Magda, kandydatka Dawida z "Rolnik szuka żony" ma powodzenie po programie
Instagram
TV-Show

Kandydatka Dawida z "Rolnik szuka żony" ma wielu adoratorów?! Magda po programie jest rozrywana! 

Kandydatka Dawida z "Rolnik szuka żony" ma wielu adoratorów?! Magda po programie jest rozrywana! 

Wygląda na to, że Magda, kandydatka Dawida ma duże powodzenie po udziale w "Rolnik szuka żony"! Kilka dni temu na jej profilu pojawiło się tajemnicze zdjęcie z mężczyzną, sugerujące, że uczestniczka może być już w szczęśliwym związku. Jednak jeden z jej nowych wpisów wskazuje również na to, że wokół niej kręci się więcej zainteresowanych znajomością z nią panów! Jak skromna uczestniczka z "Rolnik szuka żony" reaguje na taką popularność w sieci? Zobaczcie, co napisała! 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Paweł szuka wad u Marty, a Magdalena szaleje ze szczęścia. Pierwsze deklaracje miłosne w zwiastunie nowego odcinka!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Magda, kandydatka Dawida z "Rolnik szuka żony" ma powodzenie po programie? 

Wątek Dawida w siódmej edycji "Rolnik szuka żony" jest najbardziej emocjonalny ze wszystkich. Rolnik nieszczęśliwie zakochał się w Martynie, która nie chciała stworzyć z nim związku. Na tym ucierpiała również Magda, która niestety nie miała szans w konkurencji z Martyną, nawet wtedy, gdy wiadomo było, że pomiędzy tamtą dwójką nic nie będzie. Dawid zdecydował, że musi odesłać Magdę do domu. Uczestniczka zareagowała łzami i podkreśliła, że nie chce mieć już z nim kontaktu po programie. 

Porażka w "Rolnik szuka żony" nie załamała jednak dziewczyny. Co więcej, utrzymuje kontakt z pozostałymi uczestnikami show, a w sieci pojawiają się ich wspólne zdjecia. Magda stała się bardzo aktywna w sieci i chętnie dzieli się tym, co aktualnie u niej słychać. Ostatnio zaskoczyła fanów romantycznym ujęciem z tajemniczym mężczyzną. Czy jest zakochana? Magda nigdy nie odniosła się do tych domysłów, ani nie powiedziała, kto wówczas pozował z nią do zdjęcia, ale wygląda na to, że po programie nie może opędzić się od adoratorów! Na swoim Instastory zamieściła grafikę, w zabawny sposób obrazującą zapchaną wiadomościami skrzynkę na Instagramie. Emotikony, których użyła mogą sugerować, że doskonale wie, jak to jest: 

Mnie śmieszy 😅😅😅🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Myślicie, że w świątecznym odcinku Magda zdradzi czy jest aktualnie zakochana i jak to było z tym powodzeniem po programie? 

Zobacz także: Mateusz z "Rolnik szuka żony" apeluje o pomoc! Poruszające wyznanie byłego kandydata Magdy

Wygląda na to, że Magda nie narzeka na zainteresowanie po programie "Rolnik szuka żony". Wrzuciła do sieci zabawnego mema. Myślicie, że doskonale wie, jak to jest? 

Magda, kandydatka Dawida z
Instagram

Magda zgłosiła się do "Rolnik szuka żony", aby dać szansę miłości. Niestety nie udało jej się podbić serca Dawida w programie. Jego uczucia zdecydowanie należały do Martyny, jednak ona nie mogła tego docenić. Chwila, gdy Dawid odesłał Magdę do domu była bardzo smutna i emocjonująca zarówno dla niej jak i dla niego. 

mat. prasowe "Rolnik szuka żony" / Instagram

 

Magda z "Rolnik szuka żony" kusi na Instagramie
Mat. promocyjne
Newsy
Rolnik szuka żony: Magda już zapomniała o Dawidzie? Pokazała romantyczne zdjęcie z tajemniczym mężczyzną
Rolnik szuka żony: Magda już zapomniała o Dawidzie? Pokazała romantyczne zdjęcie z tajemniczym mężczyzną

Magda z  "Rolnik szuka żony" już nie tęskni za Dawidem? Była kandydatka rolnika opublikowała w sieci zdjęcie z którego wynika, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna! Magda w relacji na InstaStories pokazała romantyczne zdjęcie tylko we dwoje. Czy uczestniczka hitu Telewizyjnej Jedynki jest zakochana? Wszystko na to wskazuje!  Magda jest zakochana? Magdalena wzięła udział w najnowszej, siódmej edycji "Rolnik szuka żony" i była jedną z kandydatek Dawida. Jak już wiemy, w przedostatnim odcinku Dawid podziękował Magdzie za dalszy udział w programie i poprosił ją, żeby wróciła do swojego domu. Kandydatka rolnika nie potrafiła ukryć emocji i łez wzruszenia, a część internautów zarzuciła jej wówczas hipokryzję.  We wczorajszym odcinku jednak dałaś popis hipoktyzji. Najpierw sama chcesz odchodzić a teraz drama, że on Ciebie nie chce. Mam nadzieję, że obejrzałaś wszystkie odcinki i wyciągniesz wnioski ze swojego zachowania 😉- pisali internauci.  Teraz wszystko wskazuje na to, że Magdalena zapomniała już o rolniku i znalazła swoje szczęście u boku innego mężczyzny! Uczestniczka programu TVP pokazała zdjęcie na którym widać, jak leży z nim na łóżku. A po kawie czas na deser 🙊- napisała pod zdjęciem.  Do tej pory była kandydatka Dawida nie zdradzała czy po programie znalazła swoje szczęście, ale dziś już nie ukrywa, że jej serce jest juz zajęte. Spójrzcie tylko na to zdjęcie! Zobacz także:   Rolnik szuka żony: W sieci pojawiło się zdjęcie z randki Macieja z 7. edycji! Spójrzcie na te czułe gesty Magda z "Rolnik szuka żony" jest zakochana?   Była kandydatka Dawida pokazała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną.      ...

Magda z "Rolnik szuka żony" kusi na Instagramie
Mat. promocyjne
Newsy
Magda z "Rolnik szuka żony" kusi i zachwyca sylwetką. Chce, żeby Dawid żałował? 
Magda z "Rolnik szuka żony" kusi i zachwyca sylwetką. Chce, żeby Dawid żałował? 

Magdalena z "Rolnik szuka żony" eksponuje zgrabną sylwetkę na Instagramie. Teraz jest dużo odważniejsza niż w programie! Czy Dawid oglądając jej nowe zdjecia pożałuje, że nie dał jej szansy? Uczestniczka do zdjecia dodała także tajemniczy wpis, czy to mała sugestia, że jest zakochana? Zobaczcie jak wygląda i co napisała!  Zobacz także:  Załamany Dawid z "Rolnik szuka żony" walczył o Martynę! "Ponad osiem lat czekałem na taką dziewczynę"! Magda z "Rolnik szuka żony" zachwyca na Instagramie. Dawid będzie żałował?  Ostatni odcinek " Rolnik szuka żony " był bardzo trudny i emocjonalny dla Magdy. Na gospodarstwie Dawida czuła się bardzo dobrze, zaczęła się również doskonale dogadywać z jego mamą. Fakt, że właśnie miała odbyć się randka rolnika z Martyną nie napawała ją optymizmem. Ich spotkanie okazało się jednak dalekie od romantyzmu. Po ciężkiej i smutnej konfrontacji dziewczyna poinformowała go, że rezygnuje z udziału w programie. Ostatecznie Dawid postanowił odesłać do domu także czekającą na nich Magdę.  Decyzja rolnika nie była dużym zaskoczeniem dla uczestniczki jednak do końca miała nadzieję, że jej losy w programie potoczą się inaczej. Emocje były ogromne i nie dało się uniknąć łez:  - Wiesz, co Magda chodź, porozmawiamy jeszcze.  - Dawaj szybko będzie mniej bolało. (...) - Zniszczyło mnie to wszystko, przerosło mnie, przepraszam. (...) Nie mogłem już tego udźwignąć. Źle się czuje.  - Pamiętaj też, że nie chce kontaktu teraz po tym wszystkim.  Magda doskonale pamiętała wcześniejsze słowa Dawida, kiedy powiedział, że "jeżeli dwie odejdą to on tej trzeciej też nie będzie trzymał". Jako pierwsza odeszła Agnieszka, potem Martyna... Magda poprosiła Dawida, żeby nie kontaktował się z nią...

"Rolnik szuka żony": To przez Magdę Martyna nie dała szansy Dawidowi?
mat. prasowe "Rolnik szuka żony" / Instagram
TV-Show
"Rolnik szuka żony": To przez Magdę Martyna i Dawid się nie dogadali? Uczestniczka odpowiedziała na zarzuty widzów
"Rolnik szuka żony": To przez Magdę Martyna i Dawid się nie dogadali? Uczestniczka odpowiedziała na zarzuty widzów

Dawidowi nie poszczęściło się w "Rolnik szuka żony". Z żadną z kandydatek nie stworzył dłużej relacji, a dziewczyny zrezygnowały z show jeszcze przed rewizytami. Rolnik najbardziej nie może pogodzić się z odejściem Martyny.  Osiem lat ponad czekałem na taką dziewczynę - mówił. Z kolei Magdzie, której sam podziękował za udział obrywa się od internautów. Pojawiły się głosy, że to właśnie ona jest winna temu, że Martyna nie dała szansy Dawidowi, co doprowadziło go do rozpaczy! Jak na taki zarzut zareagowała Magda? Zobacz także:  Wychudzony Dawid z "Rolnik szuka żony" wciąż rozpacza za Martyną. Ojciec: "Nawet miałem o niego strach"! "Rolnik szuka żony": Magda zniszczyła relację Dawida i Martyny?  Dawidowi wciąż trudno pogodzić się z sytuacją, która spotkała go w programie " Rolnik szuka żony ". Zgłaszając się do programu, wiązał duże nadzieje z tym, że odnajdzie swoją miłość. Teraz bardzo trudno jest mu znieść porażkę.  Dawid był tak załamany, że nawet strach miałem o niego, bo to emocjonalnie przeżywa, my z nim - mówił jego ojciec w ostatnim odcinku Dawid obwinia się za niepowodzenie w kontaktach z Agnieszką, Magdą i Martyną. Najbardziej nie może przeboleć jednak straty tej ostatniej. Decyzja Martyny o odejściu z programu zdziwiła nawet rodziców rolnika, ponieważ po rozmowie z nią byli pewni, że będzie z ich synem szczęśliwa. Podczas odwiedzin Marty Manowskiej, Dawid nie potrafił powstrzymać łez:  To nie tak miało wyglądać - mówił. Wiadomo jednak, że Martyna i Dawid utrzymują kontakty. Widzowie zastanawiają się, czy może jednak coś ich łączyć. " Martyna Cię wystawiła, ale zdjęcie lajkuje" - zastanawiała się jedna z fanek programu. Inna z kolei...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner