Natalia z "Love Island" skomentowała zamieszanie wokół Daniela! Tuż po emisji randkowego show na Instagramie odbyła się relacja na żywo podczas której Karolina Gilon rozmawiała z uczestniczką, którą pożegnaliśmy w ostatnim odcinku. Natalia odeszła z programu po tym, jak wybuchła afera z udziałem jej partnera- seksowna blondynka nie ukrywała, że wierzy Danielowi i chce kontynuować relację z nim. Czy teraz zmieniła zdanie w tej kwestii?

Reklama

Natalia z "Love Island" o aferze z Danielem

W ostatnim odcinku szóstej edycji "Love Island" doszło do scen, jakich w historii programu nie widzieliśmy. Karolina Gilon pojawiła się w willi i przy wszystkich uczestnikach zapytała Daniela o tajemnicze znaki, jakie miał przekazywać podczas programu. Okazało się wówczas, że Daniel kilka razy - kiedy miał taką możliwość- pisał literę "T". Szybko okazało się, że imię jego byłej partnerki rozpoczyna się właśnie na literę "T"... Karolina Gilon zapytała wprost, dlaczego Daniel pisał literę m.in. na tablicach podczas konkurencji, ale wyraźnie zdenerwowany uczestnik nie chciał nic powiedzieć. Decyzją kolegów Daniel opuścił "Love Island", a razem z nim z willi wyszła również Natalia, która cały czas mocno wspierała swojego partnera.

Czy teraz Natalia żałuje, że zrezygnowała z dalszego udziału w programie przez Daniela?

- To była przemyślana decyzja, dość szybko podjęta. Nie widziałam nikogo innego dla siebie na "Wyspie Miłości" dlatego wyszłam z Danielem. Wiedziałam też, że może potrzebować mojego wsparcia po programie dlatego odeszłam- wyznała Natalia.

Zobacz także: "Love Island 6": Daniel wyjaśnił, dlaczego pisał literę "T"! "To była obietnica, którą złożyłem swojej..."

Mat. prasowe

Natalia podczas rozmowy z Karoliną Gilon przyznała, że po wyjściu z "Love Island" rozmawiała z Danielem i wierzy w jego zapewnienia, że wchodząc do programu nie był w żadnym związku.

Zobacz także

Z Danielem rozmawialiśmy na ten temat i tak, wierzę mu. Wierzę w to, co mi powiedział. Myślę, że ta sytuacja może się jeszcze rozwiązywać przez jakiś czas, na pewno będzie chciał tą sytuację wyjaśnić ze swoją byłą dziewczyną - i tak, to jest jego była dziewczyna, to nie jest jego aktualna dziewczyna- umówili się i też obiecał jej jedną rzecz i żałuje, że to w sumie zrobił. Zrobił jak zrobił, taką podjął decyzję- tłumaczyła Natalia.

Zobacz także: "Love Island 6": Daniel ma dziewczynę poza programem?! Uczestnik przyzna się do kłamstwa?

Instagram/Love Island

Myślicie, że Natalia i Daniel stworzą szczęśliwy związek poza programem? Czy ich relacja przetrwa trudne chwile?

Zobaczcie całą rozmowę Karoliny Gilon z Natalią!

Reklama

Zobacz także: "Love Island 3": Caroline i Mateusz wrócili do siebie! "Cieszę się, że możemy..."

Reklama
Reklama
Reklama