Rolnik szuka żony 4 - Karol o Justynie Justyna Szywała z "Rolnik szuka żony", konkurs Miss Ziemi Elbląskiej Rolnik szuka żony 4 "Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą? Rolnik szuka żony 4  - impreza u Karola
Rolnik szuka żony 4 - Karol o Justynie
Mat. prasowe
Szczery wywiad z Karolem!
1/5
Rolnik szuka żony 4 - Karol o Justynie
Mat. prasowe

Za nami pełen emocji odcinek "Rolnik szuka żony", w którym to rolnicy musieli dokonać ostatecznego wyboru. Małgosia wybrała Pawła, Mikołaj uroczą Teresę, a Karol... zrezygnował ze wszystkich kandydatek. Jego decyzja bardzo zaskoczyła wszystkich, bowiem wydawało się, że zdecyduje się na Sarę, w której się zauroczył. Wiele osób stawiało też, że zdecyduje się na Justynę, z którą od początku miał dobry kontakt, a ona wyraźnie była zainteresowana kontynuowaniem znajomości. Karol jednak nie wybrał też Justyny, a do tego w trakcie trwania show, okazało się, że Justyna brała udział w wyborach Miss Ziemi Elbląskiej 2009, a później wystąpiła w show "Gra wstępna". Co na to Karol? 

ZOBACZ: Justyna wbiła szpilę Karolowi! z "Rolnik szuka żony"! "W ostatnim odcinku gmerał już..."

2/5
Justyna Szywała z "Rolnik szuka żony", konkurs Miss Ziemi Elbląskiej
Portel.pl

Jak Karol skomentował udział Justyny w wyborach miss i programie "Gra wstępna"?

Wkurzyłem się. Podczas pobytu u mnie święty Antoni na podium, a okazuje się, że już dawno prezentowała się w stroju kąpielowym na cały internet i szukała faceta przez telewizję. Ja nie wyhaczyłem tego wcześniej. Nie mam czasu na grzebanie w internecie - powiedział Karol w nowym wydaniu gazety "Wspólnota Łukowska".

3/5
Rolnik szuka żony 4
Materiały prasowe

Justyna wystąpiła w programie "Gra wstępna", który prowadziła Kasia Cichopek. Była jedną z kandydatek do serca inżyniera Tomka. Cichopek przedstawiła ją jako kobietę, która: „lubi obroty w tańcu, ale jeszcze bardziej lubi obracać pieniędzmi". Co ciekawe, Karol nie miał pojęcia o tym, że już kiedyś szukała miłości w telewizyjnym show, a do tego w show TVP podkreślała, że jest bardzo wierzącą osobą, a okazało się, że brała udział w pikantnym show. 

4/5
"Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą?
Mat. prasowe

Karol nie wybrał żadnej z kandydatek, ale na koniec odcinka wspomniał, że odezwie się do tajemniczej Jagody, która również napisała do niego list. Co na to Justyna?

5/5
Rolnik szuka żony 4  - impreza u Karola
Mat. prasowe

Justyna na Facebooku skomentowała decyzję Karola. Co napisała?

(...) co mnie tam obchodzi cudze życie. Nie wybrał to nie wybrał. Szczęścia życzę Karolowi z Jagodą <3O ile nie zmieni zdania i na finał nie przyjedzie z Marysią, bo już w ostatnim odcinku gmerał w stercie listów :) - napisała Justyna.

Co o tym myślicie? Czy Karol dobrze zrobił?

Więcej na temat Rolnik szuka żony