Kinga Rusin
ONS/x-news
TV-Show

Wystartowała trzecia edycja "Agenta-Gwiazdy! Kto odpadł z show jako pierwszy?

Zaskoczenie od pierwszych minut!

Rusza trzecia edycja hitowego show TVN "Agent-Gwiazdy"! W programie, którego gospodynią, podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich edycji, jest Kinga Rusin, zobaczmy: m.in. Ilonę Ostrowską, Tomasza Ciachorowskiego, Julię Wróblewską, Annę Skurę, Karolinę Ferenstein-Kraśko, Peję, Annę Lucińską, Victora Borsuka, Piotra Świerczewskiego czy Macieja Myszkowskiego. Nowe odcinki powstawały w Azji: w Hongkongu i na Bali. Uczestnicy stanęli w obliczu ekstremalnych zdań fizycznych i intelektualnych. Wśród nich jest tytułowy agent, który stara się popsuć szyki bohaterom show. Kto nim jest? Co wydarzyło się w pierwszy odcinku "Agenta-Gwiazdy"? Kto jako pierwszy pożegnał się z programem?

 

Zobacz też: Julia Wróblewska na stałe zniknie z "M jak miłość"?! Wszystko przez udział w "Agencie"...

 

Czy Krystyna Czubówna rzeczywiście się topiła, a Andrzej Gołota ją uratował? Kinga Rusin uchyla rąbka tajemnicy na temat nowego "Agenta"!

Pierwszy odcinek "Agenta-Gwiazdy 3". Kto odpadł?

 

W pierwszy odcinku nowej edycji programu "Agent-Gwiazdy" stanęli przed pierwszymi zadaniami do wykonania. Walczyli nie tylko z wyzwaniami, przez którymi postawi ich Kinga Rusin. Przed nimi również etap zapoznania się z potencjalnymi przeciwnikami, wśród których jest... agent! Kto poradził sobie najlepiej z jego wytypowaniem? A kto... najgorzej? 

 

Pierwszy zadaniem, z którym musieli zmierzyć się bohaterowie programu, był test o agencie. To zaskakujące, bo zwykle taki test uczestnicy muszą rozwiązać dopiero na koniec odcinka. Tym razem musieli zrobić to już na starcie.  Okazuje się, że test najgorzej poszedł Annie Lucińskiej. Gwiazda dostała żółtą kartkę. W drugim zadaniu uczestnicy musieli przejść dookoła wieży o wysokości niemal 300 metrów. Następnie uczestnicy musieli odnaleźć wskazane lokalizacje w Hongkongu.

 

Po wykonaniu zadania, uczestnicy jeszcze raz usiedli do testu wiedzy o agencie. Z programem "Agent-Gwiazdy" po pierwszym odcinku pożegnał się Victor Borsuk.

 

Polecamy: Oto gwiazdy trzeciej edycji programu "Agent Gwiazdy". Kto wypadł najlepiej na konferencji? ZDJĘCIA

 

Trzecia edycja "Agenta-Gwiazdy" zapowiada się na wielki hit!

x-news

Kto jest tytułowym agentem?

x-news

Gwiazdy nowego Agenta
TV-Show
Oto gwiazdy trzeciej edycji programu "Agent Gwiazdy". Kto wypadł najlepiej na konferencji? ZDJĘCIA
Oto gwiazdy trzeciej edycji programu "Agent Gwiazdy". Kto wypadł najlepiej na konferencji? ZDJĘCIA
Agent Gwiazdy, odcinek 2
x-news, TVN
TV-Show
O nie! Tylko nie on! Wiemy, kto odpadł z 2. odcinka "Agenta"! To duże zaskoczenie!
O nie! Tylko nie on! Wiemy, kto odpadł z 2. odcinka "Agenta"! To duże zaskoczenie!

Trudno w to uwierzyć!

Kinga Rusin
x-news
TV-Show
Emocje w "Agent-Gwiazdy" sięgnęły zenitu! Kto odpadł z 5. odcinka? To spore zaskoczenie!
Spodziewaliście się?

Za nami 5. odcinek "Agenta-Gwiazdy". Nie zabrakło ekstremalnych zadań i wielkich emocji. W poprzednim odcinku z show pożegnała się blogerka Anna Skura.  Co dokładnie działo się w ostatnim odcinku programu? Kto odpadł? Odpowiedzi na te pytanie znajdziecie w naszej relacji!   Co się działo w 5. odcinku "Agenta-Gwiazdy? Uczestnicy stanęli w obliczu nowych zadań na rajskiej wyspie Bali. Między nimi narasta konflikt na linii mężczyźni-kobiety. Kinga Rusin zadała wszystkim serię pytań na tematy wyspy, na której przebywają. Niestety nie poszło im najlepiej. W kolejnym zdaniu część grupy musiała jechać na rowerach - 7 osób. A  3 - pozostałe (Julia, Maja i Michał) jechały autem i miały fotografować drogę, by móc ją zapamiętać. Grupa fotograficzna musiała nawigować grupę rowerową. Celem było gospodarstwo agroturystyczne. Następnie uczestnicy musieli wykazać się refleksem, próbując zdobyć jokery, które Kinga Rusin miała do przekazania. Bez jokera został jedynie Piotr, który nie brał udziału w konkurencji. Podzielił się z nim Peja, który zgarnął aż trzy. Julia - skarbnik - zdradziła, że z jej plecaka zniknęło 8 tysięcy złotych. Dzień wcześniej poinformowała o tym dziewczyny, a dopiero później - chłopaków. Pieniądze zabrał... Michał, do czego przyznał się w rozmowie z Peją! Twierdził, że zrobił to, żeby zwrócić Julce uwagę, by staranniej pilnowała pieniędzy grupy. Karolina Ferenstein-Kraśko pozbyła się jokera z własnej woli.    Kto odpadł z programu "Agent-Gwiazdy"? W 5. odcinku z hitowego show TVN z udziałem gwiazd odpadł Beniamin Andrzejewski, aktor serialu "19+", w którym wciela się w rolę Irka. Wcześniej występował również w takich serialach jak "Szkoła" czy "Szpital". Mężczyzna nie ukrywał, że spodziewał się, że to właśnie on dziś pożegna się z programem. Żalu z powodu odpadnięcia Beniamina z programu nie...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner