Taniec z gwiazdami odc. 9, uczetnicy razem
East News
TV-Show

Wiemy, kto odpadł w 9. odcinku "Tańca z gwiazdami". A kogo zobaczymy w półfinale?

Wiemy, kto odpadł w 9. odcinku "Tańca z gwiazdami". A kogo zobaczymy w półfinale?

Coraz bliżej końca 9. edycji "Tańca z gwiazdami"! Kto odpadł w ćwierćfinałowym, 9. odcinku tej odsłony show? Kogo zobaczymy za tydzień w półfinale TzG? W szranki stanęli dziś Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak, Tomasz „Gimper” Działowy i Natalia Głębocka, Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Jakub Kucner i żona Janka - Lenka Klimentowa. Tym razem tańczyli w wiosenno-majówkowej scenografii. A jak im poszło? Zobaczcie naszą relację z odcinka. 

Zobacz także: Macademian Girl i Rafał Maserak mają konflikt? "Poza kamerami nie rozmawiają ze sobą"

Jan Kliment i Joanna Mazur w Tańcu z Gwiazdami
East News
Newsy
Joanna Mazur mieszkanie już ma, a na co przeznaczyłaby wygraną w „Tańcu z gwiazdami”?
Joanna Mazur mieszkanie już ma, a na co przeznaczyłaby wygraną w „Tańcu z gwiazdami”?

Ten kilkuminutowy materiał zmienił wszystko! Chciałabym podziękować z całego serca wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wpłacili pieniądze, by mi pomóc – tak Joanna Mazur (29) podsumowuje w wypowiedzi dla „Party” internetowe zbiórki, dzięki którym udało się zebrać już niemal 300 tys. złotych na jej nowe mieszkanie. Akcja pomocy ruszyła po emisji odcinka „Tańca z gwiazdami” , w którym biegaczka zaprosiła kamery Polsatu do swojego mieszkania w Krakowie. Okazało się wtedy, że niewidoma sportsmenka mieszka w pokoju w internacie, bez własnej toalety i łazienki. Korzysta ze wspólnych, które znajdują się na korytarzu. Ale wkrótce wszystko się zmieni. Powód? Dzięki pomocy Zbigniewa Jakubasa, prywatnego przedsiębiorcy i zarazem jednego z najbogatszych ludzi w Polsce, Mazur otrzyma wymarzone mieszkanie!  „Jestem zaszczycony, że mogę pani przekazać nowe mieszkanie, z piękną łazienką, salonem, sypialnią i dużym, słonecznym tarasem. A teraz, tak jak szybko pani biega, tak szybko musimy podjąć decyzję o urządzeniu pani mieszkania, żeby zaraz po wakacjach mogła pani w nim zamieszkać”, powiedział Jakubas, wręczając biegaczce na wizji symboliczny klucz.  Na co więc Mazur przeznaczy zebrane podczas zbiórek pieniądze? Czy główna wygrana w show Polsatu, czyli 100 tys. złotych, pozwoliłaby spełnić jej kolejne marzenia? Zobacz także:  Szydzili z niej w szkole, długo wstydziła się, że nie widzi… Teraz Joanna Mazur może wygrać „Kryształową Kulę”! Z potrzeby serca Historia Joanny poruszyła serca tysięcy Polaków. W Internecie ruszyły trzy niezależne zbiórki pieniędzy na zakup nowego mieszkania dla biegaczki. Pierwszą, w serwisie Pomagam.pl, uruchomił Albert Wójcik – właściciel portalu Pikio.pl. On...

Mariusz Węgłowski na planie Tańca z Gwiazdami
East News
Newsy
Mariusz i Kasia odpadli z "Tańca z Gwiazdami", ale jeszcze zatańczą! Posłuchajcie, co nam zdradzili
Mariusz i Kasia odpadli z "Tańca z Gwiazdami", ale jeszcze zatańczą! Posłuchajcie, co nam zdradzili

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami. W ósmej odsłonie tanecznego show Polsatu wystąpili: Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak, Jakub Kucner i Lenka Klimentova,  Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh, Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka. Niestety, z programem musiała pożegnać się kolejna para- tym razem z show odpadli Mariusz i Kasia. Tuż po zakończeniu ostatniego odcinka "TzG" udało nam się porozmawiać z Mariuszem i Kasią, którzy przed naszą kamerą przyznali, że to wcale nie koniec ich przygody w programie! Jak to możliwe?  Posłuchajcie, co zdradzili nam Mariusz i Kasia ! Mariusz i Kasia odpadli z "TzG".

Gimper ma największą szansę na wygraną?
TV-Show
TYLKO U NAS: Wiemy, kto ma największą szansę na wygraną w "Tańcu z Gwiazdami"! To oni dostają najwięcej esemesów
TYLKO U NAS: Wiemy, kto ma największą szansę na wygraną w "Tańcu z Gwiazdami"! To oni dostają najwięcej esemesów

O finał w programie " Taniec z Gwiazdami" powalczą trzy pary: Macademian Girl i Rafał Maserak, Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka oraz Joanna Mazur i Jan Kliement. Według ocen jury najlepiej wypadają panie, zaś najsłabiej - zdecydowanie Gimper, który otrzymuje najmniej punktów. Czy jednak ich noty przekładają się na sympatię widzów, a co za tym idzie - esemesy? Gimper faworytem widzów "Tańca z Gwiazdami"! Jak udało nam się dowiedzieć, choć Gimper rzeczywiście tańczy najgorzej (czego ma świadomość), to dostaje najwięcej esemesów i głosów od widzów! W końcu jest królem internetu - ma naprawdę oddanych i zaangażowanych fanów! Nikt nie będzie zdziwiony, jak Gimper wyeliminuje lepszych uczestników i dojdzie do finału, nawet może go wygrać. Jest bardzo lubiany, popularny w sieci, w parze idą esemesy. Ogromna ilość - mówi nam osoba związana z produkcją show.  I rzeczywiście - Gimper często znajduje się na samym końcu tabeli po punktacji jury, a nigdy jeszcze nie był zagrożony i z łatwością przechodzi do kolejnych odcinków! A to oznacza, że półfinał programu może być naprawdę ciekawy. Czy Macademian Girl i Joanna Mazur mają się czego obawiać?   Gimper i Natalia wygrają show? Joanna Mazur ma poważnego konkurenta! Macademian i Rafał świetnie tańczą, ale czy wygrają?  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner