Ilona Ostrowska - kim jest Agent - to gwiazda Rancza
Co o niej wiemy?
1/10
Ilona Ostrowska - kim jest Agent - to gwiazda Rancza

 

To Ilona Ostrowska okazała się agentem w trzeciej edycji programu "Agent Gwiazdy"! To gwiazda serialu "Ranczo" oraz "Na dobre i na złe" podczas kilkunastu tygodni kręcenia show przeszkadzała grupie i robiła wszystko, żeby wygrywali jak najmniej! Jak przyznała w programie, była to bardzo ciężka rola, ponieważ pokochała wszystkich uczestników show:

 

To było bardzo trudne, was okłamywać, oszukiwać, okradać. Bo bardzo was pokochałam. Najtrudniejsze w mojej roli było właśnie to oszukiwanie.

 

 

Zobacz więcej: Trwa finał Agenta! Wiemy, kto nim jest! Domyślaliście się?

 

Ilona Ostrowska jest "Agentem"! 

 

W jaki sposób to robiła? M.in. w 2 odcinku show podczas wejścia na bazar znalazła 2 tysiące i je ukryła. Zaś w trzecim - Michał i Peja zostali porwani – uczestnicy mieli ich odszukać. Maja zaproponowała, żeby rozdzielić na grupy przez co stracili bardzo dużo czasu. Ilona przejęła telefon w którym dostawała wskazówki od chłopaków i nie przekazywała wszystkich informacji jaki to budynek w którym są. Otoczenie, kolor tak, ale nie nazwę. Czas się skończył. W ten sposób zawodnicy stracili 4 tysiące zł.

 

Co wiemy o Ilonie Ostrowskiej? Ile ma dzieci? Z kim się teraz spotyka? Jak wyglądało jej małżeństwo z Jackiem Borcuchem i dlaczego się zakończyło? Sprawdźcie wszystkie szczegóły w naszej galerii!

 

Zobacz: Ilona Ostrowska zdradziła, jak zakończy się "Agent-Gwiazdy"! Wygadała się w show Wojewódzkiego!

 

2/10
Ilona Ostrowska jest Agentem
x-news

Dlaczego Ilona Ostrowska zdecydowała się na udział w programie "Agent"?

 

To była taka decyzja do której przez lata dojrzewałam, przyszedł taki moment właśnie, że uznałam, że jestem gotowa, pomyślałam, że chcę, chcę zmierzyć się z taką przygodą, chce zmierzyć się w trudnych sytuacjach, spotkać obcych ludzi, ich poznawać, przeżyć to. Przyszedł ten moment i to zrobiłam - mówiła  w "Dzień Dobry TVN" jakiś czas temu.

 

To pierwszy tego typu program, w którym wzięła udział. Do tej pory dała się poznać widzom jako doskonała aktorka serialowa i filmowa. Największą popularność przyniosła jej oczywiście rola Amerykanki, Lucy Wilskiej w hitowym serialu „Ranczo”. Widzowie doskonale znają ją również z filmów „Dzień Świra” czy „Ile waży koń trojański?”. Od 2015 roku pojawia się w „Na dobre i na złe” - gra tam coraz większą i ważniejszą rolę. Karierę rozpoczynała jednak w Teatrze - najpierw w Teatrze „Performer” w Zamościu, potem w Teatrze Polskim we Wrocławiu i Teatrze K2. Z Wrocławia do Warszawy przeniosła się dla miłości...

 

Zobacz: Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch: To już koniec?

3/10
Ilona Ostrowska, były mąż, rodzina
East News

 

Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch - wielka miłość, głośne rozstanie

 

A konkretnie dla Jacka Borcucha, reżysera. Ilona i Jacek poznali się w 2000 roku. Między nimi zaiskrzyło. W 2004 roku wyszła za niego za mąż. Dwa lata później na świat przyszła córeczka pary, Miłosława. W 2008 roku w mediach pojawiły się informacje o romansie Borcucha z młodszą o 16 lat Olgą Frycz, którą poznał na planie filmu „Wszystko, co kocham”. Cała Polska z zapartym tchem śledziła ich rozstanie, a następnie rozwód, do którego ostatecznie doszło w 2012 roku. Na początku miał odbyć się z orzeczeniem o winę, jednak aktorka z tego zrezygnowała. Dziś byli małżonkowie utrzymują poprawne relacje. 

 

To nie jest tak, że zostałam sama na czyjeś życzenie, raczej na własne . Coś się kończy, coś się zaczyna. Nie bronię go. On mi nic złego nie zrobił. Dziecko mi zrobił. Ale to super, to największa miłość, największe nasze szczęście, które mamy - mówiła w VIVIE!

 

Para wspólnie wychowuje 12-letnią dziś córkę, Miłosławę, która... poszła w ślady mamy! Słynny tata zaangażował ją w swoim nowym filmie!

 

 

4/10
Ilona Ostrowska - dzieci, rodzina, partner
Instagram aktorki

 

Dzieci Ilony Ostrowskiej

 

Miłosława zagra w filmie Jacka Borcucha, który był kręcony w Toskanii. Ilona Ostrowska strasznie martwiła się o córkę:

Tata, Jacek Boruch, zrobił film w Toskanii, Miła pierwszy raz zagrała u boku Krystyny Jandy i Kasi Smutniak. Miałam straszne obiekcje i się denerwowałam i nie wiedziałam jak to będzie. Bałam się, że to miłość Jacka dla córki, że pisze dla niej rolę, wiec trochę ją przemaglowałam. Ma w sobie prawdę, jest autentyczna, pomyślałam sobie: dziękuje za ten pomysł, jednak.  - mówiła niedawno w "Dzień Dobry TVN". 

 

Rozstanie z Jackiem. z perspektywy czasu, wiele ją nauczyło:

 

Trudne tematy, trudne lata są za nami, ale takie tematy potrafię sobie przerobić w głowie, ale to zostaje. Ja się do końca tego nie pozbędę, i dobrze, bo nie byłoby mnie, nie mogłabym się odbić, a odbicia też są fajne  - tłumaczyła.

 

Na szczęście Ilona, po jakimś czasie, odnalazła spokój i szczęście u boku nowego partnera.

 

5/10
Ilona Ostrowska - dzieci, rodzina, partner
Instagram aktorki

 

Aktorka obecnie jest związana z Patrykiem Stawińskim, basistą w zespole Kobiety. Ma z nim syna, Gustawa, który urodził się w 2016 roku:

On od razu wzbudził w niej totalne zaufanie. Po prostu trafił swój na swego. Kiedy dowiedzieli się, że będą mieli dziecko, nie mogli uwierzyć w swoje szczęście. Oboje uznali, że po czterdziestce zaczynają nowy, wspaniały etap swojego życia-  mówi koleżanka aktorki w rozmowie z "Fleszem". 

 

Zobacz: Partner Ilony Ostrowskiej idzie odwiedzić ją i swojego synka w szpitalu. Niesie ze sobą prezenty?

 

Para nie planuje jednak ślubu:

 

E, tam. Serce się liczy, a nie pierścionek” - powiedziała Ostrowska w lipcu 2015 roku w wywiadzie dla „Urody Życia”.

 

Ilona Ostrowska rzadko kiedy pokazuje swoje dzieci - ale na Instagramie robi wyjątek, jak powyżej ;) 

 

Zobacz: Ilona Ostrowska na spacerze z maleńkim synkiem! Towarzyszy jej partner. Urocza rodzinka! ZDJĘCIA

6/10
Ilona Ostrowska jest Agentem
x-news

 

Ilona Ostrowska jest wielką fanką egzotycznych podróży. Dlatego "Agent" był też dla niej przyjemną przygodą ze względu na odwiedzane kraje:

 

Jeżdżę do dalekich krajów, gdzie prawie wszystko jest inne niż u nas. Tajlandia, Malezja, Kenia. Szukam odmiany, inności, zaspokajam ciekawość. Uciekam od naszej czasem zbyt szarej, a czasem zbyt kolorowej codzienności. Staram się jak najwięcej zapamiętać – pierwszy zapach, ludzi, miejsca. Podróże bardzo dużo mi dały, myślę, że zmieniły mnie trochę jako człowieka. Chłonę wrażenia. Po to jeżdżę - mówiła w jednym z wywiadów.

 

Co ciekawe, aktorka uwielbia... chodzić na kolasa. W "Dzień Dobry TVN" Ewa Skibińska tak wspominała współpracę z Iloną w teatrze:

 

Ma to coś postrzelonego, ten uśmiech, to wariactwo. Biłyśmy się o to, kto ma być z nią w garderobie, bo nigdy nie było nudno.  Ilona uwielbiała biegać na golasa, zresztą zawsze miała co pokazać.  - mówiła aktorka.

 

Swego czasu to udowodniła, pokazując zdjęcie nago na Instagramie.

 

Zobacz: Ilona Ostrowska całkiem NAGO na Instagramie! Takiego zdjęcia po gwieździe Agenta się nie spodziewaliśmy!

 

7/10
Ilona Ostrowska jest Agentem
x-news

 

Domyślaliście się, że to właśnie ona jest agentem w trzeciej edycji programu "Agent Gwiazdy"? ;) 

 

Kolejna edycja show - już za rok!

 

 

8/10
Ilona Ostrowska jest Agentem
x-news
9/10
Ilona Ostrowska, były mąż, rodzina
East News
10/10
Ilona Ostrowska, były mąż, rodzina
East News
Więcej na temat Ilona Ostrowska Agent Gwiazdy