W finale 7. edycji "Love Island" okazali się bezkonkurencyjni. Agata i Hubert podbili serca widzów, a teraz po zakończeniu ich przygody w show, fani mocno trzymają kciuki za rozwój ich relacji. I właśnie na Instagramie Agaty pojawiło się wyjątkowe zdjęcie z Hubertem. Pod postem znalazło się mnóstwo ciepłych słów od fanów.

Reklama

"Love Island": Agata i Hubert na wyjątkowym zdjęciu

Agata i Hubert wygrali 7. edycję "Love Island" z miażdżącą przewagą głosów widzów. Choć w programie relacja tej dwójki miała swoje wzloty i upadki, to jednak ostatecznie miłość zwyciężyła, a w szczerość uczuć Agaty i Huberta uwierzyło tysiące fanów show. Teraz ich dalsze losy możemy śledzić za pośrednictwem mediów społecznościowych. Para zdążyła już podziękować fanom za oddane na nich głosy, a teraz pochwaliła się wyjątkowym dla nich zdjęciem. Jak się okazało, jest to ich ulubiona fotka z randki w programie!

- Emocje po powrocie z Wyspy Miłości jeszcze nie opadły ???? Jestem wdzięczna za całą przygodę, a w głowie wciąż mnóstwo wspomnień…✨???? Tymczasem chciałam się podzielić Naszym ulubionym zdjęciem z randki, które mieliśmy ustawione na tapecie w telefonie w programie ???? a w weekend razem z @hubwic planujemy dla Was wspólny live ???? - napisała Agata pod nowym zdjęciem z Hubertem.

Instagram/agata_paz

Zobacz także: "Love Island 7": Karolina Gilon broni Adama i odpiera zarzuty widzów! „Nie mam jak kogo faworyzować”

Pod nowym postem Agaty z "Love Island" na Instagramie, pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów.

- Życzę wam jak najlepiej ❤️ Dwa różne charaktery i temperamenty, ale przeciwieństwa się przyciągają - wiem po sobie ????

- Najlepsza para tej edycji ☺️???? Powodzenia w życiu codziennym i dużo miłości ????

- Cudownie ♥️♥️ cieszę się waszym szczęściem ♥️nie zmarnujcie tego uczucia♥️

- Najlepsi ❤️????

- Naprawdę w was wierzę. ❤️ Dużo miłości ???? - piszą zachwyceni fani.

Instagram @agata_paz

Zobacz także: "Love Island 7”: Hubert i Agata odpowiadają Sandrze: "Słabe zachowanie”. Mają do niej żal?

Zobacz także
Reklama

My również przyłączamy się do tych ciepłych słów dla Agaty i Huberta. Mamy nadzieję, że to dopiero początek ich wspaniałej, miłosnej relacji, która przetrwa długie, długie lata!

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama