Lori, którą mieliśmy okazję poznać w ostatniej, ósmej edycji miłosnego formatu "Love Island" opublikowała na swoim Instagramie nowe zdjęcie. Okazuje się, że gwiazda show już nie wygląda jak w programie. Jej najnowszy post wywołał spore poruszenie!

Reklama

"Love Island": Lori odmieniła swój wizerunek

Nie jest tajemnicą, że uczestniczki popularnych show lubują się w licznych metamorfozach. Ostatnio wszyscy mówili o wizerunkowych zmianach Oli z "Love Island". Teraz na zmianę zdecydowała się także Lori. Ta pojawiła się w ósmej edycji miłosnego show, gdzie przez dłuższy czas pozostawała w relacji z Bartkiem "Strażakiem". Niestety ten nie był tym jedynym. Lori więc z Wyspy Miłości wróciła jako singielka. Zdobyła jednak sympatię uczestników i widzów, którzy do tej pory śledzą jej poczynania w sieci.

love-island-8-lori-657654-1X-781af84

Zobacz także: "Love Island 7": Marta przeszła spektakularną metamorfozę. Blond bob?

Lori po udziale w miłosnym show "Love Island" postawiła na muzyczną karierę. Często pojawia się także na salonach. Tym razem z kolei zaskoczyła swoim wizerunkiem, którym pochwaliła się za sprawą mediów społecznościowych. Okazuje się, że uczestniczka postawiła na... bardzo modną ostatnio grzywkę!

Zobacz także

Zobacz także: "Love Island 7": Jagoda pokazała nowy nos. Jak wygląda?

Okazuje się, że zmiana ta bardzo przypadła go gustu fanom, którzy ruszyli z komentarzami:

Nie poznałam
Super, nie poznałam Cię
Jest ogień
Mega ci w tych włosach Lori
Reklama

A Wam jak się podoba ta zmiana?

Love Island: Lori o rozstaniu z Bartkiem
Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama