Caroline i Mateusz wygrali 3. edycję programu "Love Island"! To właśnie oni cieszyli się największą sympatią widzów, chociaż Waleria i Piotrek również zyskali wiele głosów od fanów show - przegrali z Caroline i Mateuszem dosłownie o włos. Fani show oczywiście komentują wyniki finału i niektórzy z nich uważają, że Waleria najwyraźniej jest rozczarowana werdyktem. Internautom nie spodobały się jej miny po ogłoszeniu wyników głosowania. Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

Zobacz także: "Love Island 3: widzowie uważają, że Piotr i Waleria nie wygrali przez Walerię? "Plotkara, to nie ten poziom"

Love Island 3: Fani komentują zachowanie Walerii w finale. "Jej wzrok mówił wszystko"

Po sześciu tygodniach miłosnych perypetii uczestników 3. edycji programu "Love Island", w końcu dowiedzieliśmy się, kto zyskał największą sympatię widzów. Wielkimi zwycięzcami zostali Caroline i Mateusz, a drugie miejsce zajęli Waleria i Piotrek. Oczywiście przegrana para serdecznie pogratulowała wygranej Caroline i Mateuszowi, jednak widzowie nie do końca uwierzyli w szczerość Walerii.

Już od pewnego czasu Waleria traciła w oczach widzów, którzy komentowali, że dziewczyna za dużo plotkuje i czasami jest nieszczera. Z tego też względu internauci wzięli na tapetę miny Walerii po ogłoszeniu werdyktu. Zdaniem fanów show można było z nich wyczytać jej niezadowolenie.

- I te miny Walerii????‍♀️
- Piotr super, ale Waleria...
- A jak Waleria zawiedziona ????????????????
- Jej wzrok mówił wszystko, wk**w na maksa
- Mina Walerii... A taką przyjaciółką była...
- Ona ma wszystko wypisane na twarzy. Masakra - piszą fani.

A Wy, co sądzicie na ten temat? Waleria i Piotrek przecież szczerze pogratulowali Caroline i Mateuszowi, a sami cieszyli się, że w programie znaleźli prawdziwą miłość. Czy internauci rzeczywiście mieli się do czego przyczepić?

Zobacz także
Mat. prasowe

Trzecią edycję wygrali Caroline i Mateusz. Różnica głosów pomiędzy pierwszym, a drugim miejscem była jednak niewielka - Waleria i Piotrek przegrali z nimi o włos.

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama