Znamy już wszystkich uczestników najnowszej, wiosennej 14. edycji tanecznego show Polsatu "Taniec z gwiazdami". Okazuje się, że na szklanym ekranie pojawi się para, która wywołała spore kontrowersje już teraz. Fani ruszyli z komentarzami pod zdjęciem tej dwójki. O kogo chodzi? Sami zobaczcie!

Reklama

"Taniec z gwiazdami": Ta para wywołała największe kontrowersje

Już wiosną ruszy kolejne edycjami popularnego, tanecznego formatu Polsatu. Nie da się ukryć, że fani czekają na to od dłuższego czasu. Szczególnie że na szklanym ekranie pojawią się znane i lubiane gwiazdy. Ostatnio fani dowiedzieli się z kim w "Tańcu z gwiazdami" zatańczy Roksana Węgiel. Równie duże emocje wywołała obecność w show kontrowersyjnej gwiazd, Dagmary Kaźmierskiej, której tanecznym partnerem będzie Marcin Hakiel. Tymczasem przyszedł czas na resztę uczestników!

Taniec z gwiazdami
Taniec z gwiazdami ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Zobacz także: Podsumowali partnera Roxie Wegiel z "TzG": "Niżej ten palec kolego, Kevin będzie się denerwował"

Karty zostały odsłonięte i poznaliśmy cały skład tanecznego show "Taniec z Gwiazdami". Jak się okazuje, pośród wybranków znalazł się także Adam Kszczot - lekkoatleta i wielokrotny, sportowy mistrz. Temu na parkiecie towarzyszyć będzie Kasia Vu Manh:

Pora na kolejną parę #Tzg14 - @adam_kszczot towarzyszyć będzie na parkiecie @kasiavumanh. Kilkukrotna mistrzyni Grand Prix Polski oraz wielu ogólnopolskich turniejów.
czytamy.

Zobacz także: Marcin Hakiel wolał Maffashion, zamiast Dagmary Kaźmierskiej? Mamy komentarz

Zobacz także

Pod instagramowym postem od razu posypały się liczne komentarze. Fani są jednak podzieleni. Jedni zastanawiają się, kto w tej parze właściwie jest gwiazdą:

Kim jest Pan?
Kto to tancerz, a kto gwiazda?

Para jednak ma już swoich fanów:

Cudowna para, czuć energię, która od nich bije! Powodzenia Wam
Reklama

A Wy będziecie im kibicować?

PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 07.03.2014 Taniec z Gwiazdami I edycja POLSAT odc.1 N/Z:Pavlovic Iwona, Tyszkiewicz Beata
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 07.03.2014 Taniec z Gwiazdami I edycja POLSAT odc.1 N/Z:Pavlovic Iwona, Tyszkiewicz Beata
Reklama
Reklama
Reklama