Damian Kordas jest agentem?
x-news

Damian Kordas jest agentem?! U Kuby Wojewódzkiego zdradził chyba za dużo!

Damian Kordas jest agentem?
x-news

Już dziś wieczorem, 22 maja TVN wyemituje ostatni odcinek czwartej edycji programu "Agent -Gwiazdy". W wielkim finale zobaczymy Marię Sadowską, Damiana Kordasa i Miśka Koterskiego. Kto z nich okaże się tytułowym agentem, a kto będzie zwycięzcą show? Tego oficjalnie dowiemy się w wielkim finale, ale wczoraj Damian Kordas w programie Kuby Wojewódzkiego sugerował, kto może być agentem! Jego słowa zaskakują! Czyżby zdradził największą tajemnicę "Agenta"?

Damian Kordas jest agentem?

Damian Kordas był jedną z gwiazd, które pojawiły się w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący zapytał wprost, kto jest agentem w czwartej edycji "Agenta - Gwiazdy". Szczera odpowiedź Damiana Kordasa może zaskakiwać... Powiedział za dużo?

- Kto jest agentem? - zapytał Kuba Wojewódzki. 
- W tamtym roku na twojej kanapie siedziała Ilona Ostrowska. Więc odpowiedz sobie na to pytanie - opowiedział Damian Kordas. 

Przypominamy, że Ilona Ostrowska była agentem w poprzedniej edycji show. Co jeszcze zdradził uczestnik programu "Agent - Gwiazdy"?

Dla mnie Misiek byłaby idealnym agentem, bo jest sprytny, ale sprawia inne wrażenie. Nie mam argumentów, dlaczego Marysia Sadowska mogłaby być agentem. Ja nie mógłbym nim być. (...) Nie podłożyłem nigdy nikomu świni- zapewniał Damian Kordas. 

Będziecie oglądać ostatni odcinek programu "Agent - Gwiazdy"? Kto Waszym zdaniem był agentem w czwartej edycji show? Myślicie, że to Damian Kordas?

Damian Kordas w programie Kuby Wojewódzkiego zdradził, kto jest agentem?

 

Damian Kordas jest agentem? 

Damian Kordas
East News
 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43