Facebook/Agent - Gwiazdy TVN

Z programu Agent Gwiazdy odpada i wraca do męża... Kto? Zobacz naszą relację

Facebook/Agent - Gwiazdy TVN

Po dzisiejszym odcinku Agent Gwiazdy z programu odpadła Dominika Tajner-Wiśniewska! Zostało już tylko czterech uczestników - Tamara Gonzalez Perea, Antek Królikowski, Hubert Urbański i Joanna Jabłczyńska! To oni będą walczyć o finał! 

Kto jest Agentem? W naszym plebiscycie na razie prowadzi... SAMI ZOBACZCIE

 

Poniżej zapis naszej RELACJI NA ŻYWO

 

22.25

Po przerwie - czas na najważniejsze rozstrzygnięcia. Antek jest bezpieczny, ma immunitet. A jak wypadł test? Hubert pierwszy,  zielony. Joanna - też! Dominika - czerwony... To z nią się dziś pożegnamy! Wraca do swojego synka i męża - wokalisty Michała Wiśniewskiego.

 

22.17

Kto będzie najlepszy w teście wiedzy o Agencie? Wszyscy skupieni... Zobaczymy po przerwie.

 

22.14

Grupie udało się zebrać krążki w określonym czasie. A Asia? Jak rozpoznała symbole? Nie rozpoznała żadnego! Traci więc immunitet. I to na korzyść Antka! Czyli w teście bierze udział czwórka!

 

22.08

Jakie kolejne zdanie? Joanna musi immunitet obronić. 

By wygrać 5000 zł uczestnicy muszą ułożyć puzzle na beczce oznaczonej odpowiednim kolorem. Mogą odebrać immunitet Joannie.

A Joanna? Musi rozpoznać jakiego koloru symbole uczestnicy mają na plecach. Patrzy na nich ze śmigłowca. Co wypatrzy? Tamara zasłania symbol $ włosami. Hubert za to pomaga Dominice i zabiera też jej puzzle - żółte. Z jednej beczki znika jednak krążek Dominiki. Antek zebrał wszystkie krążki...

Antek pokazuje Joasi ŚRODKOWY PALEC!

Łajza - komentuje aktorka.

 

22.07

Joasia "zrobiła w bambuko" Antka i Tamarę. Udała, że nie poznaje swojego zdjęcia. A oni uznali, że jest na nim Michał Szpak.

Sorry...

To jest właśnie to zdjęcie!

Joanna Jabłczyńska
Facebook/Agent - Gwiazdy TVN

 

22.05

Joasia, Tamara i Antek mają dopasować zdjęcia do uczestników. Każdy z osobna. Kto zrobi mniej błędów? Kto wygra immunitet?

 

22.02

Idą następne zdjęcia. Atmosfera z wierzchu świetna, ale w środku kipi. Każdy odgrywa swoją rolę. Jest zdjęcie Antka... Rozpoznają też Szpaka, Tomka. Wszystkie zdjęcia wywołane.

A Hubert i Dominika siedzą sobie przy basenie i dobrze się bawią ze sobą... Nawet się komplementują!

 

21.59

W opuszczonym domu misyjnym Asia, Tamara i Antek walczą o immunitet. Robią ciemnię. Czy uda im się wywołać zdjęcia? Zaczynają od Tamary. Co wyjdzie? To zdjęcia z dzieciństwa!

 

Antek Królikowski, Macademian Girl, Dominika Tajner-Wiśniewska, Hubert Urbański, Kinga Rusin
Facebook/Macademian Girl

 

21.57

Tamara nie chce się podzielić swoimi tubkami. Zależy jej na walce o immunitet. Czyli Hubert i Dominika nie grają... Reszta jedzie i zastanawia się jak wygrać.

 

21.55

Antek znalazł czerwone żarówki, jest już chyba wszystko. O co grają dalej? Po co ciemnia? Mają wywołać zdjęcia, które znajdują się w tubkach. Każda osoba, której uda się wywołać zdjęcie będzie grała o immunitet. 

 

21.51

Zadanie - trzeba kupić rzeczy potrzebne do zbudowania ciemni fotograficznej. Na szczęście jest lista.

Antek z Tamarą najbardziej kręcą - mówi Joasia.

Tymczasem w sklepie głównie ubrania. Coraz większe napięcie - np. między Macademian Girl i Hubertem. Ciężko coś znaleźć...

 

21.48

Kto wygra rundę? Czy panowie wymówią wszystkie nazwy przedmiotów sfotografowanych przez dziewczyny? Na początek najtrudniej - jak były drzwi... Ale potem idzie coraz lepiej. Antek mówi dużo, ale robi błędy. Specjalnie? Na koncie 6400. W nagrodę idą do sklepu.

 

21.45

Wracamy. Tym razem do dziewczyn, które mają sfotografować 20 przedmiotów. Panie są zachwycone. Chodzą po domach i kolekcjonują fotografie... buty, krzesło. Jakiś problem jest z lampą. Potem piłka, rower. Okazuje się, że dzieci nie mają lalek. A w przedszkolu? Też nie! Tu dzieci nie mają nawet tego. Lalka to luksus.

 

21.38

Trwa przerwa - tymczasem w NASZYM PLEBISCYCIE - wygrywa na razie Tamara!

 

 

21.37

Hubert i Antek w sali lekcyjnej uczą się słów. Dzieci się śmieją...

Chyba powiedziałeś coś brzydkiego - śmieje się Antek.

Ale następne słowa idą już coraz lepiej. Za każdym powtórzeniem. A jest ich aż 20. Postanowili się podzielić. Antek "myli tropy", żeby pozostawić w Hubercie wątpliwości. Uda mu się? Zobaczymy po przerwie...

 

21.35

W kopercie od Kingi jest dziś lista słów po zulusku - Antek i Hubert muszą się ich nauczyć. A dziewczyny mają listę przedmiotów, które muszą sfotografować. Do zarobienia jest 8500 zł.

 

21.34

Dziś prawdziwa Afryka i szkoła podstawowa, w której dzieci wytwarzają m.in. sandały. Uczy się tam ponad 1300 uczniów. Witają uczestników gromkim "dzień dobry".

 

21.33

Ciesze się, że została Tamara, Dominika, Aśka i facet! - mówi Antek.

 

21.32

Już wiemy, że uczestnicy trafią do szkoły i wrócą do dzieciństwa. W puli jest 48 200 zł.

 

21.31

Zaczynamy naszą relację z Agent Gwiazdy!

 

W show TVN ciągle oglądamy Macademian Girl, czyli Tamarę Gonzalez Pereę. Co o programie mówi sama blogerka? 

Poza nią mamy jeszcze czterech uczestników, to: Antek Królikowski, Dominika Tajner-Wiśniewska, Hubert Urbański i Joanna Jabłczyńska. I jedno wiadomo na pewno - wśród nich jest agent!

 

Uczestnicy Agenta - jeszcze z Moniką Mrozowską i Tomkiem Oświecińskim.

Kto odpadnie z Agenta?

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17