Klaudia i Valentyn z "Rolnika" chronią swoją prywatność i nieczęsto dzielą się z fanami swoją codziennością. Niedawno jednak zrobili wyjątek i podzielili się radosną nowiną, a teraz Klaudia na tej fali ogłosiła kolejne wieści. Fani zapewne oniemieją z zachwytu!

Reklama

Klaudia z "Rolnik szuka żony" przekazała radosne wieści

Klaudia i Valentyn poznali się w programie "Rolnik szuka żony" i Klaudia zdecydowała, że to właśnie z Valentynem chciałaby się związać i od tamtej pory para jest niemalże nierozłączna. Ostatni rok był dla tej dwójki dość przełomowy, ponieważ postanowili ze sobą zamieszkać, a w grudniu ogłosili, że zostali narzeczeństwem. Na ten moment Klaudia nie zdradziła fanom, kiedy planują wziąć ślub, ale internauci zapewne czekają na te wspaniałe wieści. Niedawno Klaudia i Valentyn świętowali okrągłe, 30. urodziny mężczyzny, a już teraz kobieta pokazała wymowne zdjęcie. Zobaczcie sami!

Takie poranki to ja lubię
- napisała Klaudia z Rolnika.
Klaudia z Rolnika pokazała prezent
@k__klaudi

Wygląda na to, że to ukochany Klaudii - Valentyn postanowił zrobić niespodziankę swojej kobiecie i podarował jej piękny, złoty naszyjnik ze znanej firmy biżuteryjnej. To może być więc zaprzeczeniem wszelkim doniesieniom o rozstaniu pary z "Rolnik suka żony". Fani zapewne czekają na radosną nowinę w postaci kadrów z ich wesela lub wiadomości o powiększeniu rodziny!

Warto dodać, że nie tylko Klaudia i Valentyn rozwijają swoją relację. Kilka dni temu koledzy z programu "Rolnik szuka żony"- Ania i Kuba zostali rodzicami małego Dariusza.

Klaudia i Valentyn z "Rolnik szuka żony"
Instagram @k__klaudi

Czekacie na ślub Klaudii i Valentyna?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: https://party.pl/tv-show/klaudia-i-valentyn-z-rolnika-swietuja-wyjatkowa-okazje-co-za-kadry/

Rolnik szuka żony Klaudia i Valentyn przekazali wieści
Instagram @k_klaudi
Reklama
Reklama
Reklama