Tomasz Oświeciński, trener i gwiazdor serialu "M jak Miłość" oraz uczestnik programu "Agent", opowiedział nam, jak trudne są pytania w teście o agenta i czy program w jakimś stopniu jest reżyserowany? Nie dość, że trzeba najpierw dobrze wytypować jedną osobę, to potem odpowiedzieć na serię szczegółowych pytań - tylko na tej podstawie decyduje się, kto odpada z Agenta. A jakie to pytania?

Reklama

Na początku myśleliśmy, że to jest jakoś reżyserowane, że może to nie jest ważne, jak ten test ktoś napisał. Mówię to uczciwie, naprawdę ten test był jedynym wyznacznikiem, kto odpadał. To jedyna rzecz przy typowaniu Agenta i pytania były bardzo ciężkie, raz - że trzeba było go wytypować dobrze, a dwa - że trzeba było go obserwować. Bo pytania były takie: czy agent słodził herbatę, czy pił kawę, którą ręką ściągał czapkę... - powiedział Party.pl Tomasz Oświeciński.

Tomasz Oświeciński po programie zaprzyjaźnił się z wieloma osobami. Nawet z Michałem Szpakiem, z którym w programie miał konflikt.

Polubiliście Tomka Oświecińskiego w tym programie? My staliśmy się jego fanami, to najbarwniejsza postać w Agencie. Myślicie, że jest tytułowym Agentem?

Zobacz także: "Kinga Rusin się nade mną znęcała!" Tomasz Oświeciński o relacjach z Kingą na planie Agenta

Zobacz także

Tomasz Oświeciński w programie Agent

Tomasz Oświeciński w programie zaprzyjaźnił się z Antkiem Królikowskim.

Reklama

Tomasz Oświeciński jest już gwiazdą. Gra w serialu "M jak Miłość" czy filmie "7 rzeczy, których nie wiesz o facetach".

Reklama
Reklama
Reklama