Sylwia Madeńska przytula psa, Mikołaj Jędruszczak na ściance
oreo_pyszczolec/Instagram, PIOTR FOTEK/REPORTER
TV-Show

"Love Island": Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska walczą o psa: "Kolejne pranie brudów z naszego życia"

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" publicznie walczą o psa. W grę weszły publikowane wiadomości i nagrania z oświadczeniami. Fani mają wątpliwości, co do szczerości Mikołaja.

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska wygrali pierwszą edycję "Love Island". Ich związek od samego początku był pełen emocji, miłości, kryzysów i nieporozumień. Po ich wspólnym występie w "Tańcu z Gwiazdami" zerwali ze sobą i to w dość dziwnych okolicznościach. Już wtedy Mikołaj Jędruszczak zdecydował się publicznie oczernić swoją byłą partnerkę. Podczas kolejnego konfliktu, tym razem dotyczącego psa, uczestnik także postanowił sięgnąć po ten sam sposób. Sylwia Madeńska nie ukrywa przykrości, zaś fani zaskoczenia. O co tu chodzi?

"Love Island": Karolina Gilon miażdży Sylwię Madeńską i Mikołaja Jędruszczaka! "Dla mnie obrzydliwie!"

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska walczą o psa: "sprawą zajmie się tym razem sąd"

Relacja Sylwii i Mikołaja była od zawsze bardzo burzliwa. Para rozstała się w mało przyjemnych okolicznościach. Oboje wyjechali za granicę, by "dać sobie jeszcze jedną szansę", jednak ta próba się nie powiodła. Rozstanie bardzo zasmuciło fanów, którzy oczekiwali więcej szczegółów. Te dostarczył im sam Mikołaj, który opublikował zaskakujący live, w którym nie wypowiedział się o swojej partnerce zbyt pochlebnie. Sylwia bardzo przeżyła to, że jej partner użył przeciwko niej tyle nieprzyjemnych słów, jednak postarała się nie wracać potem do sprawy. 

Mikołaj Jędruszczak z Sylwią Madeńską
mikolaj_jedruszczak_official/Instagram

Kilka miesięcy później fani zauważyli, że Sylwia i Mikołaj się spotkają. Oczywiście oboje bardzo temu zaprzeczali, jednak jak się okazało, internauci jak zwykle mieli racje. Dopiero teraz w czasie walki o psa, Mikołaj pokazał wcześniej niepublikowane zdjęcia razem z Sylwią i Oreo, czyli małym pieskiem, który do tej pory  na stałe znajdował się pod opieką Sylwii. Oczywiście przez czas ich związku i wspólnej relacji Mikołaj i Sylwia tak samo przywiązali się do psa. Sylwia chętnie zostawiała małą Oreo pod opieką Mikołaja i jak sama później mówiła, oddawała mu zwierzę, gdy Mikołaj był przybity i widać było, że potrzebuje wsparcia.

Pies Sylwii Madeńskiej
Instagram

Kłopot w tym, że pewnego razu po takim oddania psiaka, Mikołaj zataił miejsce przebywania Oreo i nie chciał jej oddać. Tancerka użyła więc największego działa, jakim są media społecznościowe. W swoim oświadczeniu napisała:

Oreo została mi odebrana przez mojego byłego partnera, Mikołaja. Od lutego tego roku spotykaliśmy się z ponownie, myślałam, że uda nam się sobie zaufać, jednak tak się nie stało, dlatego sześć tygodni temu zdecydowałam o rozstaniu i całkowitym zerwaniu kontaktów między nami. Dwa tygodnie temu Mikołaj pojawił się pod moim domem, dopytując czy kogoś mam i płacząc, poprosił o to, abym udostępniła mu psa na noc.  Działo się tak kiedyś kilkukrotnie, gdy miał gorszy okres w swoim życiu i nie chciał przyjąć mojej pomocy to Oreo dawała mu ukojenie, dlatego nic nie wzbudziło moich podejrzeń. Miał ją zwrócić kolejnego dnia, niestety tak się nie stało.
Myślałam, że uda nam się tę sprawę załatwić polubownie, jednak oczekiwania, jakie ma Mikołaj, są dla mnie nie do zaakceptowania i nigdy się na nie nie zgodzę.  - wyjaśniła Sylwia. 

Tancerka poprosiła nawet o pomoc policję, jednak służby jak na razie nie zrobiły nic w tej sprawie. W ramach odwetu Mikołaj Jędruszczak założył konto na YouTubie i w długim, bo 15-minutowym nagraniu czyta z kartki całą historię dotyczącą psa, ze swojego punktu widzenia i wygłasza swoje oczekiwania co do podziału obowiązków nad czworonogiem. Problem w tym, że to Sylwia Madeńska jest oficjalną właścicielką psa. Mikołaj Jędruszczak jednak argumentuje, że zwierzę zostało kupione w jego obecności, zainwestował w niej tyle samo uwagi oraz pieniędzy i może uważać się za pełnoprawnego współopiekuna. 

Wielokrotnie proponowałem ugodę notarialną, na zasadzie ja zorganizuje notariusza, ja zapłacę za notariusza i przy notariuszu ustalimy, w jaki sposób będziemy sprawowali opiekę nad Oreo. Ja jestem naprawdę flexi, możemy się umówić, ale Sylwia nie chciała o tym słyszeć. Jeżeli będzie to koniecznie to przedstawię wam kolejne dowody kłamstw ze strony mojej partnerki - ostrzega Mikołaj.

Fani są jednak zmieszani wystąpieniem Mikołaja i w większości zgadzają się z Sylwią na temat niesłuszności przywłaszczenia jej psa. Ona sama zaś broni się przed oskarżeniami Mikołaja i zapewnia:

Mój były partner potrzebował kilkunastu dni, aby przygotować się do tego wybitnego wydarzenia, jakim jest kolejne pranie brudów z naszego życia i postanowił zrobić to na swoim nowym kanale YouTube, aby go rozkręcić, przez całe zamieszanie z przywłaszczeniem Oreo. Przed rokiem zostałam nazwana wieloma kłamliwymi epitetami, jednak widzicie mnie codziennie i sami wiecie, co sobą reprezentuje. Niestety, ale Mikołaj "projektuje" na mnie wszystkie swoje przewinienia, stosując mechanizm obronny - wyparcia, tego czego sam się dopuszcza - wyjaśnia Sylwia Madeńska. 

Fani mają mieszane uczucia wobec tej sytuacji. Tak naprawdę to Sylwia Madeńska jest prawowitym właścicielem psa, czy wobec tego mimo poświęconego czasu i pieniędzy dla tego czworonoga Mikołaj Jędruszczak ma prawo ubiegać się o prawa do opieki nad zwierzęciem?

Jak myślicie?

Love Island. Sylwia Madeńska oskarża Mikołaja Jędruszczaka o odebranie psa
Instagram @sylwia_madenska_official @mikolaj_jedruszczak_official
TV-Show
"Love Island": Sylwia oskarża Mikołaja o kradzież psa: "Musiałam zaangażować policję!"
Sylwia Madeńska jest załamana zachowaniem Mikołaja Jędruszczaka. Gwiazda "Love Island" przy okazji pierwszy raz potwierdziła związek a jednocześnie ostateczne rozstanie z partnerem.

Domysły o tym, że Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wrócili do siebie, męczyły fanów już od jakiegoś czasu. Szczególnie w momentach, w których uczestnik "Love Island" pokazywał zdjęcia z psem Sylwii. I to właśnie suczka Oreo, stała się powodem, dla którego Sylwia Madeńska zdecydowała się wydać oświadczenie. Gwiazda Polsatu pierwszy raz potwierdziła, że ponownie spotykała się z Mikołajem, jednak jego ostatnie zachowanie na zawsze przekreśliło ich relację:  Obiecałam sobie, że nigdy więcej nie będę mówić o moim życiu prywatnym publicznie, jednak sytuacja, która miała miejsce dwa tygodnie temu i która trwa do dziś mnie do tego zmusiła - zaczęła swój wpis.  W oświadczeniu padły oskarżenia, a Sylwia Madeńska przyznała, że poprosiła o pomoc policję! O co chodzi?  Zobacz także:  "Love Island": Sylwia i Mikołaj jednak są razem?! "Próbowaliśmy to reanimować" Sylwia Madeńska oskarża Mikołaja Jędruszczaka o odebranie psa Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wygrali pierwszą edycję " Love Island ". Niedługo po powrocie z hiszpańskiej willi zamieszkali razem i odważnie wkroczyli do show-biznesu. Kiedy dostali propozycję udziału w " Tańcu z Gwiazdami " inni uczestnicy mogli im pozazdrościć, ponieważ ona pełniła rolę tancerki a on uczestnika, z którym będzie tańczyć. Niestety w trakcie przygody w "Tańcu z Gwiazdami" gwiazdy "Love Island" niespodziewanie ogłosiły rozstanie . Przez kilka ostatnich miesięcy krążyły jednak plotki, że para wróciła do siebie , a jedna z fanek miała nawet widzieć ich na wspólnym wyjeździe. Do tej pory jednak ani Sylwia ani Mikołaj nie zabierali głosu w sprawie. Aż do dziś...  Sylwia Madeńska po raz pierwszy zabrała głos w...

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie?
Instagram @sylwia_madenska_official @mikolaj_jedruszczak_official
TV-Show
"Love Island": Mikołaj potwierdził związek z Sylwią?! Fani mają dość: "To wkurzające" 
To zdjęcie znowu wywołało lawinę spekulacji na temat związku Mikołaja i Sylwii z "Love Island". Uczestnik podpadł fanom?

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie? Takie doniesienia pojawiły się w mediach już jakiś czas temu, jednak zainteresowani nigdy nie skomentowali sprawy. Fani zwycięzców pierwszej edycji są ciekawi, czy po dość burzliwym rozstaniu zdecydowali się dać sobie szansę raz jeszcze. Ostatnie zdjęcie Mikołaja tylko podkręca atmosferę i jest już tak oczywiste, że budzi wśród fanów niesmak.  Zobaczcie o co chodzi.  Zobacz także:  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" jednak są razem? Jest komentarz gwiazdy "Love Island"! Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie?  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wygrali pierwszą edycję "Love Island". Ich miłość zaczęła się w jednym programie, a skończyła w trakcie drugiego. Mikołaj i Sylwia w 2020 roku wzięli udział w "Tańcu z Gwiazdami", podczas którego zdecydowali o swoim rozstaniu. Ciężko im było oddzielić uczucia zawodowe od profesjonalizmu, jednak decyzją widzów pożegnali się z tanecznym show zaledwie tydzień po ogłoszeniu rozstania.  Zakończenie związku Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka okazało się dość burzliwe . Wydawać by się mogło, że tych dwoje już nigdy nie da sobie drugiej szansy. Niedawno jednak zaczęły pojawiać się doniesienia, że Sylwia i Mikołaj znowu są razem . Uczestnicy jednak nie zdecydowali się do tego odnieść, chociaż Mikołaj sugerował fanom, że jest zakochany, następnie zapewniając że jednak jest singlem. Tym razem jednak umieścił na Instgramie zdjęcie z ukochanym psem Sylwii, które podpisał: Pełna kontrola nad sytuacją. Czuję się bezpiecznie. Security czuwa  Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, na których fani zachwycają...

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska
mikolaj_jedruszczak_official/Instagram
TV-Show
"Love Island": Mikołaj Jędruszczak straszy Sylwię Madeńską sądem. Co jej zarzuca?
Mikołaj Jędruszczak zdecydował się na mocne zarzuty wobec byłej partnerki Sylwii Madeńskiej. Była para "Love Island 1" znów będzie prowadzić publiczną batalię?

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska mieli bardzo namiętny i burzliwy związek. Zakochani byli ze sobą bardzo szczęśliwi, potem nagle się rozstawali i równie szybko próbowali odbudować porzucone uczucie. Niestety, mimo upływającego czasu dawne niesnaski wciąż pozostają żywe, a na jaw wychodzą coraz bardziej poważne zarzuty wobec siebie. Niedawna walka o psa okazała się być dopiero początkiem poważnych, publicznych waśni. "Love Island 1" Mikołaj Jędruszczak grozi drogą sądową Sylwii Madeńskiej. Chodzi o... pieniądze! Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" często załatwiają swoje prywatne sprawy na oczach opinii publicznej. Jak oboje przyznają, dzieje się tak dlatego, ponieważ zupełnie nie umieją porozumieć się między sobą. Ostatnia batalia, jaką toczyli, dotyczyła ich psa Oreo, którego kupili, będąc jeszcze razem. Awantura o psa rozwinęła się do tego stopnia, że doszło do porwania zwierzęcia, a nawet rozprawy sądowej. Pies ostatecznie został z Sylwią Madeńską. Teraz powód waśni jest również poważny i zdaje się, nikt nie chciałby załatwiać takich spraw publicznie. Mikołaj Jędruszczak, przyznał jednak, że ucieka się do nagrań na Instagramie, bo jego była partnerka nie odpowiada na żadne prośby. Jak wyjaśnił uczestnik "Love Island" Sylwia Madeńska miała pożyczyć od niego pewną kwotę pieniędzy, której do dziś nie chce zwrócić: - Nagrywając to stories, czuję się fatalnie. Nigdy nie myślałem, że będę musiał wystąpić z apelem do mojej byłej partnerki, szczególnie jeżeli w grę wchodzi tak delikatna i wrażliwa kwestia jak pieniądze. A dokładnie pożyczka, której jej udzieliłem - zdradza Mikołaj Jędruszczak i dodaje: - Nigdy nie jest właściwy moment, aby poruszać takie kwestie, ale postawcie się na moim miejscu. Pożyczacie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik