"Love Island": Laura z Casa Amor
Mat. prasowe

"Love Island": Laura załamana zachowaniem uczestniczek. Dowiedziała się jak obgadywały ją w programie! Padły gorzkie słowa 

"Love Island": Laura z Casa Amor
Mat. prasowe

Laura Sieka, która niedawno opuściła program "Love Island", właśnie obejrzała odcinki ze swoim udziałem. Wcześniej była zachwycona ekipą, którą poznała w programie, ale teraz wygląda na to, że jej zdanie na temat niektórych uczestników trochę się zmieniło - w końcu była nieźle obgadywana za swoimi plecami! Postanowiła odnieść się do całej sytuacji na swoim InstaStory. Jak się z tym czuje?

Zobacz także: "Love Island 3": Waleria ostro podpadła fanom programu! Czy ktoś musiał opuścić rajską willę? 

"Love Island": Laura była obgadywana w programie. Teraz zdradziła, jak się z tym czuje

Laura Sieka dołączyła do programu "Love Island" podczas projektu Casa Amor. To właśnie w drugiej willi poznała Maćka, z którym pojawiła się na Wyspie Miłości. Niestety, ich relacja była bardzo burzliwa i para kompletnie nie potrafiła się dogadać. Oczywiście to nie umknęło uwadze pozostałych uczestniczek programu, które zaczęły podejrzewać, że Laura jest nieszczera i ich zdaniem tak naprawdę nigdy nie chciała być z Maćkiem, a jej wyborem od początku był Mateusz.  

Ona nie ma crusha na Maćka. Ona ma crusha na Matiego. D*pa jej się pali. I co to w ogóle jest za akcja, że jak pokłóciła się z Maćkiem, to nagle przychodzi garderoby i zaczyna go cisnąć, że jednak on jej nie pasuje i tak naprawdę, żeby on się nie poczuł, bo jej wyborem number one jest Mateusz. Co to w ogóle jest - mówiła Waleria. 

Nie no to jest... ja pierdziele - wtórowała jej Angela  

Ostatnio Laura odpowiadała na pytania fanów na swoim InstaStory. Jedno z nich dotyczyło tego, czy widziała już odcinki, w których była obgadywana przez innych uczestników. 

Oglądałaś już odcinki ze swoim udziałem? Widziałaś, jak Cię obgadywali, że jesteś fałszywa? - zapytał jeden z fanów. 

Laura przyznała, że po tym, co zobaczyła, jest jej bardzo przykro. 

Tak, oglądałam. Jest mi bardzo przykro, jak zostałam obgadana przez uczestników. Nie wiem, czym wtedy się kierowali i czemu nie mieli odwagi powiedzieć mi tego prosto w twarz. Jednak nie biorę sobie tego do serca, to tylko program - odpowiedziała Laura. 

Myślicie, że po tym wszystkim Laura będzie utrzymywać kontakt z uczestnikami z willi?

Love Island: Laura komentuje zachowanie uczestników
Instagram

Kiedy Laura była w programie, uczestniczki nie szczędziły jej gorzkich słów. Nie powiedziały jej jednak tego wprost, a obgadywały ją za jej plecami. 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48