Natasha opiera się o drzewo
Instagram

"Love Island": Natasha wcale nie debiutuje przed obiektywem. Wystąpiła już w innym reality show! Pamiętacie?

Natasha opiera się o drzewo
Instagram

Natasha van Vliet to najmłodsza uczestniczka "Love Island", która sprawia wrażenie dość nieśmiałej osoby. Jak sama zapewnia, to tylko pozory, pod którymi kryje się prawdziwy wulkan energii. Okazuje się, że Natasha wcale w tej kwestii nie oszukała widzów, uczestniczka miała już bowiem kontakt z kamerą. Mogliśmy ją oglądać w popularnym polsatowskim show "Shopping queens"!

Natasha z "Love Island" wystąpiła w "Shopping queens" - jak sobie poradziła?

Natasha we wczorajszym, pierwszym odcinku "Love Island" zrobiła wrażenie osoby dość nieśmiałej. Łatwo jednak można było dostrzec, że jest to cicha obserwatorka, która po prostu oswaja się z nową sytuacją. Jej nieśmiałość jest faktycznie tylko pozorna, ponieważ Natasha już występowała przed obiektywem w programie "Shopping queen". 

Program polega na tym, że trzy uczestniczki spotykają się w galerii handlowej, otrzymują konkretną  kwotę oraz temat stylizacji, które mają przygotować, są także ograniczone czasowo. Później muszą skonfrontować swoje wybory z bardzo krytycznym jury. Jest to zadanie niełatwe i wymaga stalowych nerwów. Natasha brała udział w programie w 2019 roku. Jej stylizacje przypadły do gustu jury programu.

To niejedyne takie zmagania Natashy. Także w 2019 roku uczestniczyła w kwalifikacjach do wyborów Miss Polonia 2019. 

Natasha po pierwszym odcinku "Love Island" znajduje się w parze z Danielem, który odbił ją. Rozmowa na osobności nie za bardzo im się kleiła, ale oboje dają sobie szansę. Daniel z kolei nie cieszy się zbytnią sympatią widzów, zobaczymy, jak najstarszy z uczestników poradzi sobie w następnych odcinkach. 

Zobacz także: Love Island, 1. odcinek. Ola to nowa uczestniczka. Fani zachwyceni: "Wyluzowana! Razem z Anią najładniejsza!"

Natasha brała udział w "Shopping queen"

Jej stylizacje przypadły do gustu jury programu. 

Natasha przeszła także do kwalifikacji do konkursu Miss Polonia. 

Natasha najbardziej zawróciła w głowie panom, Daniel odbił ją jednemu z uczestników. 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55