Caroline i Mateusz, Ania i Czarek "Love Island"
Mat. prasowe
TV-Show

"Love Island": Sekret uczestników wyszedł na jaw po programie! Czy finał mógł wyglądać inaczej?

Widzowie "Love Island" nie mieli o tym pojęcia. Kiedy uczestnicy opuścili program, jeden z nich powiedział o kilka słów za dużo. Czy gdyby nie to, tej pary zabrakłoby w finale?

Choć finał "Love Island" dobiegł końca, wszystko wskazuje na to, że emocje po nim jeszcze długo nie opadną. Dziś fani kontrowersyjnego programu śledzą swoich ulubionych uczestników już nie za pośrednictwem telewizji, a mediów społecznościowych, bacznie przyglądając się relacjom nawiązanym na Wyspie Miłości. Ostatnio wątpliwości internautów co do uczuć Czarka i Ani, wzbudziło jedno zdjęcie, które miało być dowodem na ich rozstanie. Teraz na jaw wyszedł kolej sekret uczestników trzeciej edycji "Love Island"! 

"Love Island 2": Julia wystąpiła w teledysku Malika Montany! Co na to Dominik?

Uczestnicy "Love Island" znali się przed programem!

Trzecia edycja "Love Island" budziła w swoich widzach sporo kontrowersji i skrajne emocje. Fani programu byli świadkami nie tylko narodzin pierwszych uczuć, ale również nagłych zwrotów akcji, i nie powstrzymywali się od komentowania zachowań niektórych uczestników, które ich zdaniem pozostawiały wiele do życzenia. Koniec końców do finału "Wyspy Miłości" dotarli Waleria i Piotrek, Caroline i Mateusz oraz Ania i Czarek. Czy życie wyspiarzy, które prowadzili przed programem, miało na to wpływ? Jak się okazuje, teraz, kiedy program już dobiegł końca, na jaw wyszedł kolejny sekret jego uczestników. 

Od kilku dni finaliści "Love Island" są bombardowani przez swoich fanów licznymi pytaniami, a ci chętnie odpowiadają na nie w mediach społecznościowych, czy jednak Czarek powiedział o jedno słowo za dużo? Kiedy jeden z jego obserwatorów zapytał, czy przed programem znał kogoś z ekipy, wypowiedź partnera Ani mogła wielu zdziwić. 

Tak znałem wcześniej przed programem Matiego, ale w sumie mieliśmy okazję widzieć się tylko raz, więc tak naprawdę poznaliśmy się super dopiero w programie - odpowiedział Czarek. 

Wiedzieliście, że Mateusz i Czarek znali się przed programem? Choć miało ich łączyć tylko jedno spotkanie, wielu może zastanawiać fakt, że podczas głosowania przed samym finałem, Mateusz i Caroline - podobnie jak większość uczestników - zadecydowali, że to Stella i Piotr, a nie Ania i Czarek, powinni opuścić "Love Island". Czy znajomość tej dwójki mogła wypłynąć na głos uczestników?

Cóż, nie tylko w tym przypadku widzowie przecierają oczy ze zdumienia. Jak się okazuje, w podobnym formacie konkurencyjnej stacji - "Hotelu Paradise" - również ma się pojawić uczestnik, który będzie kolegą... Oli! Co sądzicie o takim zagraniu? 

Zobacz także:  "Love Island 3": Angela i Arsen dopiero co opuścili program, a już się rozstają! Co się stało?!

W finale programu znaleźli się Mateusz i Caroline, Waleria i Piotrek oraz Ania i Czarek, jednak jak się okazuje, Mateusz i Czarek znali się już wcześniej. 

 

Zwycięzcami trzeciej edycji programu zostali Mateusz i Caroline! Fani "Love Island" nigdy nie wątpili w szczerość ich uczuć. 

Mat. prasowe

 

Inaczej jednak było w przypadku Czarka i Ani, którzy zajęli trzecie miejsce. Widzowie "Love Island" nadal nie wierzą, że ta dwójka jest razem. 

Ania i Czarelk
Mat. prasowe

Zobacz także
Caroline i Mateusz wygrali "Love Island 3"

"Love Island": Caroline i Mateusz komentują swoją wygraną! To na co chcą przeznaczyć całe 100 tysięcy robi wrażenie 

Waleria i Piotr

"Love Island 3: widzowie uważają, że Piotr i Waleria nie wygrali przez Walerię? "Plotkara, to nie ten poziom"

 

Love Island. Kto wygrał?
Instagram/Love Island
TV-Show
Love Island 3. Kto wygrał program? Oto zwycięzcy trzeciej edycji hitu Polsatu. Wybrali miłość czy pieniądze?
Wielki finał Love Island za nami. W finale zostały trzy pary: Caroline i Mateusz, Waleria i Piotr oraz Ania i Czarek. Kto wygrał? Czy para wybrała miłość czy pieniądze? Sprawdźcie!

Trwa wielki finał "Love Island" . Przypomnijmy, że decyzją uczestników "Love Island" tuż przed finałem opuścili Piotr i Stella. To oznaczało, że w programie zostały tylko trzy pary:  Caroline i Mateusz, Waleria i Piotr oraz Ania i Czarek! Kto z nich wygrał? Gdzie i o której oglądać finał "Love Island"? Kto zgarnął całą wygraną? Szczegóły poznacie poniżej.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) Zobacz także:  Love Island. Mamy stare zdjęcie Stelli sprzed 6 lat! Tak wyglądała przed operacjami plastycznymi! Nie przypomina samej siebie Kiedy wielki finał Love Island? Gdzie i o której oglądać? Ostatni odcinek "Love Island" został wyemitowany w niedzielę 11 kwietnia na antenie telewizji Polsat. Wiemy, że trzecie miejsce zajęła Ania i Czarek. O zwycięstwo walczyli Caroline i Mateusz, oraz Waleria i Piotrek. Okazało się, że zwyciężyli... Caroline i Mateusz.  To ich widzowie pokochali najbardziej! Para, która otrzymała największą liczbę głosów od widzów, stanęła jeszcze przed jednym wyzwaniem. Każde z dwojga zwycięzców otrzymało dwie koperty – jedną z napisem "miłość", a drugą z napisem "100 000 zł". To był ostateczny sprawdzian, czy tak naprawdę przez cały udział w programie ich uczucie było szczere, czy też była to tylko gra... Zobacz także:  "Love Island 3": Waleria ostro podpadła fanom programu! Czy ktoś musiał opuścić rajską willę? ...

Love Island 3: Karolina Gilon
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 3": znamy finałowe pary! Kto odpadł tuż przed wielkim finałem? 
Lada chwila wielki finał! Uczestnicy musieli zdecydować, kto opuści program tuż przed ostatecznym starciem... Ich decyzja nie była zaskoczeniem. Poznajcie finałowy skład!

Już w najbliższą niedzielę wielki finał trzeciej edycji " Love Island" . Do tej pory wytrwało tylko cztery pary. Wczoraj decyzją widzów z programem pożegnali się Angela i Arsen, co oznacza, że w drodze do finału pozostali: Czarek i Ania, Caroline CJ i Mateusz, Waleria i Piotrek oraz Stella i Piotr.  Ostatni "krąg ognia" zakończył się eliminacją nie tylko jednej pary a... dwóch! O tej drugiej musieli zdecydować sami uczestnicy. Tym samym poznaliśmy finałowe pary "Love Island 3"! Kto odpadł tuż przed finałem?!  Zobacz także:  Love Island. Mamy stare zdjęcie Stelli sprzed 6 lat! Tak wyglądała przed operacjami plastycznymi! Nie przypomina samej siebie Znamy finałowy skład "Love Island 3". Kto odpadł tuż przed finałem "Love Island"?  Emocje sięgają zenitu, a wielki finał trzeciej edycji "Love Island" już 11 kwietnia! Wówczas poznamy zwycięzców miłosnego show! Im bliżej finału tym trudniej jest pożegnać się z luksusową willą. Uczestnicy ledwo otrząsnęli się z szoku, że muszą pożegnać Arsena i Angele, a Karolina Gilon oznajmiła:  Islanderzy, niestety to nie koniec emocji. Angela i Arsen nie byli jedyną parą, która dziś wróci do domu. Teraz to wy podejmiecie decyzję, która para opuści wyspę miłości, bo na najmniejsze szanse na miłość Zadanie było bezlitosne, bo jak eliminować przyjaciół? Niestety zasady są zasadami, więc uczestnicy musieli wskazać najsłabsze ogniwa. Decyzją uczestników "Love Island" tuż przed finałem opuszczają Piotr i Stella. Oto trzy finałowe pary 3. edycji "Love Island": Caroline i Mateusz, Waleria i Piotr oraz Ania i Czarek! Zobacz także:  "Love Island 3": Waleria ostro podpadła fanom programu! Czy ktoś musiał opuścić rajską willę?...

Waleria i Piotrek, Ania i Czarek i Caroline i Mateusz
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Kto wygra program?! Większość widzów stawia na tę samą parę
Już w niedzielę finał "Love Island"! Widzowie typują, kto ich zdaniem zasługuje na miano zwycięzcy. Zdania są nieco podzielone, ale jednak najczęściej pojawia się jedna para!

W niedzielę dowiemy się, kto wygrał "Love Island 3" ! Widzowie mają oczywiście swoich faworytów, ale tak naprawdę finaliści mogą spodziewać się wszystkiego. Jeszcze podczas ostatniego odcinka trzy pozostałe na wyspie pary analizowały, że od początku świetnie się dogadują, a ich szanse na wygraną są naprawdę wysokie. Wygląda na to, że każda para czuje się pewnie. Jakie zdanie na ten temat mają widzowie? Czy to takie oczywiste, że program wygrają najczęściej obstawiani Caroline i Mateusz ? Wcale nie! Kto wygra "Love Island 3"? Na ostatniej prostej do finału odpadły dwie pary. Widzowie wyeliminowali Angelę i Arsena, którzy na wyspie miłości czuli się raczej bezpieczni. Ani oni, ani pozostałe pary nie miały pojęcia, że Angela i Arsen nie cieszyli się sympatią widzów.    Kolejną trudną decyzję musieli podjąć mieszkańcy willi miłości, którzy wskazali, niemal jednomyślnie, że Stella i Piotr powinni opuścić program. Zostały trzy pary. Kto najbardziej zasługuje na finał? Caroline i Mateusz, którzy są najbardziej lubiani, Waleria i Piotr, czy Ania i Czarek? Widzowie zdecydowanie w większości stawiają na Caroline i Mateusza, uważając ich związek za szczery i mający szansę się rozwijać. Dotychczasowa sympatia do Walerii i Piotra zakończyła się w momencie, gdy Waleria zyskała miano plotkary i osoby wprowadzającej chaos w innych relacjach, a Ania i Czarek zdaniem wielu osób trafili do finału przez przypadek i wcale nie powinni się tam znaleźć. Fani są więc podzieleni: Wiadomo już kto wygra program 👏👏 CJ i Mateusz ❤️ Ania i Czarek to tylko kumple. Nie przeszli ani jednego przeparowania, nie weszli do Willi żadni nowi uczestnicy. Czarek nie był w Casa Amore. Szkoda Piotra i Stelli. Nie byli moimi faworytami, ale uważam, że bardziej zasługują na finał....

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner