Na ten dzień czekali wszyscy fani "Love Island". Właśnie dziś wystartowała nowa edycja randkowego show Telewizyjnej Czwórki. Niestety, nie obyło się bez sporej wpadki! Program miał zostać wyemitowany o godzinie 21:00 jednak z niewiadomych względów tak się nie stało. Fani nie ukrywali rozczarowania przesunięciem premiery show.

Reklama

Wpadka przed premierą 8. edycji "Love Island"

Zaledwie kilka dni temu fani randkowego show poznali pierwszą uczestniczkę "Love Island". Dziś wiemy już, kto jeszcze szuka miłości w hicie Telewizyjnej Czwórki. Niestety, widzowie poznali uczestników z małym opóźnieniem. Program miał wystartować o godzinie 21:00 jednak nagle w sieci pojawiła się informacja, że premiera "Love Island" została przesunięta o godzinę.

Decyzja stacji oburzyła internautów!

Zobacz także: "Love Island": Laura Zawadzka urodziła! Dumna mama wybrała oryginalne imię dla dziecka

Zobacz także

Fani "Love Island" nie ukrywali rozczarowania i złości. W komentarzach dosłownie zawrzało ponieważ zamiast pierwszego odcinka randkowego show na antenie pojawił się serial o policjantach.

- Ale wtopa
- Awarie sie moga zdarzyc, ale to nie zwalnia z szanowania ludzi, trzeba bylo o 21 na @tv4czworkaofficial poinformować
- Program nagrywany wcześniej i problem z emisją????????‍♀️ porażka
- Lipa odwalona na starcie - czytamy w komentarzach.

Zobacz także: "Love Island": Karolina Gilon o nowej edycji. "Od pierwszego odcinka wjeżdżamy na grubo"

Ostatecznie program wystartował o godzinie 22:00. Poznaliśmy już wszystkich uczestników show i jak się okazało, już w pierwszym odcinku jedna z osób musiała spakować swoje walizki. To Ania odpadła z randkowego show... Ale czy naprawdę już nie pojawi się w programie? Tego dowiemy się z kolejnego odcinka.

Zanim jednak zobaczymy drugi odcinek "Love Island" spójrzcie na pary 8. edycji "Love Island"! Macie już swoich faworytów?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama