"Love Island 4": Fani wściekli na Olę: "Chodząca toksyna"! Nastawia Angelikę przeciwko Adrianowi?!
Mat. prasowe
TV-Show

"Love Island 4": Fani wściekli na Olę: "Chodząca toksyna"! Nastawia Angelikę przeciwko Adrianowi?!

W "Love Island 4" pomiędzy uczestnikami kończą się przyjaźnie, a zaczyna prawdziwa gra. Po wybuchu Oli widzowie nie zostawili na niej suchej nitki.

W czwartej edycji "Love Island" nie brakuje emocji, a widzowie show telewizji Polsat już wytypowali swoich ulubieńców, natomiast dwójka z tych, która najbardziej im podpadła musiała opuścić program. Czyżby teraz kolejna uczestniczka musiała mieć się na baczności? Jak się okazuje zachowanie Oli ponownie oburzyło fanów Wyspy Miłości, którzy nie szczędzili pod jej adresem ostrych słów. Co takiego zrobiła dziewczyna? Wygląda na to, że Adrian, który obecnie jest z nią w parze już podjął decyzję, a pomiędzy niektórymi uczestnikami zaczęły się prawdziwe konflikty. 

Doda komentuje "Love Island" i "Hotel Paradise". Które show ogląda?

"Love Island 4": Internauci wściekli na Olę

Ostatnio z "Love Island 4" pożegnała się aż dwójka uczestników. Decyzją pozostałych Wyspę Miłości opuścili Bruno i Monika, a do programu weszła nowa, piękna uczestniczka - Patrycja. Choć Jędrek nie ukrywał, że wytypowanie Moniki bardzo go zabolało, wygląda na to, że szybko się pozbierał. Cóż - chyba dobrze dla niego, zwłaszcza po tym, jak podczas live'a fani "Love Island" mogli zobaczyć namiętny pocałunek dziewczyny z Bruno! Teraz gra na Wyspie Miłości toczy się bez tej dwójki, którą najwidoczniej po powrocie do Polski połączyło coś więcej. Nowa uczestniczka wprowadziła sporo zamieszania.

Patrycja przyznała, że najbardziej spodobał jej się Andrzej i to nim ma zamiar zainteresować się na samym starcie. Zdaniem chłopaków presja z jej strony może sprawić, że Paulina, która obecnie kręci się przy Andrzeju, w końcu wykaże większe zainteresowanie. Czy aby na pewno? Wygląda na to, że nie tylko ona powinna zacząć walczyć o swoją pozycję na Wyspie Miłości. Po tym jak Bruno pożegnał się z „Love Island”, nad zmianą frontu zaczął zastanawiać się Adrian, który obecnie jest z Olą! Co więcej, Angelika wobec chłopaka zaczęła działać coraz śmielej, a to, co dziś wydarzyło się pomiędzy Olą i Adrianem mogło na dobre przekreślić szanse uczestniczki. Widzowie są na nią wściekli i żądają, by dziewczyna wróciła do domu!

- Ola tam już coś na Ciebie czeka ✈️✈️✈️✈️😂😂

- Olaaaa do domu😬

- Możecie Olę już odesłać? Mega irytująca osoba

- Ola to chodząca toksyna🔥

- Olka królowa dram ❤️😂

- Ja mam wrażenie, że Adrian się boi Oli i widzi, że jest toksyczna - ocenili internauci.

To nie pierwszy raz, kiedy widzowie ostro komentowali zachowanie Oli. Co tym razem zrobiła dziewczyna? Jak się okazuje, chodzi o mocną wymianę zdań pomiędzy nią, a Adrianem. Kiedy uczestnik 4. edycji "Love Island" przyznał, że chce bliżej poznać Angelikę, Ola nie kryła swojej mocnej rekacji. 

- Generalnie to już czego byś nie powiedział, to ja się poczułam jak opcja - zaczęła. Ja ci powiedziałam, że jesteś priorytetem. Jak widzę, że idziesz w stronę innej kobiety, to jak ja mam ci dać coś więcej? To ty masz problem. Co ja mam czuć? Czuję od ciebie niepewność i lawirowanie - mówiła, coraz bardziej podnosząc głos.

- Każdy dzień powinien zbliżać, a nie oddalać. Zaczynam się męczyć, zaczynam czuć coś, czego nie powinien.

- Mam tego dosyć, muszę skończyć rozmowę. Jestem wściekła. Nienawidzę takiego gadania, to jest dla mnie tak wściekłe i dziecinne - stwierdziła Ola dodając, że porozmawiają, jak się uspokoi. 

Zobacz także: "Love Island 4": Fani zszokowani zachowaniem Angeliki! "Ale podła zagrywka"

"Love Island 4": Adrian zamieni Olę na Angelicę? Widzowie podzieleni

Wygląda jednak na to, że dziewczyna postanowiła nieco bardziej namieszać. Ola stwierdziła, że albo jest najważniejsza, albo nie ma nic i kiedy znalazła się w pokoju z innymi dziewczynami nie szczędziła mocnych słów o swoim obecnym partnerze. Opowiadając uczestniczkom o swojej rozmowie z Adrianem dała znać do zrozumienia Angelice, że chłopak nie wie czego chce, a ta stwierdziła, że... zachowuje się "gorzej niż baba". 

Angelika idź se pogadaj do Armando, bo ja już mam dosyć - dodała.

Czy faktycznie Oli udało się zasiać w Angelice ziarno niepewności? Cóż, wygląda na to, że prawdziwej chemii nie tak łatwo przeszkodzić. Adrian stwierdził, że chce budować z dziewczyną coś prawdziwego, a kiedy oboje udali się na wspólną rozmowę, plan jego obecnej parnerki zdecydowanie nie wypalił. Angelika przyznała, że unika sytuacji przez które Oli mogłoby zrobić się przykro. Adrian przyznał, że może on i Angelika za długo zwlekali i wygląda na to, że nie mają zamiaru dłużej tracić czasu, a oboje ustalili, że zaczną budować razem relację! Czyżby przygoda Oli w "Love Island 4" właśnie dobiegła końca? Niektórzy z widzów nie będą tym faktem pocieszeni...

- Fałszywa Angelica odbije Armanda a potem go wyrzuci z programu. Olka byłaby lojalna ale ehh

- Ona robi każdy odcinek tymi swoimi problemami i tekstami 😂 Jak odpadnie to będzie jakoś nudno bez niej 😂

- Ona przynajmniej widać, że przyszła do programu budować z kimś relacje, a to że ma pecha do facetów to już inna kwestia. Ma tu rację, ona mu dała pewność, a on w sumie nie wie czego chce - ocenili internauci.

Sądzicie, że faktycznie w "Love Island 4" właśnie narodziła się nowa para, a Ola pożegna się z programem? Po tym jak Angelika zadecydowała, że z programu odpadnie Bruno, nie wszyscy widzowie jej ufają. 

Love Island 4: Adrian i Angelika
Mat. prasowe

Wielką niewiadomą wciąż pozostaje nowa uczestniczka Patrycja może sporo namieszać, zdecydowanie, że mocno wpadła w oko Andrzejowi. 

"Love Island": Ola
Instagram
Newsy
"Love Island": Piękna Ola zachwyca naturalnością w programie i... na Instagramie! Na jej zdjęcia można patrzeć bez końca! 
"Love Island": Piękna Ola zachwyca naturalnością w programie i... na Instagramie! Na jej zdjęcia można patrzeć bez końca! 

Ola Kotowska w programie "Love Island" nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony panów. Wręcz przeciwnie - zdecydowanie należy do grona faworytek, jednak jej serce jak na razie zdobył Rafał. Wygląda na to, że panowie bardzo docenili naturalność Oli. Jak przyznała sama uczestniczka "nie ma nic zrobionego" w swoim wyglądzie. Również na Instagramie publikuje zdjęcia, na których zachwyca swoją urodą. Zobaczcie sami!  Zobacz także:  "Love Island": Mocne słowa Bartka do Karola po przeparowaniu! Czy to początek sporu? "Love Island": Piękna Ola zachwyca naturalnością w programie i... na Instagramie! Na jej zdjęcia można patrzeć bez końca!  Ola z drugiej edycji "Love Island" ma 24 lata i mieszka w Poznaniu. Uczestniczka hitu Polsatu to piękna, naturalna dziewczyna, która może również pochwalić się nienaganną figurą. Kocha taniec, z którym związana jest od dziecka, jednak przez ostatnie lata zaniechała treningi, czego bardzo żałuje. Ma jednak nadzieje, że uda jej się nadrobić zaległości. W programie chce się pokazać właśnie z jak najbardziej naturalnej strony. Ma duże poczucie humoru, jest bardzo miła i skromna, a do tego zaraża wszystkich swoim pięknym uśmiechem! Ola od pierwszych chwil urosła do rangi faworytki show i niejeden uczestnik chciałby, aby była jego partnerką. Ale coś czujemy, że Rafał nie wypuści Oli spod swoich ramion! I w ogóle nas to nie dziwi - tylko spójrzcie na jej zdjęcia, które publikuje w mediach społecznościowych.          Wyświetl ten post na Instagramie.                   Elko 🤓 #polishgirl...

Love Island
Instagram/Mat. pras.
TV-Show
Ola i Mundek z "Love Island" są parą?! Jest komentarz uczestnika!
Love Island: nowa para?! Czy Ola i Mundek są parą?

Dopiero co dowiedzieliśmy się o rozstaniu Oli Kotowskiej i Rafała Pietrzaka z drugiej edycji "Love Island" , a tu już pojawiają się plotki o rzekomym nowym romansie uczestniczki! Czujni fani uważnie śledzą profile społecznościowe bohaterów "Wyspy miłości" i postanowili zapytać, czy przypadkiem coś więcej nie łączy Oli z... Mundkiem! Co ciekawe, chłopak postanowił odpowiedzieć na to pytanie! Zobaczcie sami!  Zobacz także:   Ola i Rafał z "Love Island" rozstali się. "Chciałbym mieć dziewczynę dla siebie, a nie dla wszystkich" Ola i Mundek z "Love Island" są parą?! Ostatni tydzień dostarczył fanom programu "Love Island" mnóstwo emocji! W ubiegłą niedzielę, Rafał Pietrzak poinformował na swoim InstaStory, że jego związek z Olą dobiegł końca. Chłopak w swoim oświadczeniu przyznał między innymi, że jedną z przyczyn ich rozstania była chęć komercjalizacji związku ze strony Oli. Dziewczyna niedługo potem postanowiła odpowiedzieć na zarzuty swojego byłego partnera. Przyznała, że jest jej przykro, jednak nie zamierza rozpaczać z powodu ich rozstania.  Nie jestem zrozpaczona. Jest mi najzwyczajniej w świecie przykro, bo zostałam wykiwana.   Mieliśmy się spotkać z Rafałem, byliśmy umówieni. Natomiast ku mojemu zdziwieniu i zaskoczeniu, Rafał postanowił zrobić to sam. [...]  Trzy tygodnie temu podjęliśmy decyzję, że się rozstajemy - powiedziała Ola. Dziewczyna dodała również, że po zakończeniu udziału w "Love Island" i powrocie do kraju dość szybko dostrzegli z Rafałem, że do siebie nie pasują. Oczywiście fanom było bardzo przykro z powodu rozstania tej dwójki, ale niektórzy z nich już zaczęli podejrzewać, że Ola ma już nowego chłopaka, który również wystąpił w programie!  Okazało się,...

Ola i Rafał z Love Island
mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Ola i Rafał trafią do kryjówki! Internauci jednak są do nich coraz bardziej sceptyczni: "Wyczuwam niezłą grę aktorską"
"Love Island": Ola i Rafał trafią do kryjówki! Internauci jednak są do nich coraz bardziej sceptyczni: "Wyczuwam niezłą grę aktorską"

W niedzielę, 13 września, w kolejnym odcinku "Love Island" , pożegnaliśmy dwoje uczestników - Natalię i Mundka. Dowiedzieliśmy się także, że widzowie za pośrednictwem aplikacji, mogą wybrać parę, która trafi do kryjówki. Jak się okazało, wybór padł na Olę i Rafała. Początkowo ta dwójka była uważana za najbardziej zgraną i najlepiej dobraną parę. Teraz jednak internauci nie są już tak przyjaźnie nastawieni do tej dwójki i zarzucają im grę aktorską. Zobaczcie. Zobacz także:  Burza po odpadnięciu jednej z najbardziej lubianych par w "Love Island"! "Love Island": Ola i Rafał trafią do kryjówki! Internauci jednak są do nich coraz bardziej sceptyczni: "Wyczuwam niezłą grę aktorską" W "Love Island" ciągle coś się dzieje, a widzowie nie mogą narzekać na brak emocji i zwrotów akcji. Ostatnio fani dostali możliwość wyboru pary, która trafi do kryjówki, czyli miejsca odosobnionego od pozostałych uczestników. Decyzją widzów show, taką możliwość otrzymają Ola i Rafał, którzy do tej pory wydawali się być najbardziej trwałym związkiem programu. Jednak z odcinka na odcinek coraz więcej osób już tak nie uważa. Wielbiciele show zarzucają tej dwójce grę aktorską i twierdzą, że niestety pomiędzy Olą i Rafałem tak naprawdę nie ma żadnego uczucia.  - A ja za tą parą nie jestem, teksty Rafała są jak jakieś cytaty z filmów, niestety wyczuwam tam niezłą grę aktorską - I tak nic nie będzie.... ten związek zaraz się rozpadnie 🤷🏼‍♀️ - Jak dla mnie to Rafał dobrze gra ;) nie jest szczery wobec Oli. - Szkoda, że nie Julia i Dominik. W tej relacji widać, że Rafał nie traktuje Oli poważnie. - Irytuje mnie już ta para,...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner