Kinga Rusin Kinga Rusin Kinga Rusin Kinga Rusin Kinga Rusin
Kinga Rusin
Instagram/Kinga Rusin
1/7
Kinga Rusin
Instagram/Kinga Rusin

Trwają nagrania trzeciej edycji programu "Agent Gwiazdy"! Kinga Rusin i uczestnicy są już w egzotycznym miejscu, gdzie powstają zdjęcia do hitu stacji TVN. Na profilu gospodyni "Agent Gwiazdy" pojawiają się kolejne fotografie z planu zdjęciowego. Od kilku tygodni trwają spekulacje na temat tego, kto pojawi się w nowej edycji. Mówiło się, że zobaczymy w nim m.in. Ewelinę Lisowską, Ilonę Ostrowską, Mariusza Czerkawskiego, Filipa Chajzera i Izabelę Kunę. 

 

Przypomnijmy, że nowa edycja "Agent Gwiazdy"  trafi do ramówki stacji dopiero na wiosnę 2018 roku. Podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów, w programie wzięły udział gwiazdy, które będą brać udział w ekstremalnych zadaniach, za które będą wygrywać pieniądze. Na koniec każdego odcinka uczestnicy wypełniają ankietę na temat tytułowego agenta. Zwycięzcą zostanie ten, kto rozpozna zakamuflowanego bohatera oraz zapamięta jak najwięcej szczegółów na jego temat. Dwie poprzednie edycji programu były absolutnie hitowe! Wszystko wskazuje na to, że tak będzie i teraz!

 

Zobacz też: TYLKO U NAS: Znany piłkarz weźmie udział w 3. edycji "Agent-Gwiazdy"! Który?

 

Prace nad "Agent Gwiazdy" już ruszyły, a na Instagramie Kingi Rusin pojawiło się mnóstwo niesamowitych zdjęć!

 

Polecamy: Kinga Rusin po raz kolejny udowadnia, że ma do siebie dystans! Ale nie zawsze tak było...

2/7
Kinga Rusin
Instagram/Kinga Rusin

Jak już informował magazyn "Flesz", trzecia edycja "Agent Gwiazdy" powstaje w Hongkongu. Potwierdzają to zdjęcia z Instagrama Kingi Rusin, która na bieżąco relacjonuje swój pobyt w Chinach.

Dzieje się! Trochę szaleństwa w życiu jeszcze nikomu nie zaszkodziło... No to lecę - podpisała jedno ze zdjęć gospodyni programu.

I po zdjęciach Kingi Rusin widać, że faktycznie na planie "Agent Gwiazdy" nie zabraknie gorących emocji. Jednak Chiny nie będą jedyną lokalizacją, w której uczestnicy programu będą walczyć o główną nagrodę. Następnie uczestnicy przeniosą się również na rajską wyspę Bali.

4/7
Kinga Rusin
Instagram/Kinga Rusin

Trzecia edycja "Agent Gwiazdy" może być tą najlepszą! Dwie poprzednie powstawały kolejno w południowej Afryce oraz w Argentynie. 

5/7
Kinga Rusin
Instagram/Kinga Rusin

Będziecie oglądać trzecią edycję "Agent Gwiazdy"?

6/7
Kinga Rusin
Instagram/Kinga Rusin
7/7
Kinga Rusin
Instagram/Kinga Rusin
Więcej na temat Kinga Rusin Agent Gwiazdy