Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ostatnio coraz częściej dzielą się z fanami kadrami z życia codziennego. Nie tak dawno para obchodziła rocznicę ślubu cywilnego i właśnie z tej okazji postanowili wyjechać razem na wakacje. Teraz Kornelia opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie i pochwaliła się swoim szczęściem.

Reklama

Kornelia z "ŚOPW" zaskoczyła fanów nowym zdjęciem

Jakiś czas temu Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyli fanów i pochwalili się kadrami z zaręczyn. W programie para wzięła ślub cywilny, a teraz byli uczestnicy hitu TVN planują również ślub kościelny. Chwilę po tej informacji Kornelia i Marek przypomnieli internautom, że minął rok od ich ślubu w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Teraz z kolei przyszedł czas na kolejne niespodzianki... Kornelia i Marek wyjechali na wyjazd rocznicowy na Wyspy Kanaryjskie, z których kobieta podzieliła się pięknym zdjęciem.

Kornelia z "ŚOPW" niedawno pokazała zdjęcie z mężem, a teraz postanowiła zapozować sama. Fani są przekonani, że kobieta przechodzi obecnie wspaniały czas i widać na jej twarzy szczęście.

Jeden z najładniejszych punktów widokowych na Gran Canarii, chociaż droga tam nie była łatwa to było warto. Mąż dał radę i dojechał do miejsca docelowego. Objechaliśmy już całą wyspę, codziennie odwiedzamy nowe miejsca, to najlepszy czas. Jutro kolejny dzień i kolejne przebyte kilometry po wyspie
- napisała Kornelia na swoim Instagramie.
Kornelia ŚOPW nowe zdjęcie
@kornelia.m

Fani od razu pośpieszyli do sekcji komentarzy:

Wyglądasz na szczęśliwą i spełnioną
Macie cudowny czas. Ogromnie się cieszę, że pięknie wykorzystujecie wspólny czas. A Ty Kornelio promieniejesz
Wyglądasz obłędnie
- zachwycają się fani.

Warto przypomnieć, że niedawno Kornelia udzieliła wywiadu dla Plotka, w którym przyznała, że fani często zadają jej pytanie o ciążę i planowanie dziecka, ale nie jest to dla niej powód do złości:

Zobacz także
Spodziewaliśmy się takich komentarzy czy tworzeniu historii, bo wystąpiliśmy w programie telewizyjnym, ludzie nas oglądali, kibicowali, trzymali kciuki, są cały czas z nami. To zrozumiałe, że chcą wiedzieć dokładnie, co się dzieje w naszym życiu prywatnym
- przyznała wówczas Kornelia.
Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram/ @kornelia.m

Podoba Wam się najnowsze zdjęcie Korneli z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Nam bardzo!

Reklama

Zobacz także: Kornelia z "ŚOPW" pierwszy raz o ciąży! "Jesteśmy normalnym małżeństwem"

Kornelia i Marek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Fot. Mateusz Grochocki/DDTVN/East News
Reklama
Reklama
Reklama