"Love Island 4": Fani wściekli na Olę: "Chodząca toksyna"! Nastawia Angelikę przeciwko Adrianowi?!
Mat. prasowe
TV-Show

"Love Island 4": Fani wściekli na Olę: "Chodząca toksyna"! Nastawia Angelikę przeciwko Adrianowi?!

W "Love Island 4" pomiędzy uczestnikami kończą się przyjaźnie, a zaczyna prawdziwa gra. Po wybuchu Oli widzowie nie zostawili na niej suchej nitki.

W czwartej edycji "Love Island" nie brakuje emocji, a widzowie show telewizji Polsat już wytypowali swoich ulubieńców, natomiast dwójka z tych, która najbardziej im podpadła musiała opuścić program. Czyżby teraz kolejna uczestniczka musiała mieć się na baczności? Jak się okazuje zachowanie Oli ponownie oburzyło fanów Wyspy Miłości, którzy nie szczędzili pod jej adresem ostrych słów. Co takiego zrobiła dziewczyna? Wygląda na to, że Adrian, który obecnie jest z nią w parze już podjął decyzję, a pomiędzy niektórymi uczestnikami zaczęły się prawdziwe konflikty. 

Doda komentuje "Love Island" i "Hotel Paradise". Które show ogląda?

"Love Island 4": Internauci wściekli na Olę

Ostatnio z "Love Island 4" pożegnała się aż dwójka uczestników. Decyzją pozostałych Wyspę Miłości opuścili Bruno i Monika, a do programu weszła nowa, piękna uczestniczka - Patrycja. Choć Jędrek nie ukrywał, że wytypowanie Moniki bardzo go zabolało, wygląda na to, że szybko się pozbierał. Cóż - chyba dobrze dla niego, zwłaszcza po tym, jak podczas live'a fani "Love Island" mogli zobaczyć namiętny pocałunek dziewczyny z Bruno! Teraz gra na Wyspie Miłości toczy się bez tej dwójki, którą najwidoczniej po powrocie do Polski połączyło coś więcej. Nowa uczestniczka wprowadziła sporo zamieszania.

Patrycja przyznała, że najbardziej spodobał jej się Andrzej i to nim ma zamiar zainteresować się na samym starcie. Zdaniem chłopaków presja z jej strony może sprawić, że Paulina, która obecnie kręci się przy Andrzeju, w końcu wykaże większe zainteresowanie. Czy aby na pewno? Wygląda na to, że nie tylko ona powinna zacząć walczyć o swoją pozycję na Wyspie Miłości. Po tym jak Bruno pożegnał się z „Love Island”, nad zmianą frontu zaczął zastanawiać się Adrian, który obecnie jest z Olą! Co więcej, Angelika wobec chłopaka zaczęła działać coraz śmielej, a to, co dziś wydarzyło się pomiędzy Olą i Adrianem mogło na dobre przekreślić szanse uczestniczki. Widzowie są na nią wściekli i żądają, by dziewczyna wróciła do domu!

- Ola tam już coś na Ciebie czeka ✈️✈️✈️✈️😂😂

- Olaaaa do domu😬

- Możecie Olę już odesłać? Mega irytująca osoba

- Ola to chodząca toksyna🔥

- Olka królowa dram ❤️😂

- Ja mam wrażenie, że Adrian się boi Oli i widzi, że jest toksyczna - ocenili internauci.

To nie pierwszy raz, kiedy widzowie ostro komentowali zachowanie Oli. Co tym razem zrobiła dziewczyna? Jak się okazuje, chodzi o mocną wymianę zdań pomiędzy nią, a Adrianem. Kiedy uczestnik 4. edycji "Love Island" przyznał, że chce bliżej poznać Angelikę, Ola nie kryła swojej mocnej rekacji. 

- Generalnie to już czego byś nie powiedział, to ja się poczułam jak opcja - zaczęła. Ja ci powiedziałam, że jesteś priorytetem. Jak widzę, że idziesz w stronę innej kobiety, to jak ja mam ci dać coś więcej? To ty masz problem. Co ja mam czuć? Czuję od ciebie niepewność i lawirowanie - mówiła, coraz bardziej podnosząc głos.

- Każdy dzień powinien zbliżać, a nie oddalać. Zaczynam się męczyć, zaczynam czuć coś, czego nie powinien.

- Mam tego dosyć, muszę skończyć rozmowę. Jestem wściekła. Nienawidzę takiego gadania, to jest dla mnie tak wściekłe i dziecinne - stwierdziła Ola dodając, że porozmawiają, jak się uspokoi. 

Zobacz także: "Love Island 4": Fani zszokowani zachowaniem Angeliki! "Ale podła zagrywka"

"Love Island 4": Adrian zamieni Olę na Angelicę? Widzowie podzieleni

Wygląda jednak na to, że dziewczyna postanowiła nieco bardziej namieszać. Ola stwierdziła, że albo jest najważniejsza, albo nie ma nic i kiedy znalazła się w pokoju z innymi dziewczynami nie szczędziła mocnych słów o swoim obecnym partnerze. Opowiadając uczestniczkom o swojej rozmowie z Adrianem dała znać do zrozumienia Angelice, że chłopak nie wie czego chce, a ta stwierdziła, że... zachowuje się "gorzej niż baba". 

Angelika idź se pogadaj do Armando, bo ja już mam dosyć - dodała.

Czy faktycznie Oli udało się zasiać w Angelice ziarno niepewności? Cóż, wygląda na to, że prawdziwej chemii nie tak łatwo przeszkodzić. Adrian stwierdził, że chce budować z dziewczyną coś prawdziwego, a kiedy oboje udali się na wspólną rozmowę, plan jego obecnej parnerki zdecydowanie nie wypalił. Angelika przyznała, że unika sytuacji przez które Oli mogłoby zrobić się przykro. Adrian przyznał, że może on i Angelika za długo zwlekali i wygląda na to, że nie mają zamiaru dłużej tracić czasu, a oboje ustalili, że zaczną budować razem relację! Czyżby przygoda Oli w "Love Island 4" właśnie dobiegła końca? Niektórzy z widzów nie będą tym faktem pocieszeni...

- Fałszywa Angelica odbije Armanda a potem go wyrzuci z programu. Olka byłaby lojalna ale ehh

- Ona robi każdy odcinek tymi swoimi problemami i tekstami 😂 Jak odpadnie to będzie jakoś nudno bez niej 😂

- Ona przynajmniej widać, że przyszła do programu budować z kimś relacje, a to że ma pecha do facetów to już inna kwestia. Ma tu rację, ona mu dała pewność, a on w sumie nie wie czego chce - ocenili internauci.

Sądzicie, że faktycznie w "Love Island 4" właśnie narodziła się nowa para, a Ola pożegna się z programem? Po tym jak Angelika zadecydowała, że z programu odpadnie Bruno, nie wszyscy widzowie jej ufają. 

Love Island 4: Adrian i Angelika
Mat. prasowe

Wielką niewiadomą wciąż pozostaje nowa uczestniczka Patrycja może sporo namieszać, zdecydowanie, że mocno wpadła w oko Andrzejowi. 

Love Island 4: Awantura uczestniczek mocno podzieliła fanów. Nie wierzyli w to, co widzą!
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 4": Awantura uczestniczek mocno podzieliła fanów. Nie wierzyli w to, co widzą!
Dziewczyny już przekreśliły swoją szansę na udział w finale? Fani "Love Island 4" są wściekli! Takiej awantury dawno nie widzieliśmy.

Wygląda na to, że na Wyspie Miłości na dobre skończyły się romantyczne wakacje, a rozpoczęła się prawdziwa rywalizacja - szczególnie dla niektórych uczestników. Ostatni odcinek "Love Island 4" wzbudził w fanach programu sporo emocji, jednak to, co działo się w jego końcowych minutach, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Pomiędzy dwoma kontrowersyjnymi uczestniczkami - Olą i Angeliką - rozpętała się prawdziwa wojna, po której widzowie nie zostawili na dziewczynach suchej nitki! Padły bardzo mocne słowa. Czy przez swoje zachowanie obydwie stracą szansę u Adriana? Widzowie ostro komentują kłótnię Oli i Angeliki w "Love Island 4" W 4. edycji "Love Island" atmosfera robi się coraz gęstsza i mało która z par darzy się 100% zaufaniem, a niektórzy wyraźnie myślą o zmianie swojego obiektu zainteresowań. Kiedy z programem pożegnał się Bruno , o którego odejściu przesądziła jego własna partnerka Angelica, grunt pod nogami zaczęła tracić Ola, która już kilkukrotnie podpadła widzom.  Po, a nawet już w tracie ostatniego odcinka o Oli ponownie zrobiło się głośno, a fani "Love Island 4" nie zostawili na niej suchej nitki i określili dziewczynę "toksyną".  A wszystko przez jej scenę zazdrości i krzyki w stronę Adriana.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) Uczestniczka chciała nawet postawić Adriana w negatywnym świetle przed Angeliką, która obecnie jest jej największą rywalką. Do tej pory wydawało się...

Angelika i Bruno z Love Island rozstaną się?
mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Bruno ostro o Angelice: "Będzie ranić każdego swoim zachowaniem"
Angelika, zdaniem Brunona, nie jest do końca szczera. Najpierw wyrzuciła go z "Love Island", a teraz zapewnia, że od początku podobał się jej Adrian. Były uczestnik show dosadnie to skomentował!

W "Love Island 4" odbyło się już kilka potyczek między uczestniczkami o jednego z panów. Pech chciał, że we wszystkich jedną ze stron była Ola, która wciąż na "Wyspie Miłości" nie może znaleźć prawdziwego uczucia. Nikt nie spodziewałby się, że to właśnie Angelika wejdzie z uczestniczką w potyczkę słowną i pokłóci się z nią o Adriana, nazywanego w programie Armando. Co na ten temat sądzi Bruno? Wygląda na to, że uczestnik mimo złamanego serca, trzeźwo podchodzi do sprawy i na dodatek przypomina zaskakujące słowa Angeliki! Już jako były uczestnik "Love Island", nie szczędzi również mocnej opinii na temat zachowania swojej byłej partnerki. "Love Island 4": Angelika nie miała racji, kłócąc się z Olą? Bruno to potwierdza! Relacja Brunona i Angeliki na "Wyspie Miłości" nie należała do najprostszych i sielankowych. Chłopak postanowił poderwać Angelikę i zgolił nawet dla niej brodę , ale to nie obudziło w uczestniczce większych uczuć, która niedługo potem z nim zerwała. Jakby tego było mało, to głos Angeliki na Brunona zadecydował ostatnio o tym, że to właśnie on odpadł z programu.  Angelika jednak długo nie rozpaczała po odejściu Brunona z programu i jako singielka szybko zaczęła szukać sobie nowej pary - jej obiektem westchnień aktualnie jest Adrian i wygląda na to, że on także chciałby pogłębić tę relację. To jednak zirytowało Olę, która myślała, że w końcu odnalazła parę u boku przystojnego Adriana. Ostatecznie więc zainteresowanie wobec Armando wykazuje Ola i Angelika, co spowodowało niemały konflikt między dziewczynami. Angelika twierdziła, że Adrian podobał się jej od początku, zaś Ola była pewna, że nic takiego nie słyszała i zarzuciła uczestniczce, że ta teraz tak...

Kto odpadnie z Love Island?
mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 4":  Dwie osoby odpadły z show! Takiej decyzji uczestników nie spodziewał się nikt! 
Ogromne emocje w "Love Island 4". Nie uwierzycie, kogo do opuszczenia show wskazała Angelika!

Ogromne emocje w "Love Island"! Dziś wieczorem widzowie dowiedzieli się, kto musiał pożegnać się z programem. Kilka dni temu fani randkowego show głosowali na ulubionego uczestnika, a osoby, które otrzymały najmniej głosów znalazły się w zagrożonej grupie i właśnie spośród nich pozostali uczestnicy musieli wskazać, kto opuści "Love Island". Ogromne emocje w "Love Island" W grupie uczestników z najmniejszą liczbą głosów od widzów znaleźli się: Ola, Andzia, Monika, Jędrek, Bruno i Andrzej. Teraz pozostali uczestnicy "Love Island"  musieli zdecydować, kto z ich kolegów będzie musiał opuścić rajską willę. Uczestnicy mieli naprawdę bardzo trudne zadanie do wykonania... Która para została rozbita? W programie nie zabrakło ogromnych emocji! Zobacz także:   "Love Island 4: Internauci zszokowani zachowaniem Oli. Ostro komentują jej zachowanie Czwarta edycja "Love Island" trwa dopiero dwa tygodnie, ale uczestnicy zdążyli się już ze sobą zaprzyjaźnić dlatego decyzja, kto powinien odpaść z programu była dla nich naprawdę bardzo trudna. Niestety, najwięcej osób zagłosowało na Monika i Brunona. Niestety, to właśnie oni musieli pożegnać się z hitem Polsatu. Wśród osób, które wskazały na Brunona była Angelika z którą był w parze.  Kogo miałam wybrać?- pytała zapłakana Angelika. Żałuję i teraz myślę, że mogłam wybrać kogoś innego...- dodała przed kamerami.  Smutku nie ukrywał również Jędrek, który musiał pożegnać się z Moniką.  Teraz się zastanawiam czy w ogóle jest sens, żebym tu był- mówił w rozmowie z kolegami.  Zobacz także:   "Love Island": Bruno wystąpił w innym popularnym show! Nie uwierzycie, co...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik