w show. Dziewczynie nie udało się bowiem odbić żadnego chłopaka. Okazuje się jednak, że Alex nie jest już singielką. Jej serce skradł bowiem... Łukasz!

Zapytaliśmy celebrytę o to, jak zrodziło się ich uczucie. Łukasz zdradził nam, że już w programie Alex zwróciła jego uwagę. Jednak ostatecznie zdecydował się wybrać Mariettę. Po odpadnięciu z show uznał jednak, że odnowi kontakt z piękną Alex. 

Po programie poleciałem do Warszawy i zaproponowałem Alex,  żebyśmy się spotkali. Dużo rozmawialiśmy. Wyznaliśmy sobie, że byliśmy sobą zainteresowani i postanowiliśmy spróbować stworzyć jakieś uczucie poza willą. Mamy cały czas kontakt. Piszemy, dzwonimy do siebie, a w najbliższy weekend mamy się spotkać. Już nie możemy się doczekać - zdradza nam Łukasz. 

Na razie Alex i Łukasz tworzą związek na odległość. Czy myślą jednak o wspólnym mieszkaniu?

Wszystko się okaże. Alex chce się przeprowadzić do Warszawy. Jeżeli będzie choć cień szansy na to, by podjąć jakąś fajną pracę, jestem gotowy rzucić wszystko i jechać za nią do stolicy - deklaruje celebryta. 

Zobacz także: Beata i Maciek z "Love Island" znali się przed programem?! Internauci nie mają co do tego wątpliwości!

Para chętnie chwali się swoim uczuciem w internecie. Ich konta na Instagramach przepełnione są wspólnymi zdjęciami, na których zakochani nie szczędzą sobie czułości. W komentarzach fani składają im liczne gratulacje.

- Bardzo się cieszę !!! Łukasz to mega fajny chłopak , Ty szkoda ze tak króciutko w programie ale wydajesz się mega osoba ... świetnie wyglądacie razem i kurde ... chyba najlepsza para jak dotąd ;) kibicuje mocno i dużo miłości ✊🏻❤️

- Przesliczna jest para z was

- Szczęścia gołąbeczki 👌😍 - piszą fani.

Wy również im kibicujecie?

Łukasz Bajorek i Alex Morzyńska z programu
Instagram

Czy ta para pasuje do siebie? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Łukasz Bajorek i Alex Morzyńska z programu
Instagram

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pomagała Big Boyowi schudnąć? Wiemy!

zobacz 00:58