Big Brother - oglądalność

16 czerwca zakończyła się najnowsza edycja "Big Brothera". Program po wielu latach wrócił na antenę i był emitowany w TVN7. Jak już wiemy, reality-show wygrała Magda Wójcik, która w wielkim finale pokonała Bartka, Igora i Radka. Magda zwyciężyła i zgarnęła 100 tysięcy złotych. Jak już wiemy władze TVN zdecydowały, że powstanie kolejna edycja "Big Bothera". Program wróci na antenę jesienią 2019 roku. Wiadomo także, że w nowej odsłonie reality-show pojawi się Karolina- pierwsza uczestniczka show pojawiła się w domu Wielkiego Brata tuż przed zakończeniem ostatniej edycji. Teraz wszyscy fani z pewnością zadają sobie pytanie, czy "Big Brother" był hitem czy klapą wiosennej ramówki TVN7? Ile osób oglądało relacje z domu Wielkiego Brata? Wiemy!

Oglądalność "Big Brothera"

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl program "Big Brother", który był pokazywany codziennie od 17 marca do 16 czerwca br. o godz. 20:00 gromadził średnio 758 tysięcy widzów. "Big Brother Nocą" oglądało 203 tysiące osób, a "Big Brother Tydzień" śledziło średnio 546 tysięcy widzów.

Portal przypomina, że najwięcej osób obejrzało pierwszy odcinek reality-show. Stacje TVN7 wybrało wówczas 2,23 mln osób. Wpływy z reklam emitowanych wokół wszystkich odcinków programu wyniosły 62,13 mln złotych. 

Nie zrezygnowaliśmy z rozszerzenia naszej widowni o tę, która jest głównie w sieci. Myślę, że ten zabieg się sprawdził - wyniki TVN7 są bardzo zadowalające, ale i wyniki Playera.pl - są znakomite. Wydaje się, że ta fuzja telewizji linearnej z internetem wyszła na plus. 24 mln versus 25 milionów odsłon w sieci to bardzo dobry wynik- w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl skomentowała Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa TVN7. 

Oglądaliście "Big Brothera"? Czekacie już na kolejną edycję show?

Wielki finał "Big Brothera" już za nami. 

Magda Wójcik wygrała Big Brothera
ONS.pl

Ostatnią edycję show wygrała Magda Wójcik.

Magda Wójcik w finale Big Brothera
East News

 

Więcej na temat Big Brother