Paulina i Andrzej
Mat. prasowe
TV-Show

"Love Island": Szokujące przeparowanie po Casa Amor! Czegoś takiego jeszcze nie było!

Minione przeparowanie z pewnością przejdzie do historii "Love Island". Nie obyło się bez ogromnych zaskoczeń i łez rozpaczy. Jak zatem wyglądają teraz pary i kto został singlem?

To było prawdziwe trzęsienie ziemi w "Love Island". Nastąpił koniec miłosnej rozłąki i panowie wrócili z Casa Amor do Willi Miłości. Kto pozostał lojalny w stosunku do swojego partnera? Kto zdecydował się na zmianę? Było naprawdę gorąco - sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Love Island 4": Fani bezlitośni dla Pauliny! "Dziewczyna nie zasługuje na nikogo"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil o udziale w "Hotelu Paradise" i "Love Island"

"Love Island": Przeparowanie po Casa Amor. Kto został singlem?

Minione odcinki "Love Island" dostarczyły widzom sporo emocji. Panowie opuścili "Wyspę miłości" i zameldowali się w Casa Amor, gdzie czekały na nich nowe, piękne uczestniczki. Z kolei dziewczyny pozostały w "Willi miłości", w której zjawili się nowi przystojniacy. To był naprawdę trudny test dla wszystkich związków i szybko okazało się, że jeden z nich tej próby nie przetrwał. Paulina postanowiła zerwać z Andrzejem - zdecydowała się napisać do niego list, który chłopak otrzymał w Casa Amor. 

Andrzej był załamany i nie mógł pogodzić się z tym, co przeczytał w liście. W końcu na chwilę przed otrzymaniem wiadomości od Pauliny mówił chłopakom, że się w niej zakochał. Nic więc dziwnego, że decyzja Pauliny doprowadziła go do łez...

Love Island: Andrzeja rzuciła Paulina
Mat. prasowe

Zobacz także: "Love Island": Zrozpaczony Andrzej podzielił fanów programu! 

Po kilku dniach rozłąki przyszedł jednak czas, aby uczestnicy podjęli trudne decyzje - kto zdecydował się stworzyć nową parę, a kto z utęsknieniem czekał na swoją drugą połówkę? W końcu nadeszła chwila prawdy, a przeparowanie zweryfikowało, czy tylko w relacji Pauliny i Andrzeja źle się zadziało. Jeśli myślicie, że poprzednie przeparowania były trudne, to teraz było to prawdziwe trzęsienie ziemi!

Love Island: Przeparowanie
Mat. prasowe

Jako pierwsza wybierała Ola, która miała chyba jedną z najłatwiejszych decyzji do podjęcia, bo przed Casa Amor była singielką. Jak się okazało, serce Oli skradł Dawid - w ten sposób na "Wyspie Miłości" powstała nowa para!

Ola wybiera Dawida
Mat. prasowe

A z kim wrócił Adrian, który tuż przed Casa Amor, podobnie jak Ola, również został singlem? Chłopak postanowił stworzyć parę z przepiękną brunetką Edytą!

Adrian i Edyta z Love Island
Mat. prasowe

Jako kolejna swoją decyzję ogłosiła Magda. Dziewczyna była pewna swojego związku z Wiktorem i postanowiła nie zmieniać pary. Wiktor również nie stworzył nowego związku w Casa Amor i tym samym jego relacja z Magdą trwa dalej i para pozostaje na "Wyspie Miłości"!

Wiktor i Magda
Mat. prasowe

Następnie przyszedł czas, aby poznać decyzję Pauliny! Jak wiadomo, jej związek z Andrzejem to już przeszłość, dlatego dziewczyna zdecydowała się stworzyć parę z Mateuszem. A co w takim razie zrobił Andrzej? Jak się okazało, do willi wrócił sam!

- Ja byłem pewny swoich uczuć, dlatego tak zrobiłem po prostu - powiedział Andrzej ze łzami w oczach. 

Gdy Paulina zobaczyła, że Andrzej wrócił sam, nie mogła powstrzymać łez. Dziewczyna przyznała, że pękło jej serce...

Paulina i Andrzej
Mat. prasowe

Następnie swoją decyzję przekazała Aleksandra - dziewczyna poinformowała, że chce dalej być z Arkiem. Niestety, nie spodziewała się, że chłopak... wróci do willi z nową partnerką Laurą! Aleksandra była w ogromnym szoku.

- Ja wiem, że mam kolejną lekcję, żeby nie ufać mężczyznom. [...] Aktorstwo jest u Ciebie na wysokim poziomie - powiedziała zdenerwowana Aleksandra. 

Tym samym Aleksandra została singielką...

Jako ostatnia o swojej decyzji poinformowała Aleks. Dziewczyna przyznała, że czeka na Jurka i nie chce zmieniać pary. Co w takim razie zrobił chłopak? Jak się okazało, do willi wrócił sam i tym samym dalej tworzy parę z Aleks. 

Spodziewaliście się tak wielkich emocji w dzisiejszym odcinku? 

 

"Love Island 4": Arek żałuje, a Aleksandra już się pocieszyła?! "Byłaś testem"
Fragment programu "Love Island 4"
TV-Show
"Love Island 4": Arek żałuje, a Aleksandra już się pocieszyła?! "Byłaś testem"
Po ostatnim przeparowaniu w czwartej edycji "Love Island" emocje sięgnęły zenitu. Aleksandra raczej długo nie zostanie singielką. Co na to Arek?

Choć niektórzy z uczestników czwartej edycji "Love Island" byli pewni swoich par, ostatnie dni okazały się dla nich prawdziwym testem. Kiedy panowie udali się do Casa Amor, a do dziewczyn w pięknej willi dołączyli nowi przystojniacy, panujący na Wyspie Miłości porządek zamienił się w prawdziwy chaos. Szybko okazało się, że nie wszystkie relacje przetrwały wielką próbę, a w "Love Island" pojawiły się nowe pary, ale i pierwsze złamane serca. Po tym, jak Paulina wybrała Mateusza, Andrzej dosłownie się załamał, jednak wygląda na to, że Aleksandra szybko otarła łzy po Arku! Kiedy wzięła jego nową partnerkę na rozmowę, padły bardzo mocne słowa. Teraz chłopak żałuje wyboru? "Love Island 4": Andrzej żałuje, że wybrał Laurę zamiast Aleksandry?! To przeparowanie z pewnością przejdzie do historii "Love Island" . Po tym jak Paulina i Arek oznajmili swoje nowe wybory, Andrzej i Aleksandra nie kryli smutku, rozczarowania i bólu, które malowały się na ich twarzach. Tym razem na Wyspie Miłości polało się wiele łez i nie wszyscy znieśli to najlepiej. Arek, który zerwał z Aleksandrą i wybrał Laurę w rozmowie z Pauliną powiedział zaskakujące słowa! Nie wiem, czy dobrze zrobiłem - wyznał. Czyżby chciał odkręcić swoją decyzję? Jak się okazuje, choć chłopak chciał porozmawiać ze swoją byłą partnerką, ta wcale nie miała na to ochoty. Za to postanowiła udać się na szczerą rozmowę ze swoją następczynią - Laurą. Uczestniczka opowiedziała jej o swojej historii z Arkiem i romantycznej randce, a także wbiła nowej dziewczynie drobną szpilkę.... Musisz wiedzieć, że jakby ja życzę ci wszystkiego dobrego i to nie jest twoja wina. Z mojej strony wrogości nie będzie, bo ja jestem rozczarowana tym, co się zadziało, bo padło bardzo dużo słów. Mocno...

Love Island: Aleksandra i Aleks
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Aleksandra i Aleks wybrały partnerów! Fani zachwyceni: "Idealnie"
W minionym odcinku "Love Island" nowe uczestniczki zadecydowały, z kim chcą stworzyć parę! Jaką decyzję podjęły?

Aleksandra i Aleks miały mocne wejście do "Love Island"! Szybko rozpaliły serca panów i tym samym wzbudziły zazdrość wśród pozostałych mieszkanek willi. W minionym odcinku nowe uczestniczki zadecydowały, z kim chcą stworzyć parę. Czyją relację postanowiły rozbić? Fani programu nie ukrywają, że są zachwyceni takim obrotem spraw! Sprawdźcie szczegóły!  Zobacz także:  "Love Island": Jak kiedyś wyglądała Ola Stręk? Przeszła sporą metamorfozę! "Love Island": Kogo wybrały Aleksandra i Aleks? Dwie piękne blondynki, nowe uczestniczki "Love Island" , czyli Aleksandra i Aleks, szybko zadomowiły się w willi i zaczęły rozglądać się za potencjalną parą. Temperatura na "Wyspie Miłości" zrobiła się bardzo wysoka, bo nowe dziewczyny miały jedynie 24 godziny na to, aby lepiej poznać chłopaków i zadecydować, z kim chcą stworzyć parę. Dziewczyny jednak nie próżnowały i odbyły szczere rozmowy z panami. Wygląda na to, że wejście Aleksandry na nowo rozkręciło Arka, który po ostatniej wymianie zdań z Andzią, chciał nawet opuścić program . Teraz, przy nowej uczestniczce, chłopak wyraźnie rozpromieniał! Podobnie stało się również w przypadku Jurka, który nawiązał świetny kontakt z Aleks.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) Zobacz także:  "Love Island": Mamy stare zdjęcia Angeliki! Zobaczcie, jak wyglądała bez tatuaży! Jak zatem wyglądały wybory nowych...

Love Island: Paulina i Andrzej
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 4": Fani bezlitośni dla Pauliny! "Dziewczyna nie zasługuje na nikogo"
Ostatni odcinek "Love Island" przyniósł sporo emocji - Paulina zerwała z Andrzejem za pośrednictwem listu. Fani show są zszokowani jej zachowaniem i nie kryją swojej złości na tę sytuację!

Wszystko wskazuje na to, że związek Pauliny i Andrzeja z "Love Island" to już przeszłość. Choć chłopak bardzo zabiegał o względy Pauliny i przyznał nawet, że się w niej zakochał, to jednak ona nie odwzajemniła tego uczucia i przez długi czas dawała mu tylko złudne nadzieje. W końcu Paulina zdecydowała się napisać list, który Andrzej otrzymał w "Casa Amor". Z jego treści jasno wynikało, że uczestniczka "Wyspy miłości" nie chce dalej kontynuować tego związku. Andrzej nie mógł powstrzymać łez... Zachowanie Pauliny odbiło się szerokim echem w sieci. Fani "Love Island" są zszokowani, że dziewczyna dawała Andrzejowi nadzieje, a teraz nie potrafiła nawet powiedzieć mu wprost, że to koniec. Takiej burzy w komentarzach chyba jeszcze nie było! Zobacz także:   "Love Island 4": Widzowie wściekli na Paulinę: "On chce z nią związku, ona chce opalanka" "Love Island": Paulina zerwała z Andrzejem. W sieci burza! Paulina już jakiś czas temu została okrzyknięta przez fanów, jako najbardziej niezdecydowana uczestniczka wszystkich edycji "Love Island" . Dziewczyna próbowała już stworzyć relacje z kilkoma chłopakami z "Wyspy miłości", jednak w żadnej z nich nie czuła się pewnie. Choć oczywiście miała do tego prawdo, to jednak internauci mają jej do zarzucenia, że Paulina nie potrafi się jasno określić i ciągle zwodzi chłopaków, dając im przy tym złudne nadzieje.  Zobacz także:  "Love Island": Jak kiedyś wyglądała Ola Stręk? Przeszła sporą metamorfozę! Tym razem szerokim echem w sieci odbiło się jej rozstanie z Andrzejem . Jak wiadomo, aktualnie panowie przebywają w "Casa Amor" z nowymi dziewczynami, a panie pozostały w "Willi miłości", do której dołączyli nowi...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik