Rolnik szuka żony 4  Karol o wypadku Sary Hejt na Karola z "Rolnik szuka żony" Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary Sara z "Rolnik szuka żony" wydała oświadczenie na Facebooku Sara z "Rolnik szuka żony" chce mieć dziecko z Karolem?
Rolnik szuka żony 4  Karol o wypadku Sary
Mat. prasowe
Co wydarzyło się w domu rolnika?
1/5
Rolnik szuka żony 4  Karol o wypadku Sary
Mat. prasowe

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" Karol nie wybrał żadnej z kandydatek, choć wydawało się, że Sara wpadła mu w oko i to z nią będzie chciał kontynuować znajomość. Jednak w wieczór przed decydującym dniem, Karol zorganizował imprezę dla swoich znajomych, na której doszło do wypadku, po którym Sara trafiła do szpitala. Następnego dnia Sara miała żal do Karola, że nie pojechał z nią do szpitala. 

- Cześć Sara, bardzo jesteś wkurzona na mnie? – pytał w programie Karol.

- Na razie tak średnio mogę rozmawiać – odpowiedziała Sara.

- Wiesz że mi jest głupio i przepraszam Cię bardzo za to. To było gdzieś tutaj, przytuliliśmy się, szliśmy gdzieś razem i tu się gdzieś przewróciliśmy – mówił rolnik wskazując miejsce na podłodze w pokoju.

- Ja wybaczam, ale nie zapominam, myślę, że mogłeś ze mną pojechać do szpitala. Wolałeś pójść spać – powiedziała jego kandydatka na żonę.

Jak całą sytuację komentuje teraz Karol? Dlaczego nie wybrał Sary?

ZOBACZ: Rolnik szuka żony: Hejt na Karola za zachowanie wobec Sary! "Facet zachował się jak pajac"

2/5
Hejt na Karola z "Rolnik szuka żony"
Facebook

Gdy Marta Manowska spytała Karola, kogo wybiera, rolnik powiedział, że nie wie co ma zrobić. 

Ja do twojego przyjazdu byłem w 100 % przekonany, ale teraz nie jestem. Jak ktoś mnie oskarża o coś, o co nie było celowe, to był czysty przypadek. Jeśli w początkowej fazie dzieją się takie rzeczy i jestem oskarżany... Ja nie chcę niczego robić na siłę - powiedział Karol.

Jak w najnowszym wywiadzie skomentował całą sytuację? Co naprawdę stało się Sarze?

3/5
Rolnik szuka żony: Karol nie wybrał Sary
Facebook

Jak wyglądał wypadek Sary?

Ja bym chciał trochę sytuację wyprostować. Wszystko wydarzyło się po imprezie z rodziną i znajomymi, która była pokazana w programie. Potem posiedzieliśmy jeszcze wspólnie już poza kamerami. Każdy z nas pił alkohol, atmosfera była jak to na „domówce”. Byliśmy bardzo zmęczeni, w emocjach. W pewnym momencie robiliśmy sobie zdjęcia – selfie i się przewróciliśmy. To bardziej było położenie się, niż przewrócenie. Sara uderzyła się głową o podłogę. Chciałem udzielić jej pomocy i pojechać z nią do szpitala. Tylko że ona twardo powiedziała, że się nic nie stało i nie chce takiej sytuacji, bo jest wszystko w porządku - powiedział Karol w nowym wydaniu gazety "Wspólnota Łukowska".

Co było dalej? Dlaczego dziewczyna jednak pojechała do szpitala?

4/5
Sara z "Rolnik szuka żony" wydała oświadczenie na Facebooku
mat. prasowe

Sara pojechała jednak do szpitala z ekipą programu, ale wcześniej doszło do pewnej sytuacji, o której Karol nie chce jednak mówić.

Następnie wydarzyło się coś, o czym nie chcę mówić. Później się rozeszliśmy i poszliśmy spać. Nie wiedziałem, że Sara pojechała potem do szpitala w Łukowie - zdradził Karol.

Jak myślicie? Co mogło się wydarzyć?

5/5
Sara z "Rolnik szuka żony" chce mieć dziecko z Karolem?
Facebook

Karol był zauroczony Sarą i wydawało się, że zostaną parą. Podczas randki nie szczędzili sobie czułości. Jednak ostatecznie ich drogi się rozeszły. 

Więcej na temat Rolnik szuka żony