Rafał Szatan w Twoja Twarz Brzmi Znajomo Mateusz Ziółko na konferencji sylwestrowej TVP ramówka TVP Katarzyna Maciąg Adriana Kalska
Rafał Szatan w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Zaskoczeni?
1/4
Rafał Szatan w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

 

Znamy kolejne gwiazdy 10. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Jak podaje "Party" w show zobaczymy m.in. Rafała Szatana, męża Basi Kurdej Szatan! 

Nie boję się, że ludzie będą zarzucać mi, że załatwiłam pracę mężowi, bo to zwyczajnie nie jest prawda! Do serialu szukano nowego aktora, a przy okazji też dobrego muzyka i pianisty. Rafał nadawał się do takiej roli po prostu idealnie! Natomiast propozycja z Polsatu przyszła już po raz drugi, ale dopiero teraz udało się mu zgrać wszystkie terminy" – mówi „Party” Barbara Kurdej-Szatan.

Znamy również kolejnych uczestników popularnego show! Kogo jeszcze zobaczymy w programie Polsatu? Zobaczcie w naszej galerii!


Zobacz: Filip Lato jurorem w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Zaskakujący komentarz zwycięzcy show!

 

2/4
Mateusz Ziółko na konferencji sylwestrowej TVP

 

W 10. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", jak podaje Party, pojawi się Mateusz Ziółko, wykonawca takich hitów jak "W płomieniach", "Planety" czy "Bezdroża" (z Sylwią Grzeszczak). Ma 32 lata! W 2017 wziął ślub z Marianną Sokołowską.

 

3/4
ramówka TVP Katarzyna Maciąg
ONS

 

"Party" podaje również, że w show zobaczymy Kasię Maciąg, 36-letnią aktorkę, znaną z takich seriali jak "Teraz albo nigdy", "O mnie się nie martw" czy "Szpilki na Giewoncie" oraz filmów "Randka w ciemno" oraz "Bokser".

 

4/4
Adriana Kalska
© MTL Maxfilm, fot. Marta Gostkiewicz

 

Wcześniej serwis Pudelek podał, że w TTBZ wystąpi również Adriana Kalska, dziewczyna Mikołaja Roznerskiego. "Fakt" z kolei ujawnił, że w programie zobaczymy Honoratę Skarbek! 

 

Za kogo będziecie trzymać kciuki?