Nie tak dawno fani hitowego show "Love Island" byli zaskoczeni rozstaniem Angeliny i Sashy, którzy zwyciężyli szóstą edycję programu. Teraz każde z nich układa swoje życie na nowo. Podczas gdy były uczestnik hitu Polsatu publikuje kolejne nagrania z nową ukochaną, jego ekspartnerka nie pozostaje dłużna. Na jej Instagramie właśnie wylądowało wymowne zdjęcie!

Reklama

"Love Island 6": Angelina na randce?

Od finałowego odcinka szóstej edycji programu "Love Island" minęły cztery miesiące. Czas ten zweryfikował wszystkie pary, których uczucia rozwijały na naszych oczach. Wiadomo już, że tylko relacja Wiktorii i Sebastiana przetrwała próbę czasu. Dużym zaskoczeniem natomiast był rozpad związku Sashy i Angeliny z "Love Island 6", którzy nie tylko zwyciężyli całe show, ale także wydawali się idealnie dopasowani. Tuż po rozstaniu internauci zwrócili uwagę, że to piękna Białorusinka bardziej cierpi po nieudanym związku. Szczególnie że jej ekspartner, Sasha z "Love Island 6" pokazał swoją nową ukochaną zaledwie dwa tygodnie od rozstania. Teraz jednak Angelina nie pozostała mu dłużna!

Instagram @angelina_zaichenko

Zobacz także: "Love Island": Ania i Włodek znali się przed programem? Jest komentarz

Na jej Instagramie właśnie wylądowało wymowne zdjęcie - prosto z randki! Na fotografii Angelina z "Love Island" trzyma za rękę tajemniczego mężczyznę. Na stole z kolei widzimy romantyczną kolację dla dwojga. Zwyciężczyni show zasugerowała także, że w jej życiu wiele się dzieje:

- Chciałabym Wam jeszcze troszkę opowiedzieć o weekendzie... Co tam się wydarzyło - tajemnicz napisała.

Na tym jednak sugestie, że jest szczęśliwie zakochana się nie skończyły. Niedługo potem na jej Instagramie wylądowało zdjęcie z podpisem "mój chłopak".

Zobacz także
Instagram @angelina_zaichenko

Zobacz także: "Love Island 6": Wiktoria zdradza kulisy związku z Sebastianem

Po takich relacjach fani śmiało mogli pomyśleć, że uczestniczka show, podobnie jak jej ekspartner, znalazła swoje szczęście poza programem. Niedługo potem jednak wszystko stało się jasne. Okazuje się, że kadry, opublikowane na jej Instagramie to... część tajemniczego projektu, w którym piękność z "Love Island" bierze udział:

- Nagrywaliśmy film promocyjny do nowego projektu, o którym niedługo opowiem więcej - zdradziła.

Reklama

Wszystko więc wskazuje na to, że na szczęśliwe wieści od Angeliki z "Love Island 6" jeszcze będziemy musieli poczekać.

Instagram @angelina_zaichenko
Instagram @angelina_zaichenko
Reklama
Reklama
Reklama