Magda Gessler o Kuchennych rewolucjach Magda Gessler o Kuchennych rewolucjach Magda Gessler o Kuchennych rewolucjach Magda Gessler Magda Gessler na konferencji prasowej "MasterChef"
Magda Gessler o Kuchennych rewolucjach
1/5
Magda Gessler o Kuchennych rewolucjach

W TVN emitowany jest już 16. sezon "Kuchennych rewolucji" z Magdą Gessler! Program cieszy się ogromną popularnością, a najnowsze wyniki oglądalności wskazują jedno - program ogląda coraz więcej osób, a TVN nie ma sobie równych w paśmie. Co ciekawe, widownia w grupie komercyjnej, rośnie z odcinka na odcinek. Szczegóły - na kolejnych stronach naszej galerii. 

Zobacz: Martyna Wojciechowska była brunetką, a Agnieszka Chylińska zaliczyła metamorfozę dekady! Zobacz, jak zmieniły się gwiazdy TVN

Już teraz Magdzie serdecznie gratulujemy! I mamy nadzieję, że "Kuchenne..." będą trwały do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej ;)

Zobacz: Czy za udział w "Kuchennych rewolucjach" się płaci? Fakty i mity na temat programu!

2/5
Magda Gessler o Kuchennych rewolucjach

Jak podają wirtualnemedia.pl program gromadzi średnio aż 2,32 mln użytkowników. To o 390 tys. więcej niż rok temu! TVN jest na 1. miejscu w paśmie w każdej grupie. 

Zobacz: "Właściciele myślą, że będzie super... A NIE JEST!" Tak naprawdę wyglądają "Kuchenne rewolucje"!

3/5
Magda Gessler o Kuchennych rewolucjach

Największą popularnością cieszył się odcinek z 21. września - obejrzało go aż 2,49 mln widzów! W grupie komercyjnej oglądalność zaś stale rośnie - od 1,17 mln do 1,35 mln. 

Brawo!

Zobacz: Magdy Gessler przepis na restaurację: "Wpadam taka odpitolona i… jedziemy!"

4/5
Magda Gessler
ONS