Karolina Pisarek na swoim ślubie miała aż dwie suknie ślubne! W pierwszej z nich wystąpiła na oficjalnej części ceremonii. Kiedy wraz z gośćmi zebrali się już na sali, gdzie wraz z Rogerem Sallą odtańczyła pierwszy taniec, zaprezentowała drugą ślubną kreację! Zobaczcie, jak prezentowała się Karolina Pisarek jako panna młoda.

Reklama

Karolina Pisarek miała aż dwie suknie ślubne na weselu

Karolina Pisarek i Roger Salla są już po ślubie. Ich wesele odbyło się w luksusowym Pałacu i Folwarku Łochów. Państwo młodzi zadbali o bajkową scenerię. Miejsce ślubu oraz sala weselna wyglądały jak kadry z filmów o miłości. Na ślubie Karoliny Pisarek pojawiła się cała plejada gwiazd, które chętnie relacjonowały przyjęcie w sieci. Okazuje się, że panna młoda miała przynajmniej dwie ślubne kreacje. Pierwszą suknią ślubną Karolina Pisarek zachwyciła podczas składania przysięgi małżeńskiej. Panna młoda zaprezentowała się w kreacji o kroju rybki z długim rękawem. Kreacja była również zakończona długim i imponującym trenem. Karolina Pisarek z "Top Model" wyglądała jak księżniczka. Jednak to nie była jej jedyna kreacja.

Instagram @czaja_wyczaja

Zobacz także: Tak wygląda wesele Karoliny Pisarek! Przepych, zjawiskowe dekoracje i zachwyceni goście!

Na Instagramie pojawiło się sporo relacji z wesela Karoliny Pisarek i Rogera Salli. Nie jest tajemnicą, że modelka zaprosiła na imprezę również kamerę telewizyjną, a skrót z jej wesela będziemy mogli zobaczyć w "Dzień Dobry TVN". Jednak zaproszeni goście, również co nieco pokazali w sieci. Dzięki temu wiemy już jak wyglądał pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli, a przy okazji zobaczyliśmy drugą suknię ślubną Karoliny Pisarek.

Instagram @malgorzata.heretyk

Zobacz także: Tak wyglądały ostatnie przygotowania Karoliny Pisarek do ślubu! ZDJĘCIA PAPARAZZI

Zobacz także
Reklama

Karolina Pisarek przebrała się do pierwszego tańca. Zaprezentowała gościom suknie ślubną bez trenu. Druga kreacja miała krótkie rękawki w typie hiszpańskim, była dopasowana i zwiewna, przez co idealnie układała się w tańcu. Karolina Pisarek zdecydowała się na dekolt w kształcie serca, który idealnie podkreślał jej sylwetkę. Suknia miała również rozporek, który podkreślał nogi panny młodej. Która ze ślubnych kreacji Karoliny Pisarek spodobała wam się bardziej?

Instagram @wojtekgola
Reklama
Reklama
Reklama