Angelika i Klaudia z Love Island w ogniu krytyki
Mat. prasowe
TV-Show

"Love Island": Andzia i Klaudia mają "pakować walizki"! Internauci chcą się ich pozbyć z programu

Andzia i Klaudia z  4. edycji "Love Island" zapracowały sobie na tytuł największych intrygantek w programie. Po ich ostatnich akcjach widzowie nie mają wątpliwości, że to one powinny pożegnać się z programem w najbliższym czasie i proszą o zorganizowanie głosowania!

Andzia z  4. edycji "Love Island" po zakończeniu bardzo krótkiej relacji z Arkiem wywołała w sieci prawdziwą burzę. Internauci nie mają wątpliwości, kto doprowadził do rozstania, a ich głośna kłótnia odbiła się szerokim echem. Fani "Love Island" w mediach społecznościowych stoją murem za Arkiem i określają wprost Andzię jako osobę toksyczną, która powinna odpaść, aby atmosfera na "Wyspie miłości" została oczyszczona. Okazuje się, że to nie jedyna uczestniczka, której Internauci chętnie pozbyliby się z programu. Druga na liście jest Klaudia. W obliczu tych wydarzeń produkcja ogłosi głosowanie dla widzów?

Doda komentuje "Love Island" i "Hotel Paradise". Które show ogląda?

Andzia i Klaudia z  4. edycji "Love Island" mają "pakować walizki"

W "Love Island" w ostatnich dniach emocje sięgają zenitu! Tak dzieje się nie tylko w programie, ale również w komentarzach na oficjalnym koncie "Wyspy miłości" na Instagramie. Kolejne kłótnie Andzi i Arka, zgrzyty między dziewczynami i intrygi Klaudii sprawiają, że uczestnicy tęsknią za atmosferą miłości, jaka była w poprzednich sezonach i powoli mają dość napięć, jakie tworzą dziewczyny. Chodzi przede wszystkim o Andzię i Klaudię! 

Pierwsze edycję programu były o wiele lepsze niż teraz. Dziewczyny bardziej się na koleżankach skupiają niż na szukaniu miłości 😂😂

Internauci nie mają wątpliwości, że to Andzia powinna jako następna odpaść z "Love Island" i już dopytują w komentarzach, kiedy zostanie zorganizowane głosowanie dla widzów, którego uczestnika chcą się pozbyć z programu:

Kiedy ankieta na aplikacji, którego uczestnika nie chcemy już w programie?😐

Poproszę o głosowanie, żeby Andzia pojechała do domu

nagroda dla najgorszej uczestniczki 4 edycji wędruje do Andzi

Brak mi słów na tą kobietę. Wydaje mi się, ze powinna już pakować walizki do domu.

Zobacz także: "Love Island" Bruno ujawnia prawdziwy powód kłótni Andzi i Arka. "Nikt nie chce słuchać o byłych"

Podobne komenarze pojawiają się w przypadku Klaudii. Fani 4. edycji "Love Island" nie mają wątpliwości, że Andzia i Klaudia to dwie uczestniczki, które najbardziej mieszają w programie i budują napięcia pomiędzy Islandersami.

Ale Klaudia miesza mówiąc że Arek mówił że Andzia klamie ,bo nie użył takich słów tylko mówił co jemu mówiła

Krew człowieka zalewa jak patrzy się na Andzie i jej zachowanie i teksty, a zaraz za nią Klaudusia...

Andzia powinna odejść razem z Klaudią, a nie taki fajny chłopak jak Arek! 😢

Klaudia mocn o skrytykowana 
Instagram/ loveislandwyspamilosci

Internauci współczują Arkowi, że zaangażował się w relację z Andzią i widać, że naprawdę zależało mu na kobiecie. Tymczasem sposób, w jaki został przez nią potraktowany spotkał się z oburzeniem ze strony widzów, którzy stają po jego stronie:

Pękło mi serce. Dawno nie widziałam tak szczerego faceta w tym programie.

Arek to chyba najbardziej spoko koleś z wszystkich edycji

tez tak sądzę Arek jest bardzo dojrzałym i szczerym facetem

Szkoda faceta aż widac miał lzy w oczch 😔

Andzia i Arek na randce
Mat. prasowe

 

Andzia i Arek w Love Island
mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 4": Fani mają dość Andzi i współczują Arkowi! "Andzia to toksyk"
Internauci ostro krytykują zachowanie par w "Love Island". Szczególnie oberwało się Andzi: "Lisica fałszywa" - komentują bezlitośnie i bronią Arka. Dlaczego?

Andzia z "Love Island" podpadła mocno internautom! Fani programu krytykują zachowanie uczestniczki programu Polsatu i współczują Arkowi. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci piszą wprost, że Andzia nie zasługuje związek z takim fajnym i wartościowym mężczyzną. Co się stało? Po emisji ostatniego odcinka "Love Island" w sieci zawrzało. Andzia i Arek z "Love Island 4" rozstaną się? Do tej pory wydawało się, że Andzia i Arek tworzą jedną z najmocniejszych par w czwartej edycji "Love Island". Arek od samego początku nie ukrywał, że zauroczył się piękną brunetką i chciałby stworzyć z nią szczęśliwy związek. Przystojniak chętnie okazywał swoje uczucia, co zaskoczyło Andzię, która przed kamerami powiedziała wprost, że Arek nie zwalił jej z nóg dlatego nie potrafi być tak czuła, jakby chciał tego jej partner. Ja od samego początku nie czułam czegoś takiego, żeby mnie zmiotło i zwaliło z nóg. Dlatego może też nie ma ode mnie takiego 100%- mówiła tydzień temu. Dopiero po wejściu pięknej Moniki Arek zauważył zmianę w zachowaniu Andzi, która zaczęła okazywać swoje uczucia.  Zobacz także:   "Love Island 4": widzowie żądają wyrzucenia Klaudii z programu. Czym aż tak im podpadła? Niestety, fani nie wierzą w szczerość Andzi i ostro ją krytykują. Chociaż wydawało się, że zaczęła dogadywać się z Arkiem, to w zapowiedzi kolejnego odcinka widzowie mogli zobaczyć kłótnię pary i krytyczne uwagi Andzi kierowane w stronę Arka. Fani "Love Island" mają tego dość! Zobacz także:   "Love Island": Internauci bezlitośni dla Oli! "Coś dziwnego ma z twarzą" Zobacz także:   "Love Island": Arek podbił serca widzów!...

Love Island: Arek
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Arek odchodzi z programu po awanturze z Andzią?! 
Internauci są zszokowani zachowaniem Andzi! Fani programu naprawdę ostro krytykują byłą partnerkę Arka.

Kolejny odcinek "Love Island" za nami! W ostatnim odcinku największe emocje wśród widzów wywołała ostra kłótnia Andzi i Arka, którzy zaledwie dzień wczesniej ogłosili, że zostali parą. Czy w najnowszej odsłonie randkowego show Andzia i Arek wszystko sobie wyjaśnili i doszli do porozumienia? A może Szymon postanowił wykorzystać sytuację i podczas przeparowania wybrał właśnie piękną brunetkę? Sprawdźcie, co działo się w "Love Island"! Arek odchodzi z "Love Island" po awanturze z Andzią?! Do tej pory fani mogli zobaczyć 16. odcinków "Love Island", a w tym czasie w programie nie zabrakło wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. I chociaż jeszcze kilka dni temu wydawało się, że uczestnicy w końcu znaleźli swoje wymarzoych partnerów, to teraz wiemy już, że chwilowy spokój był tylko ciszą przed burzą. Największe emocje wśród widzów wywołali Andzia i Arek, którzy planowali wspólną przyszłość i głośno mówili, że chcą być razem po programie. Niestety, w ostatnim odcinku okazało się, że Andzia wcale nie jest szczęśliwa u boku swojego partnera. Doszło do ostrej awantury, a internauci ostro krytykowali piękną brunetkę.  W obronie Andzi stanął... Bruno, który na Instagramie skomentował kłótnię Andzi i Arka.  Btw. Andzia i Madzia dla mnie to najdojrzalsze dziewczyny na wyspie. Obie wiedzą, czego chcą od życia i od faceta. Arek kawał wielkiego chłopa z wielkim sercem, ale za dużo wraca do przeszłości, zamiast cieszyć się tym, co jest teraz… A myślę, że nikt nie lubi słuchać o byłych swojego faceta... - komentował Bruno. W najnowszej odsłonie "Love Island" doszło do kolejnej ostrej rozmowy między Arkiem a Andzią. Andzia podtrzymała swoją decyzję i powiedziała byłemu...

Andzia i Arek w Love Island
mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 4": Kontrowersje po kłótni Andzi i Arka. Fani: "Oby koniec... To jest jakiś cyrk"
Po kłótni Andzi i Arka w "Love Island" w sieci zawrzało! Internauci stoją po stronie uczestnika i nie wierzą w to, co robi Andzia. Jej zachowanie zostało bardzo ostro skrytykowane. Słusznie?

Andzia i Arek niedawno oficjalnie potwierdzili, że są razem i szybko stali się jedną z najmocniejszych par w 4. edycji  "Love Island". Uczestniczka zapewniała, że jest szczęśliwa, choć internauci nie do końca wierzyli w jej słowa! W ostatnim odcinku doszło do wielkiej kłótni między nimi i padły naprawdę mocne słowa, a Andzia ostatecznie wyznała, że nie jest szczęśliwa w tej relacji: Nie jestem szczęśliwa. Duszę się w nim. Masz coś takiego w sobie,  że ty po prostu za wszelką cenę chcesz kobietę przy sobie udusić. (...) Nie zamkniesz mnie w złotej klatce - powiedziała na wstępie Andzia. Arek wyraźnie był zaskoczony tym, co usłyszał i bardzo emocjonalnie potraktował słowa Andzi dotyczące tego, że ona "dusi" się w tej relacji: Dobrze, to ja Ci dałem 100% siebie, 100% swoich uczuć. Jeżeli Cię duszą moje uczucia to nie wiem, może znajdź sobie kogoś, kto będzie miał bardziej wyj***.  To był dopiero początek awantury między Andzią a Arkiem! Potem mężczyzna usłyszał jeszcze, że przez ich relację Andzia czuje się ograniczana i nie może uczestniczyć w rozmowach z nowym uczestnikiem. Ta kłótnia jeszcze bardzie podzieliła uczestników na dwa obozy, a internauci nie mają wątpliwości, że w tej edycji to mężczyźni są bardziej fair! W tej edycji faceci są o wiele lepsi niż kobiety. Nie są fałszywi i nie obgadują się za plecami tylko po prostu wspierają Zobacz także:  "Love Island": Arek i Andzia ogłosili, że są parą! Ostre komentarze, fani nie wierzą w szczerość Andzi Emocje po kłótni Andzi i Arka w "Love Island" nadal są gorące!  Zachowanie Andzi w "Love Island" nie pozostało bez odpowiedzi Internautów. Widzowie są zszokowani jej postępowaniem i uważają, że tak naprawdę nie czuje nic...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik