Kornelia skradła serca widzów w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", w którym dała się poznać, jako szczera i naturalna kobieta. Po emisji programu fani wciąż śledzą jej poczynania i kibicują jej relacji z Markiem. Jednak ostatnim wpisem uczestniczka show wywołała spore zamieszanie. Czy słusznie? Sami oceńcie!

Reklama

Kornelia ze "Ślubu" w ogniu krytyki. Poszło o jedno nagranie

Kornelia i Marek z 9. edycji kontrowersyjnego eksperymentu TVN jako jedyni nadal są małżeństwem. Od pierwszego odcinka widzowie stwierdzili, że para jest idealnie dopasowana, co również udowodnili w programie. Po emisji show fani chętnie śledzą ich media społecznościowe, by wiedzieć, jak im się układa. Ostatnio Kornelia ze "Ślubu" musiała poruszyć temat ciąży, ponieważ fani nie dawali jej spokoju i chcieli wiedzieć, czy niedługo na świecie pojawi się ich wspólne dziecko. Jednak teraz uczestniczka show nieźle rozwścieczyła internautów swoim najnowszym wpisem. O co poszło?

Kornelia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zareagowała na wiadomości o ciąży
Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Zobacz także: Anita ze "Ślubu" nigdy nie była tak odważna. Przecieramy oczy ze zdumienia

Popularność pary nie zmalała po emisji kontrowersyjnego formatu TVN, a oni chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Ostatnio Marek ze "Ślubu" postanowił napisać o zmianach, a pod jego zdjęciem rozpętała się burza. Poszło o to, że uczestnik show zdecydował się na współprace z markami na Instagramie. Teraz Kornelia zdecydowała się na udostępnienie rolki, na której reklamuje ciuchy pewnego butiku.

Chyba wiosna się zbliża, dziś piękny dzień, bo wyszło słońce. Weekend spędzam w Poznaniu, więc trzeba było wykorzystać pogodę i wybrać się do ulubionego parku na spacer. Na ten dzień wybrałam proste elementy garderoby. Ta zwykła sukienka w połączeniu z eleganckim płaszczem tworzą klasykę. Choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się zwyczajne, to właśnie w prostocie czujemy się najlepiej. Sukienka sprawia, że czuję się komfortowo, podczas gdy płaszcz dodaje elegancji mojemu codziennemu lookowi
— napisała Kornelia.
Zobacz także

Zobacz także: Aneta ze "ŚOPW" stanęła w obronie męża. Musiała zareagować ws. córeczki

Fani pary z 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są oburzeni tym, że para chce reklamować różne produkty na Instagramie, bo w programie mówili co innego.

Nie mam nic przeciw reklamie, ale jak sobie przypominam, to w programie mówiła Pani zupełnie co innego. Nie, nie lubi się pokazywać, że nie jest instagramowa i to nie dla niej takie występy, pytanie brzmi co się takiego stało, że zmieniła Pani zdanie
Strasznie nachalni się staliście z tym reklamowaniem wszystkiego
O matko, a miało być normalnie tymczasem kolejni, którzy poszli do programu dla marnych barterów na insta. Przykre
— piszą internauci.
Reklama

Jednak pod postem pojawiły się również miłe komentarze od internautów, którzy docenili wpis uczestniczki show.

Bardzo ładna sukienka. Dzięki za polecajkę. Fajne mają ciuchy. Muszę obejrzeć ich live
Bardzo fajny wiosenny płaszczyk. Ślicznie wyglądasz
— czytamy dalej w komentarzach.
Kornelia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Instagram/kornelia.m
Reklama
Reklama
Reklama