Fani "Love Island" czekali na to naprawdę długo - niedługo przed startem 8. sezonu show, produkcja zaczyna przedstawiać uczestniczki i uczestników show. Wiemy, kto dotrze na wyspę miłości - kim jest pierwsza uczestniczka "Love Island 8", której tożsamość właśnie poznaliśmy?

Reklama

Laura Gołaszewska w "Love Island 8"

Nic nie budzi tak wielkich emocji wśród fanów "Love Island", jak moment, gdy poznają kolejne osoby, które biorą udział w nagraniach na Wyspie Miłości. Ósmy sezon "Love Island" obejrzymy w TV4 już od 4 września, a póki co produkcja ujawniła tożsamość pierwszej islanderki.

Jak się okazuje, pierwszą uczestniczką, którą poznali widzowie, jest Laura Gołaszewska. Jak pisze produkcja show na oficjalnym profilu na Instagramie, Laura ma 21 lat i... nietypowe zainteresowania!

- Laura, 21 lat. Tarocistka, zainteresowana rozwojem osobistym, emocjonalna i odważna, lubi się wygłupiać. Od partnera oczekuje przede wszystkim szczerości i dobrej komunikacji - piszą producenci "Love Island".

Zobacz także: "Love Island": Agata chciałaby wrócić do Huberta? Padła jasna deklaracja

Nieco więcej o Laurze, którą już niebawem widzowie zobaczą na Wyspie Miłości, możemy przeczytać w specjalnej aplikacji dedykowanej show. Można się tam dowiedzieć, że 21-latka mieszka w Warszawie, a w uczuciach ceni sobie poczucie humoru i inicjatywę.

Zobacz także

- Laura Gołaszewska, 21 lat, mieszka w Warszawie (...) Interesuje się rozwojem osobistym i pracą z energią, a wolny czas najchętniej spędza z bliskimi. Uwielbia atrakcje i ludzi, bo bez nich nie byłaby szczęśliwa. (...) W poszukiwaniu partnera ceni poczucie humoru i inicjatywę, marzy o bliskiej relacji pełnej rozmów i wygłupów. Mimo bardzo emocjonalnego podejścia do życia, jest odważna i stara się przełamywać swoje lęki - pisze o nowej uczestniczce produkcja "Love Island".

Instagram @laura.golaszewska

Pod wpisem na oficjalnym profilu "Love Island" na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani nie mogą już doczekać się pierwszych odcinków show. O dziwo, dostrzegają też podobieństwo Laury do jednej z uczestniczek poprzednich edycji programu.

- Na pierwszy rzut oka sympatycznie wypada + ładna dziewczyna ????
- Przepiękna dziewczyna ????
- Zdecydowanie, tej Pani wróżę wygraną ????
- O ja już nie mogę się doczekać ????????????
- Podobna do Wiktorii z wcześniejszej edycji ????

Instagram @laura.golaszewska

O tym, że 8. edycja "Love Island" przyniesie wiele niespodzianek, mówiła Karolina Gilon w zwiastunie show.

- "Love Island" zaskakuje za każdym razem. Siódmy sezon był mocny, kiedyś myślałam, że ciężko będzie go przebić. Ale teraz wiem, że będzie ogień - mówiła Karolina Gilon.

Czekacie już na to, by poznać kolejnych uczestników "Love Island 8"?

Reklama

Zobacz także: "Love Island 7": Marta ma nowego partnera? Wyznała prawdę i wspomniała o Adamie

Reklama
Reklama
Reklama