Sasha i Angelina z "Love Island" pokazali na Instagramie romantyczne nagranie i... poinformowali o swoim rozstaniu. Niestety, okazuje się, że relacja pary z ostatniej edycji randkowego show Polsatu nie przetrwała próby czasu. Angelina i Sasha opublikowali krótkie oświadczenie dotyczące rozstania, a w sieci zawrzało! Sprawdźcie, co napisali Sasha i Angelina i jak komentują to internauci.

Reklama

Rozstanie Angeliny i Sashy z "Love Island"

Zaledwie kilka dni temu Wero i Kuba z "Love Island" ogłosili rozstanie. Chwilę wcześniej o zakończeniu związku poinformowali również Josie i Kuba z piątej edycji randkowego show Polsatu. Niestety, teraz okazuje się, że także relacja Angeliny i Sashy nie przetrwała próby czasu. Internauci już od jakiegoś czasu podejrzewali, że Angelina i Sasha z "Love Island" nie są już razem, a teraz była para potwierdziła plotki na swój temat.

The End ???????? Kto nie spróbuje ten się nie dowie !
My spróbowaliśmy i się dowiedzieliśmy że nie było nam pisane w #bigcitylife ????????????????‍♂️- napisali Angelina i Sasha.

Co ciekawe, pod oświadczeniem pojawiło się romantyczne nagranie Angeliny i Sashy.

Zobacz także: Karolina Gilon o problemach zdrowotnych na wakacjach: "Coś na twarzy nie gra"

Zobacz także

Pod oświadczeniem byłej pary z "Love Island" pojawiło się mnóstwo gorzkich komentarzy.

- W końcu,koniec szopki i udawania.????
- Przecież to było od dawna pewne, było to widać i słychać od pierwszego lajva po wyjściu z willi.
- to było widać Kochani od samego początku- komentują internauci.

Co ciekawe, spora część fanów nie uwierzyła w rozstanie pary, jednak Angelina i Sasha ostatecznie rozwiali wszystkie wątpliwości podczas wspólnej relacji na InstaStories. Była para potwierdziła, że to już koniec ich związku.

Zobacz także: "Love Island 6": Wero po rozstaniu z Kubą zwróciła się do fanów: "To jest mega ciężki okres"

Instagram @angelina_zaichenko

Chcieliśmy oficjalnie powiedzieć, że już nie jesteśmy parą z Sashą. Niestety, nasza relacja nie przetrwała- wyznała Angelina.

Sasha podczas relacji zdradził, że związek z Angeliną nie przetrwał ze względu na dzielącą ich odległość. Żałujecie, że zwycięzcy "Love Island" już nie są razem?

Reklama

Zobacz także: "Love Island 6": Kamil jest zakochany. Pochwalił się nową partnerką

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama