Love Island 4: Awantura uczestniczek mocno podzieliła fanów. Nie wierzyli w to, co widzą!
Mat. prasowe
TV-Show

"Love Island 4": Awantura uczestniczek mocno podzieliła fanów. Nie wierzyli w to, co widzą!

Dziewczyny już przekreśliły swoją szansę na udział w finale? Fani "Love Island 4" są wściekli! Takiej awantury dawno nie widzieliśmy.

Wygląda na to, że na Wyspie Miłości na dobre skończyły się romantyczne wakacje, a rozpoczęła się prawdziwa rywalizacja - szczególnie dla niektórych uczestników. Ostatni odcinek "Love Island 4" wzbudził w fanach programu sporo emocji, jednak to, co działo się w jego końcowych minutach, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Pomiędzy dwoma kontrowersyjnymi uczestniczkami - Olą i Angeliką - rozpętała się prawdziwa wojna, po której widzowie nie zostawili na dziewczynach suchej nitki! Padły bardzo mocne słowa. Czy przez swoje zachowanie obydwie stracą szansę u Adriana?

"Love Island 3": Caroline przeprowadza się dla Mateusza do Polski! Nie zamieszkają jednak razem. Zdradziła powód

Widzowie ostro komentują kłótnię Oli i Angeliki w "Love Island 4"

W 4. edycji "Love Island" atmosfera robi się coraz gęstsza i mało która z par darzy się 100% zaufaniem, a niektórzy wyraźnie myślą o zmianie swojego obiektu zainteresowań. Kiedy z programem pożegnał się Bruno, o którego odejściu przesądziła jego własna partnerka Angelica, grunt pod nogami zaczęła tracić Ola, która już kilkukrotnie podpadła widzom. 

Po, a nawet już w tracie ostatniego odcinka o Oli ponownie zrobiło się głośno, a fani "Love Island 4" nie zostawili na niej suchej nitki i określili dziewczynę "toksyną". A wszystko przez jej scenę zazdrości i krzyki w stronę Adriana. 

Uczestniczka chciała nawet postawić Adriana w negatywnym świetle przed Angeliką, która obecnie jest jej największą rywalką. Do tej pory wydawało się jednak, że obie grają dość czysto i mają relacje koleżeńskie, a w szczerej rozmowie z Adrianiem, podczas której on i Agelica ustalili, że spróbują od początku, dziewczyna przyznała, że nie chce robić nic, co mogłoby skrzywdzić Olę. Cóż, niedługo później okazało się, że przyjaźń pomiędzy uczestniczkami wcale nie jest taka oczywista i dziewczyny prawie się na siebie rzucili, a wszystko to podczas Kręgu Ognia...

Zobacz także: "Love Island" Bruno i Monika całują się po wyjściu z programu. Fani oburzeni: "Co tu się wyrabia?"

Awantura Oli i Angelicki w "Love Island 4"

Ta awantura mocno podzieliła fanów "Love Island 4" i ku zaskoczeniu niektórych, kiedy Ola miała odpowiedzieć na pytanie, który z Islanderów jej zdaniem ściemnia, wymieniła nie tylko swoich byłych i obecnych partnerów, ale również swoją koleżankę:

Ciężko mi powiedzieć kto ściemnia, ale na pewno są osoby, które starają się łapać brzytwy, kiedy jest sytuacja podbramkowa. Surfer, Armando, no i jeszcze Angelica - wyznała, a na zdziwienie ze strony uczestniczki szybko odpowiedziała: - Miałam takie odczucie przez pewien czas, że jesteś z kimś w parze, idziesz po to dosyć ofensywnie i nagle coś się kończy i ty to zostawiasz i idziesz dalej po kolejnego. To na przykład, jak odszedł Bruno.

Te słowa wyraźnie zszokowały i zabolały Angelickę, która natychmiast zaczęła się tłumaczyć:

- To że relacja się zakończyła z Brunem przeze mnie praktycznie, bo ja nic nie czułam. Później przez mnie opuścił też program i jakby zostałam singielką i mówię, że ja tutaj nie będę robić nic na siłę. Z Adrianem - on wie, że od początku mi się podobał. Więc to nie jest tak, że masz mi też za złe, że ja jakby, gdzie nie jest jakaś twoja relacja co się kończy przeze mnie.

- Ciężko żebym się zachowywała normalnie, jeżeli po kilku dniach z Brunem nagle dostałam rykoszetem. Byłaś z Surferem, nagle Bruno ci się super podoba. Kiedy spodobał ci się Armando? - zapytała Ola.

Angelica tłumaczyła, że Adrian podoba jej się od samego początku i że wcale przed Olą tego nie ukrywała. Dziewczyna jednak była nieugięta. Angelica "pękła", zaczynając mocno podnosić głos. Miny pozostałych wyspowiczów mówiły same za siebie, a komentarze internautów jeszcze więcej:

- Olka jest zaborcza, atakuje, a potem udaje ofiarę i nagle świat jest przeciwko niej.

- Ona jest straszna, nikt nie jest nią zainteresowany to wszystkich atakuje 😮😒 mam nadzieję, że w końcu wypadnie z programu.

- Olka jest jaka jest, ale tu jej przyznam racje 👏

- Co by nie było dla mnie Olka tu zaplusowała 👏 🔥

- Wszyscy tak na tą Olkę ale Angelika to typowy typ z kwiatka na kwiatek, a później "tonący brzytwy się chwyta" Jej celem jest chyba być w parze z każdym mężczyzną w programie 😂

- bo jakby to inna dziewczyna powiedziała tak do Angeliki nie Ola to byłoby już dobrze według komentujących. Też nie lubię Oli ale trzeba być obiektywnym.

- Angelika bardzo dziecinne zachowanie

Jak widać zachowanie dziewczyn mocno podzieliło fanów "Love Island" na tych, którzy są po stronie Oli i na tych, którzy ufają Angelice. Kto w tym przypadku będzie miał rację i czy w tym przypadku nie sprawdzi się powiedzenie "gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta"? Nowa uczestniczka może pojawić się na Wyspie Miłości lada dzień, a kogo póki co waszym zdaniem wybierze Adrian?

Mat. prasowe

Julia i Dominik z "Love Island"
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Julia i Dominik zostali oficjalnie parą! Internauci mają nadzieję, że to właśnie oni wygrają show! 
"Love Island": Julia i Dominik zostali oficjalnie parą! Internauci mają nadzieję, że to właśnie oni wygrają show! 

W drugiej edycji programu "Love Island" utworzyła się kolejna, oficjalna para! Po Oli i Rafale, przyszedł czas na Julię i Dominika. Do tej pory fani show byli pewni, że to właśnie Ola i Rafał mają największe szanse na wygraną. Teraz zaś w większości przyznają, że to jednak Julia i Dominik wyglądają na szczerą i stworzoną dla siebie parę, a ich konkurentom zarzucają fałsz. Dlaczego? Zobaczcie.  Zobacz także:  "Love Island 2": Rafał miesza w głowie Igorowi, bo czuje zagrożenie? Internauci nie szczędzą mu słów krytyki: "Pilnuj swoich spraw" "Love Island": Julia i Dominik zostali oficjalnie parą! Internauci są pewni - to oni wygrają show!  Ola i Rafał z "Love Island 2" do tej pory uchodzili za faworytów do głównej wygranej - są ze sobą od samego początku programu i nie zaliczyli żadnego "skoku w bok". Również jako pierwsi zostali oficjalnie parą. Pozostali uczestnicy znacznie dłużej szukali swoich drugich połówek, a niektórzy nie znaleźli ich nawet do tej pory. Jednak wszystko zmieniło się, gdy Julia i Dominik postanowili dać sobie szansę.  Wygląda na to, że właśnie ta para z każdym kolejnym odcinkiem zaskarbia serca coraz większej ilości fanów. Są bardzo zgodni i raczej nie mieli większych kryzysów. Ponadto właśnie oficjalnie zostali parą! Zobaczcie ten romantyczny moment.          Wyświetl ten post na Instagramie.                   It's official! Dominik i Julia zostali parą! ❤️ #jakbymcieznalacalezycie #wparzelepiej #zakochani Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) Wrz...

Rafał Pietrzak - uczestnicy "Love Island 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Love Island 2": Rafał miesza w głowie Igorowi, bo czuje zagrożenie? Internauci nie szczędzą mu słów krytyki: "Pilnuj swoich spraw"
"Love Island 2": Rafał miesza w głowie Igorowi, bo czuje zagrożenie? Internauci nie szczędzą mu słów krytyki: "Pilnuj swoich spraw"

Wczorajsza rozmowa Igora i Rafała w programie "Love Island" , nie przypadła do gustu internautom. Fani show nie szczędzą słów krytyki Rafałowi - ich zdaniem partner Oli wpędza Igora w poczucie winy i miesza mu w głowie, ponieważ nie czuje się już pewniakiem do wygranej show. Zobaczcie dlaczego internauci tak uważają! Zobacz także:  "Love Island 2": Ola i Rafał oficjalnie zostali parą! Internauci: "Nie kupuję tego"  "Love Island 2": Rafał miesza w głowie Igorowi, bo czuje zagrożenie? Internauci nie szczędzą mu słów krytyki: "Pilnuj swoich spraw" Druga edycja programu "Love Island" wchodzi w decydującą fazę. Finał show zbliża się wielkimi krokami i do tej pory za idealnie dobraną parę uchodzili Ola i Rafał. Co więcej, to właśnie oni jako jedyni oficjalnie zostali parą - podczas randki Rafał poprosił Olę, aby została jego dziewczyną. Ta dwójka zyskała również dużą sympatię widzów, ale po ostatnim odcinku, Rafał trochę podpadł fanom show. A wszystko przez rozmowę z Igorem... Panowie odbyli męską rozmowę, podczas której Rafał powiedział Igorowi, że rzekomo pozostali uczestnicy show uważają, iż jego związek z Magdą został stworzony tylko po to, aby wygrać program. Dodatkowo podobno Islandersi uważają, że chłopak zmienił się, odkąd jest z nową partnerką. Ty się też zmieniłeś stary trochę, mi się wydaje, to wszyscy widzą, że zrobiłeś się taki trochę hop do przodu, trochę inaczej się zachowujesz - zaczął Rafał. Jest tak jak jest, ja jestem zadowolony, to nie jest fajna sytuacja, w szczególności, że też szanuję Oliwię. No po prostu Rafał nie byłem szczęśliwy - odpowiedział Igor. No czaję, tylko też jakby zmieniłeś się i to bardziej jest na płaszczyźnie tego, że jak wcześniej szedłeś, to do tego...

Ola i Rafał z Love Island
mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Kryzys u Oli i Rafała? Internauci zaskoczeni zachowaniem uczestnika: "Spaliłeś wszystko"
"Love Island": Kryzys u Oli i Rafała? Internauci zaskoczeni zachowaniem uczestnika: "Spaliłeś wszystko"

W "Love Island" emocji nie brakuje! Tym razem oczy fanów show były szczególnie zwrócone na Olę i Rafała. Duet, który uchodził za idealnie dobrany, przeżywa pierwszy kryzys! Wygląda na to, że Ola ma nieco inne podejście do życia i programu, niż Rafał. Czy to spowoduje, że przy następnym przeparowaniu ich drogi się rozejdą? Niestety, po ostatnim odcinku internauci właśnie tego się obawiają... Zobacz także:  QUIZ! Jak uważnie oglądałeś pierwsze odcinki "Love Island 2"? Sprawdź się! "Love Island": Kryzys u Oli i Rafała? Internauci zaskoczeni zachowaniem uczestnika: "Spaliłeś wszystko" Ola i Rafał z drugiej edycji programu "Love Island", do tej pory byli uznawani zarówno przez uczestników, jak i fanów show, za idealnie dobraną parę. Wiele osób już na początku stwierdziło, że ten duet może  nawet dotrwać do finału. Ale po ostatnim odcinku już chyba niczego nie można być pewnym. A wszystko zaczęło się od z pozoru niewinnej rozmowy Oli i Rafała. Rafał stwierdził, że w sumie, to nie chce zbyt wiele wiedzieć na temat swojej partnerki. - Ja to mam taki styl, że nie chce o Tobie wiedzieć za dużo. [...] Uważam, że czasem bezpieczniej jest mniej wiedzieć, bo im więcej wiesz, tym więcej może wyjść takich informacji, albo takich cech charakteru, sposobu bycia, które mogą być nieatrakcyjne w pewien sposób. Mogłyby mnie gdzieś tam odstręczać i tak dalej . Jesteśmy w tym momencie w raju i ta beztroska gra główną rolę.  To wyraźnie nie spodobało się Oli. Widać, że dziewczyna chciałaby opowiedzieć partnerowi o sobie, bo myśli coraz poważniej o ich związku. Ale to zachowanie Rafała, może być początkiem końca ich relacji.  - No jeśli tak będzie, no to ja już będę wiedziała jaka jest to relacja... -...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner