Małgorzata Walewska w czarnej sukni
TV-Show

Kto przeszedł do finału Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Zobaczcie zdjęcia z występów

Kto przeszedł do finału Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Zobaczcie zdjęcia z występów
Magda Stużyńska w kucyku
TV-Show
Magda Stużyńska weźmie udział w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Magda Stużyńska weźmie udział w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Magdalena Stużyńska będzie gwiazdą kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?! Na co dzień widzowie mogą oglądać aktorkę w serialu "Przyjaciółki" , w którym wciela się w rolę Anki Strzeleckiej. Czy teraz przyjdzie czas na rozrywkowe show? Marcin Rogacewicz, któy aktualnie występuje w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie ma wątpliwości. To właśnie on twierdzi, że Magda świetnie sprawdziłaby się na scenie TTBZ. Podczas czatu z internautami na Facebooku, zapytany o to kogo widziałby w kolejnej edycji show, bez wahania wskazał właśnie na swoją koleżankę z planu. Co ciekawe jest to całkiem prawdopodobne, a w show, które widzowie uwielbiają wzięło już troje uczestników, którzy grają w serialu "Przyjaciółki". W drugiej edycji swój talent aktorski i muzyczny objawiła Joanna Liszowska, która zajęła 3. miejsce zaraz za Markiem Kaliszukiem i Marcinem Przybylskim. W czwartym sezonie triumfy święcił Bartek Kasprzykowski, który teraz zadebiutował jako juror. Obecnie możemy oglądać Marcina Rogacewicza. Jak myślicie, czy Magda Stużyńska zdecydowałaby się na udział w show?   Zobacz:  WOW! Katarzyna Zielińska i jej koleżanki z teatru pozują nago! Zobacz z kim się sfotografowała​   Marcin Rogacewicz chce, by Magda Stużyńska wystąpiła w Twoja Twarz Brzmi Znajomo Magda Stużyńska weźmie udział w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Marcin Rogacewicz nie ma wątpliwości, że aktorka świetnie by się sprawdziła

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo z rekordową widownią
mat.prasowe
Newsy
Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" hitem Polsatu? Już są wyniki oglądalności!
Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" hitem Polsatu? Już są wyniki oglądalności!

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyciąga miliony widzów! Okazuje się, że ostatni odcinek 5. edycji show Polsatu obejrzało prawie 2,5 mln osób . To najlepszy wynik od emisji pierwszego odcinka TTBZ w wiosennej ramówce stacji. W minioną sobotę, w trakcie trwania TTBZ Polsat był niekwestionowanym liderem wśród wszystkich nadawców.   Co ciekawe, powtórka wyemitowana w niedzielne popołudnie również przyciągnęła tłumy fanów przed telewizory. Zmagania gwiazd takich jak: Katarzyna Zielińska, Aleksandra Szwed, Dariusz Kordek, Adam Fidusiewicz czy Katarzyna Pakosińska - obejrzało ponad 1,7 mln widzów. Sumując sobotni i niedzielny wynik - 5. odcinek 5. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo zobaczyło 4,1 mln widzów.   Przypominamy, że w ostatnim odcinku największą ilość punktów od jury i pozostałych uczestników uzyskała Agnieszka Twardowska. To właśnie początkująca artystka zachwyciła swoim wykonaniem "Love Me Like You Do" z repertuaru Ellie Goulding.   Oglądacie program Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ?   Zobacz także: Magda Stużyńska weźmie udział w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?   Twoja Twarz Brzmi Znajomo z rekordowym wynikiem oglądalności. Ostatni odcinek w sobotni wieczór obejrzało prawie 2,5 mln widzów.

Jerzy Grzechnik
Instagram
Newsy
Gwiazda 5. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo właśnie została rodzicem! Ma córeczkę!
Gwiazda 5. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo właśnie została rodzicem! Ma córeczkę!

Jerzy Grzechnik z piątej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" został ojcem. W Dzień Matki, 26 maja, urodziła mu się córka Kasia . Szczęśliwy tata pochwalił się pierwszym zdjęciem maleństwa.     Fani i znajomi Jerzego Grzechnika składali mu gratulacje, za co świeżo upieczony tata podziękował. Dziękuję, kochani! Moja mała Kasia przyszła na świat w Dzień Matki! :) - napisał Grzechnik na swoim Instagramie. Jerzy Grzechnik to aktor teatru Buffo. Studiował zarządzanie, ale wybrał jednak to, co kocha robić w życiu najbardziej - śpiewanie. Brał udział w programach The Voice of Poland , gdzie należał do grupy Edyty Górniak i znalazł się ćwierćfinale. Ostatnio występował w 5. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo i doszedł do finału. Teraz pierwszą osobą, której zaśpiewa będzie jego córka Kasia. Może zaprezentuje jakieś nowe kołysanki.   Rodzicom serdecznie gratulujemy.   Zobacz także: Aleksandra Szwed wygrywa Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kto zajął dalsze miejsca?   Jerzy Grzechnik ma 37 lat i teraz został ojcem.   Jerzy Grzechnik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo ostatecznie zajął trzecie miejsce.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner