Kinga Rusin
ONS/x-news

Wystartowała trzecia edycja "Agenta-Gwiazdy! Kto odpadł z show jako pierwszy?

Kinga Rusin
ONS/x-news

Rusza trzecia edycja hitowego show TVN "Agent-Gwiazdy"! W programie, którego gospodynią, podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich edycji, jest Kinga Rusin, zobaczmy: m.in. Ilonę Ostrowską, Tomasza Ciachorowskiego, Julię Wróblewską, Annę Skurę, Karolinę Ferenstein-Kraśko, Peję, Annę Lucińską, Victora Borsuka, Piotra Świerczewskiego czy Macieja Myszkowskiego. Nowe odcinki powstawały w Azji: w Hongkongu i na Bali. Uczestnicy stanęli w obliczu ekstremalnych zdań fizycznych i intelektualnych. Wśród nich jest tytułowy agent, który stara się popsuć szyki bohaterom show. Kto nim jest? Co wydarzyło się w pierwszy odcinku "Agenta-Gwiazdy"? Kto jako pierwszy pożegnał się z programem?

 

Zobacz też: Julia Wróblewska na stałe zniknie z "M jak miłość"?! Wszystko przez udział w "Agencie"...

 

Pierwszy odcinek "Agenta-Gwiazdy 3". Kto odpadł?

 

W pierwszy odcinku nowej edycji programu "Agent-Gwiazdy" stanęli przed pierwszymi zadaniami do wykonania. Walczyli nie tylko z wyzwaniami, przez którymi postawi ich Kinga Rusin. Przed nimi również etap zapoznania się z potencjalnymi przeciwnikami, wśród których jest... agent! Kto poradził sobie najlepiej z jego wytypowaniem? A kto... najgorzej? 

 

Pierwszy zadaniem, z którym musieli zmierzyć się bohaterowie programu, był test o agencie. To zaskakujące, bo zwykle taki test uczestnicy muszą rozwiązać dopiero na koniec odcinka. Tym razem musieli zrobić to już na starcie.  Okazuje się, że test najgorzej poszedł Annie Lucińskiej. Gwiazda dostała żółtą kartkę. W drugim zadaniu uczestnicy musieli przejść dookoła wieży o wysokości niemal 300 metrów. Następnie uczestnicy musieli odnaleźć wskazane lokalizacje w Hongkongu.

 

Po wykonaniu zadania, uczestnicy jeszcze raz usiedli do testu wiedzy o agencie. Z programem "Agent-Gwiazdy" po pierwszym odcinku pożegnał się Victor Borsuk.

 

Polecamy: Oto gwiazdy trzeciej edycji programu "Agent Gwiazdy". Kto wypadł najlepiej na konferencji? ZDJĘCIA

 

Trzecia edycja "Agenta-Gwiazdy" zapowiada się na wielki hit!

"Agent-Gwiazdy 3"
x-news

Kto jest tytułowym agentem?

"Agent-Gwiazdy 3"
x-news

Więcej na temat Kinga Rusin Agent Gwiazdy
Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27