Już 27. lutego rusza kolejna odsłona miłosnego reality-show "Love Island. Wyspa miłości". Do premiery pozostało coraz mniej czasu, a produkcja programu właśnie rozpoczęła prezentację uczestników. Jako pierwszą widzom show przedstawiono piękną Agnieszkę. Na Instagramie programu pojawiło się zdjęcie dziewczyny oraz kilka informacji na jej temat. Widzowie nie kryją zachwytu i nie szczędzą jej komplementów. Zobaczcie, co wiemy o pierwszej uczestniczce "Love Island 7".

Reklama

"Love Island": Agnieszka pierwszą bohaterką 7. sezonu

Właśnie na profilu "Love Island" na Instagramie pojawił się wpis, będący zapowiedzią prezentacji uczestników nowej odsłony programu. Producenci jak zapowiedzieli, tak zrobili i właśnie w sieci zaprezentowano piękną Agnieszkę Tomczyk, która jest pierwszą uczestniczką nowej edycji. Co niej wiemy? Agnieszka ma 21 lat, zajmuje się projektowaniem ubrań, a jej wymarzony partner musi mieć błysk w oku.

- Agnieszka, 21-latka z Gdańska korzystająca z uroków beztroskiego życia! Pochodzi z niewielkiej kaszubskiej wsi, Krosno. Jej pasją jest żeglarstwo, szycie i moda - ukończyła szkołę o profilu kreowanie wizerunku. Jest optymistką, dużo się śmieje, zaraża pozytywną energią. Zawsze ciągnie w górę ludzi, którymi się otacza. Jaki jest jej wymarzony partner? "Musi mieć ten błysk w oku!". Nie może być spokojny i cichy, bo sama jest żywiołową osobą. Z partnerem musi nadawać na tych samych falach. Liczy się dla niej szczerość, bezpośredniość i uczciwość. Facet musi patrzeć jej głęboko w oczy i nie wstydzić się tego spojrzenia. Czy Agnieszka znajdzie na Wyspie Miłości tego jedynego? - czytamy w opisie uczestniczki, dostępnym w oficjalnej aplikacji show.

Instagram/@loveislandwyspamilosci

Zobacz także: "Love Island": Laura Sieka rozstała się z partnerem. Niedawno urodziła im się córeczka

Internauci już zachwycają się urodą uczestniczki, ale zawracają uwagę także na jej wiek.

- Bardzo młoda! Mam nadzieję, że uczestnicy będą nieco starsi/dojrzalsi jak w poprzednich edycjach.

Na szczęście większość komentarzy jest bardzo pozytywna.

Zobacz także

- Śliczna!
- Ładna.
- Cudowna - piszą zachwyceni internauci.

Instagram/@loveislandwyspamilosci

Zobacz także: "Love Island": Karolina Gilon pokazała partnera i rozpętała się burza. Gwiazda zareagowała!

Już po odsłonie pierwszej uczestniczki randkowego show widać, że ta edycja zapowiada się naprawdę gorąco. Przypomnijmy, że w jednym z wywiadów prowadząca program, Karolina Gilon, zapowiadała, że będzie to sezon, w którym emocji nie zabraknie.

- Siódma edycja "Love Island. Wyspy miłości" będzie pełna zaskoczeń. I mamy dla was niespodziankę już od pierwszego odcinka! Bądźcie czujni, będzie grubo - zapowiadała prowadząca.

Zobacz także: "Love Island": Marietta przeszła metamorfozę! Pokazała zdjęcie przed i po odchudzaniu

Reklama

Przypomnijmy, że siódma edycja show, w odróżnieniu od poprzednich, nie będzie już emitowana na antenie Polsatu. "Love Island" zostało przeniesione do TV4, o czym wiadomo było już od pewnego czasu. Zmianie uległa również godzina emisji programu. Wcześniej randkowe reality-show mogliśmy oglądać przez cały tydzień, z wyjątkiem sobót, o godzinie 22:00. Od kolejnego sezonu nowe odcinki rozpoczynać się będą w te same dni, ale o godzinę wcześniej - punkt 21.00.

mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama