Kinga Rusin Kinga Rusin Kinga Rusin Kinga Rusin Kinga Rusin
Kinga Rusin
Instagram/Kinga Rusin
1/7
Kinga Rusin
Instagram/Kinga Rusin

Są nowe zdjęcia z trzeciej edycji "Agenta-Gwiazdy"! Kinga Rusin oraz uczestnicy hitowego show stacji TVN przebywają obecnie w Azji, gdzie nagrywają kolejne odcinki programu. Na Instagramie gospodyni "Agenta-Gwiazdy" regularnie pojawiają się migawki z planu zdjęciowego. Wiadomo, że uczestnicy mają już za sobą nagrania w Japonii, a obecnie przebywają na rajskiej wyspie Bali. Kinga Rusin nie kryje zachwytu nad tym miejscem. Prezenterka publikuje w sieci mnóstwo zdjęć. I trzeba przyznać, że balijskie widoki zapierają dech!

 


Zobacz też: Kinga Rusin namówiła przyjaciółkę do wzięcia udziału w "Agencie"! Tego się po niej nie spodziewaliśmy!

 

Zobaczcie najnowsze zdjęcia i sprawdźcie, co już wiemy "Agencie-Gwiazdy 3"!

 

Polecamy: Od kultowego "Big Brothera" po "Azję Express"! To było 20 lat świetnej rozrywki! Wybieramy najlepszy show TVN!

2/7
Kinga Rusin
Instagram/Kinga Rusin

Nowa edycja programu "Agent-Gwiazdy" trafi do wiosennej ramówki stacji TVN. Dwie poprzednie były hitami pod względem oglądalność, więc niemal pewnym jest, że tak będzie i tym razem. Podobnie jak wcześniej, w programie udział biorą celebryci, którzy w czasie dalekiej podróży poddawani są różnym zadaniom, za które otrzymują pieniądze. Po każdym odcinku gwiazdy wypełniają test, w którym typują tytułowego agenta. Program wygra ten, kto bezbłędnie wskaże agenta oraz zapamięta o nim jak najwięcej szczegółów. A kto pojawi się w trzeciej edycji "Agenta-Gwiazdy"? Sprawdź na następnej stronie.

3/7
Kinga Rusin
Instagram/Kinga Rusin

Oficjalnie nie podano jeszcze listy uczestników "Agenta-Gwiazdy 3". Jednak do mediów trafiło już kilka nazwisk. Wiemy, że w nowej edycji programu wystąpi m.in. Karolina Ferenstein-Kraśko, bizneswoman, która prywatnie jest żoną prezentera Piotra Kraśki oraz wieloletnią przyjaciółką Kingi Rusin. W programie zobaczymy również aktorkę Ilonę Ostrowską, znaną m.in. z serialu "Ranczo".

6/7
Kinga Rusin
Instagram/Kinga Rusin

Propozycję udziału w show ponoć dostał również model, Maciej Myszkowski, prywatnie mąż Justyny Steczkowskiej.

7/7
Kinga Rusin
Instagram/Kinga Rusin

Będziecie oglądać trzecią edycję "Agenta-Gwiazdy"? Zdjęcia Kingi Rusin zapowiadają świetne show!

Więcej na temat Kinga Rusin Agent Gwiazdy