Agnieszka Woźniak Starak i Bartek Jędrzejak

Kiedy rusza nowa edycja "Big Brothera"? Jest data premiery reality show! Są też zmiany w porach emisji

Agnieszka Woźniak Starak i Bartek Jędrzejak

Premiera nowej edycji "Big Brothera" zbliża się wielkimi krokami! Już za kilka tygodni TVN7 rozpocznie emisję kolejnego sezonu reality-show.

Kiedy dokładnie program wróci na antenę? Okazuje się, że stacja szykuje sporą zmianę w emisji najnowszej edycji "Big Brothera"! Jak informuje portal wirtualnemedia.pl odcinki, w których kolejni uczestnicy będą wychodzić z domu Wielkiego Brata nie będą już pokazywane w niedzielę! Na jaki dzień tygodnia zostały więc przeniesione odcinki "Big Brother Arena"?

"Big Brother" wraca na antenę

Program "Big Brother" 17 marca tego roku, po 11 latach, wrócił na antenę i w ekspresowym tempie stał się hitem stacji TVN7. Pierwszy odcinek nowego sezonu oglądało średnio 2,23 mln widzów! Po trzech miesiącach został wyemitowany finał, w którym okazało się, że show wygrała Magda Wójcik.

Teraz fani czekają na nową edycję "Big Brothera". Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl pierwszy odcinek show zostanie wyemitowany już 13 września o godzinie 20:00! Widzowie przez kolejne trzy miesiące będą mogli śledzić to, co dzieje się w domu Wielkiego Brata za pośrednictwem TVN7 oraz na platformie player.pl.

Co ciekawe, tym razem program "Big Brother Arena", który do tej pory był pokazywany w niedzielne wieczory zostanie przeniesiony na piątek (emisja o godzinie 20:00)! Co więcej, okazuje się, że program będzie pokazywany również na głównej antenie TVN. Widzowie w każdą niedzielę o godzinie 18:00 będą mogli zobaczyć "Big Brother Tydzień". 

Według doniesień portalu wciąż nie wiadomo, kto poprowadzi nową edycję "Big Brothera". Wiadomo za to, że jedną z uczestniczek, które wejdą do domu Wielkiego Brata jest Karolina Włodarska, którą poznaliśmy w jednym z finałowych odcinków ostatniej edycji show. 

Będziecie oglądać nową odsłonę "Big Brothera"?

Nowa edycja "Big Brothera" ruszy 13 września.

Igor Jakubowski i Agnieszka Woźniak-Starak w programie "Big Brother"
East News

W show z pewnością zobaczymy Karolinę Włodarską.

 

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09