Love Island 3: Karolina Gilon
Mat. prasowe

"Love Island 3": znamy finałowe pary! Kto odpadł tuż przed wielkim finałem? 

Love Island 3: Karolina Gilon
Mat. prasowe

Już w najbliższą niedzielę wielki finał trzeciej edycji "Love Island". Do tej pory wytrwało tylko cztery pary. Wczoraj decyzją widzów z programem pożegnali się Angela i Arsen, co oznacza, że w drodze do finału pozostali: Czarek i Ania, Caroline CJ i Mateusz, Waleria i Piotrek oraz Stella i Piotr. 

Ostatni "krąg ognia" zakończył się eliminacją nie tylko jednej pary a... dwóch! O tej drugiej musieli zdecydować sami uczestnicy. Tym samym poznaliśmy finałowe pary "Love Island 3"! Kto odpadł tuż przed finałem?! 

Zobacz także: Love Island. Mamy stare zdjęcie Stelli sprzed 6 lat! Tak wyglądała przed operacjami plastycznymi! Nie przypomina samej siebie

Znamy finałowy skład "Love Island 3". Kto odpadł tuż przed finałem "Love Island"? 

Emocje sięgają zenitu, a wielki finał trzeciej edycji "Love Island" już 11 kwietnia! Wówczas poznamy zwycięzców miłosnego show! Im bliżej finału tym trudniej jest pożegnać się z luksusową willą. Uczestnicy ledwo otrząsnęli się z szoku, że muszą pożegnać Arsena i Angele, a Karolina Gilon oznajmiła: 

Islanderzy, niestety to nie koniec emocji. Angela i Arsen nie byli jedyną parą, która dziś wróci do domu. Teraz to wy podejmiecie decyzję, która para opuści wyspę miłości, bo na najmniejsze szanse na miłość

Zadanie było bezlitosne, bo jak eliminować przyjaciół? Niestety zasady są zasadami, więc uczestnicy musieli wskazać najsłabsze ogniwa. Decyzją uczestników "Love Island" tuż przed finałem opuszczają Piotr i Stella.

Oto trzy finałowe pary 3. edycji "Love Island": Caroline i Mateusz, Waleria i Piotr oraz Ania i Czarek!

Zobacz także: "Love Island 3": Waleria ostro podpadła fanom programu! Czy ktoś musiał opuścić rajską willę?

Stella i Piotr odpadli z "Love Island" przed finałem. 

Love Island 3: Stella i Piotr
Mat. prasowe

Ania i Czarek zawalczą o finał w "Love Island"! 

Anna i Cezary pozują na tle willi
Mat. prasowe

Waleria i Piotr również przechodzą do finałowego odcinka! 

Piotr i Waleria
Piotr i Waleria

Caroline i Mateusz w finale "Love Island"! 

"Love Island": Caroline i Mateusz
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27