Paulina i Andrzej to prawdziwi ulubieńcy fanów "Love Island". Choć ich związek na "Wyspie miłości" przeżywał zarówno wzloty, jak i poważne upadki, to jednak teraz wiele wskazuje na to, że para dogaduje się już bez słów. Fani chętnie śledzą losy zakochanych za pośrednictwem Instagrama i ostatnio jeden z nich dopatrzył się pierścionka na serdecznym palcu Pauliny.

Reklama

Internauta zamieścił komentarz z gratulacjami, bo najwyraźniej był przekonany, że Paulina i Andrzej są już po zaręczynach! W końcu ostatnio były urodziny Pauliny, a więc idealna okazja do tego, aby się oświadczyć. Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy? Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Love Island": Aleksandra poprawiła piersi, a fani komentują: "Twój biust był idealny". Odpowiedziała!

"Love Island": Andrzej oświadczył się Paulinie?!

Choć Paulina i Andrzej byli w programie "Love Island" od samego początku, to jednak ich wspólna historia zaczęła się tak naprawdę tuż przed wielkim finałem. Wcześniej, głównie przez niezdecydowanie Pauliny, ich relacja przechodziła wiele kryzysów. W pewnym momencie dziewczyna zdecydowała się nawet zakończyć ją i napisała do Andrzeja list, w którym poinformowała go, że nie chce już dalej w to brnąć. Chłopak był wówczas w Casa Amor, więc nie mógł od razu porozmawiać na ten temat z Pauliną. Był załamany, ale nie poddał się i dalej walczył o swoją ukochaną. Jak widać, udało mu się to, bo Paulina i Andrzej do dziś są w szczęśliwym związku!

@paulina_szczuc, Instagram

Patrząc na nowe zdjęcia Pauliny i Andrzeja, które pojawiają się na ich instagramowych kontach, związek tej pary kwitnie! Ostatnio zakochani podzielili się przepięknymi fotkami z imprezy urodzinowej Pauliny, na której nie zabrakło również wielu przyjaciół z programu.

Zobacz także

Z kolei teraz na Instagramie uczestniczki 4. edycji "Love Island" pojawiły się przepiękne zdjęcia z sesji zdjęciowej. I to właśnie one zwróciły szczególną uwagę jednego z fanów!

Zobacz także: "Love Island": Caroline i Mateusz wrócili do siebie?! Fani znaleźli dowody!

Pierścionek na serdecznym palcu Pauliny najwyraźniej sprawił, że jeden z internautów pospieszył z gratulacjami! Wygląda na to, że był przekonany, że para zaręczyła się!

- Paulina ????a cóż to jest na prawym paluszku serdecznym??? Czyżby jakiś pierścionek?????????????????brawo jak tak ????????????gratuluje???????????? - napisał fan.

Sesja, w której wzięła udział Paulina promowała markę biżuteryjną, więc z pewnością to z tego względu pierścionek pojawił się na jej palcu. Z drugiej strony, urodziny Pauliny były idealną okazją do tego, aby się oświadczyć! Na razie jednak sami zainteresowani nie zabrali głosu w tej sprawie, dlatego my życzymy im po prostu wszystkiego dobrego i dużo miłości, a z gratulacjami jeszcze się wstrzymamy.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama