Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Anna Popek, Artur Orzech, Agata Młynarska w programie "Świat się kręci"
ONS
TV-Show

A jednak! Koniec programu "Świat się kręci". Od września nowe show w TVP!

A jednak! Koniec programu "Świat się kręci". Od września nowe show w TVP!

TVP nie pokaże po wakacjach programu "Świat się kręci"! Nowe władze Telewizji Publicznej zdecydowały o zakończeniu emisji programu, który od początku prowadziła Agata Młynarska. Co pojawi się w jesiennej ramówce TVP zamiast "Świat się kręci"?

 

TYLKO U NAS! Anna Popek o konflikcie z Młynarską "Myślę, że słowo konflikt..." WIDEO

Koniec Świat się kręci! We wrześniu nowy program w TVP

Jak podają wirtualnemedia.pl, TVP pracuje nad własnym programem informacyjno-rozrywkowym, który trafi na antenę jesienią.

Po wakacjach powracamy z nową formułą wyprodukowaną całkowicie własnymi środkami TVP. Będzie to program informacyjno-rozrywkowy, nad  którym prace idą pełną parą - przekazało portalowi Wirtualnemedia.pl centrum informacji TVP.

Przypominamy, że kilka dni temu z programem "Świat się kręci" pożegnała się Agata Młynarska. Prezenterka na antenie powiedziała, że to jej ostatni odcinek "Świat się kręci" w tym sezonie i nie wie, czy zobaczy się z widzami po wakacjach, ale sam fakt, że zdecydowała się na takie emocjonalne pożegnanie wskazywał na to, że szanse na powrót jej programu po wakacjach są bardzo małe. Teraz już wiadomo, że program nie pojawi się jesienią na antenie. Czy nowe show poprowadzi Anna Popek? Wiele na to wskazuje, bo to właśnie ona jest teraz ulubienicą nowych władz TVP.

 

ZOBACZ: Anna Popek w TVP idzie jak burza! Dziennikarka poprowadzi kolejny program. A my wiemy jaki!

 

Agata Młynarska była bardzo wzruszona podczas pożegnania z widzami TVP

Agata Młynarska żegna się z widzami Świat się kręci

Dziś Artur Orzech poprowadził ostatni odcinek Świat się kręci

Artur Orzech i goście programu Świat się kręci
Eastnews

Czy nowy program poprowadzi Anna Popek?

Anna Popek w różowej sukience

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Popek, Artur Orzech, Agata Młynarska w programie "Świat się kręci"
ONS
Newsy
Wiemy, co zastąpi "Świat się kręci" w TVP 1! Nowy program poprowadzą Anna Popek i... Niespodzianka!
Wiemy, co zastąpi "Świat się kręci" w TVP 1! Nowy program poprowadzą Anna Popek i... Niespodzianka!

Zamiast programu "Świat się kręci" w jesiennej ramówce TVP zobaczymy nowe show "Co słychać, Polsko?", które poprowadzą na zmianę Anna Popek oraz... Paulina Chylewska. Kiedy zobaczymy nowy program TVP 1 na antenie? O czym będzie? Poznajcie wszystkie szczegóły!   Nowy program w TVP z Anną Popek i Pauliną Chylewską Informację o nowym programie TVP 1 podał portal Business Insider Polska. Po tym, jak TVP zrezygnowała z produkcji show "Świat się kręci" spekulowano, że zastąpi go program o tematyce informacyjno -rozrywkowej. I rzeczywiście tak będzie - w "Co słychać, Polsko?" będą omawiane aktualne tematy społeczne oraz kulturalne wraz z udziałem gości. Program będzie realizowany wewnętrznie przez TVP. Ma być nadawany na żywo, a pierwszy odcinek zobaczymy już 29 sierpnia około godziny 17:35. Paulina Chylewska oraz Anna Popek będą go prowadziły na zmianę.    Będziecie oglądać?   Zobacz także: Pierwszy dzień w nowej pracy. 5 porad jak go przetrwa     Anna Popek ma nowy program!   Paulina Chylewska będzie jedną z współprowadzących.   "Co słychać, Polsko?" zastąpi show "Świat się kręci", który prowadziła Agata Młynarska. 

Agata Młynarska w okularach
TV-Show
Zaskakujące doniesienia na temat kontraktu Agaty Młynarskiej z TVP! Popek nie może jej wygryźć?!
Zaskakujące doniesienia na temat kontraktu Agaty Młynarskiej z TVP! Popek nie może jej wygryźć?!

Agata Młynarska dalej będzie prowadzić "Świat się kręci"?  Od czasu zmiany zarządu i prezesa w Telewizji Publicznej, mówiło się, że posada dziennikarki jest niepewna. Kilka dni temu poinformowano, że nową prowadzącą program została Anna Popek, która ma pojawiać się w nim na zmianę z Agatę Młynarską .  Spekulowano również, że dni Młynarskiej w TVP są już policzone. Okazuje się jednak, że najprawdopodobniej się tak nie stanie. Wszystko przez pewien zapis w umowie Agaty Młynarskiej z TVP. Agata Młynarska zostanie w TVP? Podobno od niedawna Anna Popek jest ulubienicą prezesa stacji, Jacka Kurskiego. Jednak na razie nie ma mowy o tym, aby dziennikarka całkowicie przejęła od Agaty Młynarskiej prowadzenie "Świat się kręci". Dlaczego? Jak informuje "Twoje Imperium" w kontrakcie Młynarskiej, który obowiązuje do czerwca jest punkt o tym, że jeśli ona zostanie zwolniona jej program też znika z anteny. Ponadto stacja musiałaby jej wypłacić wysokie odszkodowanie. Na razie Agata Młynarska może czuć się bezpiecznie. Wolicie ją w roli prowadzącej czy Annę Popek?   Zobacz:  Agata Młynarska odchodzi z TVP? Jest komentarz gwiazdy...   Agata Młynarska dalej poprowadzi "Świat się kręci"? Do obsady programu dołączyła też Anna Popek

Paulina Młynarska, Agata Młynarska
ONS/Facebook
TV-Show
Paulina Młynarska skomentowała odejście swojej siostry z programu "Świat się kręci"! Co napisała?
Kibicuje jej?

Paulina Młynarska skomentowała odejście swojej siostry z programu "Świat się kręci". Agata Młynarska wczoraj poprowadziła ostatni odcinek programu, tym samym kończąc swoją pracę przy popołudniowym show Telewizji Polskiej. Dziennikarka ze łzami w oczach pożegnała się widzami. Sentymentalny wpis pojawił się również na jej Facebooku. Gwiazda nie ukrywa, że telewizja jest jest wielką pasją, a odejście z pracy w "Świat się kręci" jest dla niej dużym przeżyciem. Jednak z pewnością nie jest to koniec jej kariery telewizyjnej!   Agata Młynarska żegna się z widzami Świat się kręci! Co dalej z jej karierą?  To były fantastyczne trzy lata. Dziękuję Widzom programu "Świat się Kręci" za ich obecność, wierność, cierpliwość i ogromne wsparcie. Wiem, że niektórzy z Was szczerze pokochali ten program. Dziękuję jedynej w swoim rodzaju redakcji - młodym, twórczym, oddanym pracy ludziom, którzy pracowali na sukces tego programu ale też i mój. Nie widać ich, są z drugiej strony kamery, a to oni właśnie stanowią o sile programu. Wspólnie stworzyliśmy coś nowego, innego, niepokornego i bardzo solidnego. Dziękuję mojemu beauty dream team, bez którego nie byłabym taka ładna:) Dziękuję Rochstarowi za pomysł tego programu i jego zawodową produkcję, TVP, że w sierpniu 2013 roku znów we mnie uwierzyła. Będę bardzo za Wami tęsknić... Moja podróż telewizyjna na pewno się nie kończy, może jedynie zmienić adres. Idę zawsze własną drogą, bez zginania karku… - napisała Agata Młynarska. Pełen emocji wpis pojawił się również na facebookowym profilu Pauliny Młynarskiej, która odniosła się do odejścia siostry z programu TVP. Jak zapewne zauważono, nie komentuję i nie zamieszczam medialnej aktywności mojej rodziny. Dlaczego? Między innymi dla tego, że i mnie ukształtował ten sam kawałek autorstwa ojca - tu cytowany przez...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner