"Love Island": Powstały nowe pary!
Mat. prasowe/Instagram

"Love Island", odcinek 2. Powstały nowe pary! Ola i Piotrek już nieźle namieszali?

"Love Island": Powstały nowe pary!
Mat. prasowe/Instagram

Drugi odcinek trzeciej edycji "Love Island" za nami. Oczywiście nie mogliśmy narzekać na brak emocji! Do ekipy "Wyspy miłości" dołączył Piotrek, który totalnie rozpalił dziewczyny! Wszystkie Wyspiarki jednogłośnie stwierdziły, że chłopak jest naprawdę hot. Ale to oczywiście nie wszystko, co wydarzyło się w drugim odcinku, bo... powstały nowe pary. Ola i Piotrek już dostali okazję, aby nieźle namieszać w show!

Zobacz także: "Love Island": Natasha wcale nie debiutuje przed obiektywem. Wystąpiła już w innym reality show! Pamiętacie?

"Love Island": Co wydarzyło się w 2. odcinku 

Drugi odcinek 3. edycji "Love Island" rozpoczął się od naprawdę mocnego wejścia. W gorącym jacuzzi dziewczyny spotkały nowego uczestnika - Piotra Jakimczuka. Wyspiarki nie ukrywały, że chłopak bardzo im się spodobał! Ich reakcja w ogóle nas nie zdziwiła - w końcu Piotrek może pochwalić się naprawdę pięknie wyrzeźbionym i opalonym ciałem, a do tego jest nieziemsko przystojny. 

Piotrek oczywiście początkowo był singlem, ale to bardzo szybko się zmieniło. Zarówno on, jak i Ola Nowicka, która dołączyła do ekipy Wyspiarzy pod koniec pierwszego odcinka, już dostali okazję, aby wybrać swojego wymarzonego partnera! Był jednak jeden warunek - nie mogli sparować się między sobą i musieli rozbić dwie pary. 

Ola zdecydowała się rozbić związek Walerii i Mateusza i tym samym stworzyła z chłopakiem nową parę. Z kolei decyzję Piotrka poznamy w kolejnym odcinku.

Ola wybrała na swojego partnera Mateusza!

"Love Island": Powstały nowe pary!
Mat. prasowe

Piotrek dołączył do ekipy "Love Island" i od razu dostał okazję, aby namieszać w parach. Kogo wybierze? Tego dowiemy się w kolejnym odcinku!

"Love Island": Piotrek Jakimczuk
Instagram

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48